Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2332. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 47 Misafir (5 Mobil) - 51 Masaüstü14 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
118.403
Cevap
2.802
Favori
15.636.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23302331233223332334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siz daha iyi bilirsinizde yinede söliyim. gdi deki elektronik ürünleri hiçbir zaman almayın paranıza yazık ,tavuk kahve vb gıda ürünleri en iyisi🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

ŞOK ve BIM de fiyatlar zamlanmiş. Eyyyyyy alamanya sen kimsin bre ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolga645 T kullanıcısına yanıt

Herkesde aynı sanırım. Bende 2 üyelikte 700/30 var sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

siz daha iyi bilirsinizde yinede söliyim. gdi deki elektronik ürünleri hiçbir zaman almayın paranıza yazık ,tavuk kahve vb gıda ürünleri en iyisi🤔
    Valla şu fanlı ısıtıcı ve 2li elektrikli ısıtıcıyı almıştım 9 tl ye 1-2 sene önce oldukça da iş gördü.. Tabi bozuldu şimdi ikisi de.. fan yeni geçen hafta pörtledi hatta ama bu kışta bekledim vermediler bi baktım kumteller sinbo lar bile 80-90 olmuş hayırlısı dedim köşeme çekildim.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 21 Ocak 2021; 20:39:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Valla şu fanlı ısıtıcı ve 2li elektrikli ısıtıcıyı almıştım 9 tl ye 1-2 sene önce oldukça da iş gördü.. Tabi bozuldu şimdi ikisi de.. fan yeni geçen hafta pörtledi hatta ama bu kışta bekledim vermediler bi baktım kumteller sinbo lar bile 80-90 olmuş hayırlısı dedim köşeme çekildim.

Alıntıları Göster

Seneye Ekmeği GDİ olarak verirler bu gidişle ...

Geçen yıl demiştim gitgide ona doğru yaklaşıyoruz,

GDİ larda 60 tl nin artacağını da söylemiştim. Seneye 100 yaparlar GDİ limitini. Paranın değersizliği ile orantılı zamlarla orantılı olarak.

• Herkes migrosa giydiriyor ama ne yapsınlar kar marji yuzde 10-20 zaten bir kısmını da money ile kapatıyorlar yıllardır sirket zararda zaten borsaya ilgilenenler bilir.3 harfli marketlerden daha hesaplı hesabınızı bilirseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Herkes migrosa giydiriyor ama ne yapsınlar kar marji yuzde 10-20 zaten bir kısmını da money ile kapatıyorlar yıllardır sirket zararda zaten borsaya ilgilenenler bilir.3 harfli marketlerden daha hesaplı hesabınızı bilirseniz.

18 tl olan hissesi 50 kusur oldu,

Bim o kadar artmadı en çok şok market arttı kimsede gitmez benim etrafımda giden yok sinek avlıyor şoklar nasıl bu kadar arttı hissesi anlamadım

Migrostan kampanya takip edeceğimize hisseye girseydik köşeydik :)

• turgay0651 T kullanıcısına yanıt
    migros zarar etse hemen yarın satılır cidden inanıyormusunuz,adamların deposundaki herşey satmadan bile iki katı kâr yaptı🤔 zarar dedikleri hedeflenen kârdan zarar, zaten kim tutturabildiki🤔

• Zararda olan şirketin hissesi % 300 arttı :))) Borsayla ilgilenen olarak iyi biliyorum

• BilancosuNa bakarsanız zarar ediyor
    Kardan zarar diye bir şey yok
    Bilanço zarar ediyorsa zarardır
    Yazin Google'a görürsünuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maligezgin -- 21 Ocak 2021; 21:42:20 >
  • nasıl zararsa televizyonda migros reklamlarından geçilmiyor veresiyemi yazdırıyor acaba🤔

• Zararın baş sorumlusu bu konu...... Heyvan gibim şey yapiysiz.... :)

• webco W kullanıcısına yanıt

Tamamında. Yalnız tarih güncellenmiş, 29 Ocak’ta olacakmış.

• maligezgin kullanıcısına yanıt

Zararın sebepleri yüksek oranda döviz borcu (kur farkı) ve yatırımlardan dolayı. ileri yıllarda ciddi kara dönecektir. bu beklentiden dolayı hissesi artıyor

• Merhaba,

Kendi kampanyanı yarat yok mu bu ay ?

Güzel bir sepet indirimi yapmak isterim

• daddario_tel kullanıcısına yanıt
    Kart kampanyalarıyla hediyem karta yükleme yapıp daha sonra alışverişte telefon numaranıza tanımlı money kartınızla 700/30 money kazanabilirsiniz
  • Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu katalog döneminde yoktur sonradan da gelir mi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Tamamında. Yalnız tarih güncellenmiş, 29 Ocak’ta olacakmış.

Yüzde 50 indirim olmayacak içerden bilgi sabit fiyat olacak. Apikoğlu cumhuriyet şahin unutun elinde olan mağaza olursa bilemem. En güzeli 4 dün kala normal fiyattan alıp kampanya günü iade edip tekrar satın almak :)

Onlar kurtsa biz godzillayız

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Zararda olan şirketin hissesi % 300 arttı :))) Borsayla ilgilenen olarak iyi biliyorum

23 den alıp 26

25 dan 30a verdik sabah 52 küsürdü. Thy tekrar zarar açıkladı 8 den 13 lere gitti. Ytd

:)

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    uygulamadan bu durumu şikayet edicem

• 
Sayfa: önceki 23302331233223332334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.