Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2794. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 37 Misafir (9 Mobil) - 31 Masaüstü13 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
118.418
Cevap
2.803
Favori
15.637.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27922793279427952796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Diyanet İşleri Başkanlığının ALO FETVA hattı bunun için var.ALO DİYANET size bir telefon kadar yakın!

• mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt
    1800 liralık et alıp dağıtsanız bence çok daha fazla sevaba girersiniz,böyle 3-5 kişi yerine onlarca aileye et ulaştırabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    olabilir hocam 1800 e koyun alınmaz demedim zaten

• bana böyle tbg gelmiş ama sepette düşmüyor, indırim sanaldan olmuyormu acaba🤔
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Arkadaşlar geçen hafta online ödeme ile verdiğim siparişte almış olduğum ürünün 6 katı fiyata sahip bir ürün alternatif ürün olarak eklenince kapıda kuryeye iade etmiştim. İade Money Hesabımda görünüyor fakat kredi kartıma yansımadı. İade işlemi ortalama kaç gün sürüyor? Bildirimde bulunmalı mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 25 Haziran 2021; 10:50:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt

Benim bir iadem 12 gün sonra karta yansımayınca telefon ettim. Sorun görünmüyor dediler ama telefondan sonraki gün yansıdı.

• alıcak uygun bişey yok ,gdi davuğu boş geçmeyeyim diye kadınbudu köfte aldım çiğ köftede indirimde

hepsiexpreste 50/30 indirim yapıyor az önce sipariş verdim .içeklerdede indirim var.600 gr kaşar 15 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 25 Haziran 2021; 13:25:39 >
  • agritux kullanıcısına yanıt

Öyleyse biraz daha bekleyeyim hocam teşekkürler

• Money goldda bana özel polonez hindi fümede %50 gelmiş. Bir de aynı üründe 2 al bir öde var, tanesi 23,90 iken iki tanesi 11,95'e geliyor bana. Şimdiden sevdim gold işini :)

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Money Gold'u aktif kullananlar, favori ürünü Migros uygulamasında seçilen kategorilere göre sistem kafasına göre mi onlardan bir ürün seçiyor?

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Sepet toplamı olarak 88 üzeri ödedim çünkü kağıt ürünü olmayan başka ürünler de vardı. Ama 50/10 indirimini sepete ağırlıklı orantı ile dağıtmış sanırım ve kağıt ürünlerin toplamını 88 altında söylüyorlar çağrı merkezini aradığımda.

• parafesör P kullanıcısına yanıt

Evet facebook kodu.

• prok P kullanıcısına yanıt

Hocam yazdığınız şekilde gelmemesi mümkün değil fiş görseli ekleyebilirseniz daha detaylı yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 25 Haziran 2021; 17:18:26 >
  • prok P kullanıcısına yanıt

Ödediğiniz tutar 88 tl ise yatması lazımdı Money in . Ödediğiniz tutar ve hedef tutar baz alınıyor çünkü.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Güzel soru. Yoksa ürün detayında yeralan kalp simgesine basıp favorilere eklenen ürünler mi oluyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Koçta en az 30 kg karkas (kemikli et) olmalı. 1 yaş üstü olur. Kuzu desek o da ortalama 22-23 kg karkas olur. Karkası 12 kg olan koçu bir görmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 25 Haziran 2021; 17:52:18 >
  • Yarın mağazalara bekliyoruz, yetişin, alın, sona kalmayın.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    yani ne bileyim tavuk bile 2kg dan fazla.
    6 tavuk 1 koç ediyor ,tavukmu kessek şinitzel yapar dağıtırız😋😋

• Arkadaşlar migros hemen üzerinden alınan ürünlerde iade yapabiliyor muyuz acaba? Lavaş almıştım ama küçücükmüş hiç ellemedim fişi falan duruyor

• Circassian81 kullanıcısına yanıt

Herhangi bir migros da değişim yâda iade yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 27922793279427952796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.