Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2244. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 26 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.498
Cevap
2.804
Favori
15.644.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22422243224422452246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Site yenilenmeden önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thekanarya kullanıcısına yanıt

ben aldım su gıb macum beyenmedım cope attım hiç tavsıye etmem

• Yeni insertten bilgisi olan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yakınlarda 42 ye hatta ilkbaharda 30a aldığım frosch tablet 62 olmuş! Yuh olsun migros

• Thekanarya kullanıcısına yanıt

Bunu bende kullanmıştım kesinlikle almayın aldırmayın

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Hocam gdi’den kaç tane faydalanabiliyoruz? Mesela 75tl alışverişe 2 tane peynir alabilir miyim yoksa 150 tl mi yapmak gerekiyor 2 tane için?
  • Hımm demek 75 olmuş limit. Gerçi herşey aldı başını gitti. 75 yapmak zor olmaz. Girmem 90'dan başlıyor zatem.

• ruzgarlibahce06 R kullanıcısına yanıt
    neden almıyalım sıkıntısı nedir🤔

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    75 TL'ye 1 Kg/ 150 TL'ye 2 Kg/ 225 Tl'ye 3 Kg katları şeklinde devam edip gidiyor, sigara, alkol, elektronik ürün ve TL yükleme işlemleri hariçtir.

• quote:

Orijinalden alıntı: economist52

Sanalmarkette money puan/bonus - banka puanı - indirim kodu/çeki bu üçü aynı anda kullanılamıyor.Siz aynı anda banka puanı ve money bonus kullanmak istediğiniz için sistem izin vermemiş.

Bu durumdan memnun olmadığımızı migrosa yazabiliriz.Ses etmezsek fiziki migroslarada yayılabilir.

Daha bugün fiziki migros mağazada money puan ile axess chip parayı aynı anda kullandım.

Yok, 3 puanı da aynı anda kullanmaya çalışmadım. Önce sadece 40 Money Bonus kullanmaya çalıştım Sanal Market ödeme ekranında hiç bir şekilde şeçenek yoktu,zaten başka şikayet edenler de var.

Kapıda ödemeyi seçeyim bari kapıda pos cihazında kullanırız dedim, onu da personel pos cihazında Garanti puanları kullanılamıyor dedi ve yöneticisini arayarak teyit aldı.

Ben yıllardır bu forumda Migrosu akıllı planlı kullanabilirsen en avantajlı market diye sık sık öğmüş biriyim kazıkçı diyenlere karşı.

Üniversite mezunu,önemli bilinen ticari firmalarda yönetici olan kişileri kandırmak da kolay değil: Amaç şu: Geçen ay 150 TL üzeri 2 alışverişten 40 TL bonus olmak üzere farklı Migros kampanyalarından millet bonus depoladı. Bu bonusler kısa süreli geçerli ve silinecek. Mesela 2x 150 tl alışveriş = 40 TL bonus sadece Migros ve Migros Sanal Market alışverişinde geçiyor ve 1 Aralıkta yüklendi,son kullanım tarihi 11 Aralık. Amaçlanan ne kadar az kullanan olursa kazançlı çıkarız hesabı ve kullanırmamak için uğraşıyorlar. Kapıya gelen pos cihazında tüm bankalar var,bakın tüm bankalar var ama sadece Garanti Bankası yok. Bu tesadüf değil,bilinçli planlama ve bu hafta millet money bonusleri kullanmak için hücum edecek. Bunu biliyorlar. Gelecek tepkileri de biliyorlar,başvurulara da üzgünüm diyelim geçelim diye karar alındı ve nitekim yaşadığınız bu durumdan dolayı üzgünüz dendi ama çözüm bulundu mu? HAYIR.. Çünkü bu baştan planlandı. Kapıda ödemeyi alan personel de şaşırdı sadece Garanti olmamasına ve bu pos cihazını bu hafta kullanmaya başladık dedi. Ben de o cevabı duyunca iyice emin oldum. Bütün bankalar var,Garanti Bankası yok. 150 TL x 2 = 40 TL bonus kampanyası Migrosun Garantiye yaptırdığı bir kampanya ve puan yani money bonus kullanıldıkça Migros zararda. Çünkü normal bonus değil,kullanılan her 1 TL bonusler için Garanti 1 TL ödemiyor Migrosa.

Evet,bu money bonusleri mağazalarda kullanabilirsiniz çünkü mağazalarda her bankanın puanını kullanabileceğin pos cihazını mecburen bulunduruyorlar. Yalnız şu pandemi ve sokağa çıkma yasağı sürecinde de mağazaya ne kadar kişinin gelebileceğini de dikkate alıyorlar.

Bu mağduriyetin cevabı: Mağazalarda kullanılabiliyor/kullanabilirsiniz olmamalı,olamaz. Sokağa çıkma yasağı saatlerini gün gün hatırlayın öyle cevap yazın. Ayrıca pandemi süreci ve riskleri düşünün. Zaten bana sanal market alışverişlerinde kullanabiliyorsun dendiyse ve ben ona göre 2 kere 150 TL üstü alışveriş yaptımsa bu sözünü yerine getirmek zorunda. Detaylıca yazdığım gibi,malum düşüncelerle ve planlama ile amaç puanları kullandırtmamak ve kullanamadan silinmesini sağlamak. Migros son zamanlarda ilginç olumsuz uygulamalara girdi bir sürü örneği var. Ürün eksik geldi,ama ödeme alınmış dersin. İncelerler,dönüş yaparlar:sadece üzgünüz derler. Eksik gelen ürünü getirelim denmez puan yükleyelim denir,sen bastırırsın o zaman ücreti iade edeceğiz denir. Bu gibi saçmalıklar sadece son 6 ayda sık olmaya başladı nedense.

Ben burada yıllardır Migros öğmüş,A101,ŞOK eleştirmiş kişiyim.

Kimse yanlış anlamasın,gerektiğinde tepki göstermek gerekli. Hakedene destek de oluruz,savunuruz.

Bu anlattığım mağduriyette Migros kesinlikle ticari hesaplarla bilinçli mağduriyet oluşturdu. Bunu planlıydı çok açık.

• Ttt
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJWORD

ben aldım su gıb macum beyenmedım cope attım hiç tavsıye etmem

Kullandıysanız resimdeki ürünle karşılaştırabilirmisiniz rica etsem. @ruzgarlibahce06

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Birde hangi macunu kullanıyorsunuz?

Mesela üstte resmini verdiğim macun biomed gibi koyu kıvamlı değildir.Biomed koyu kıvamlıdır ama resimdeki macunun yarısı kadar etkili temizlemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 8 Aralık 2020; 22:44:53 >

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Peki 2 ürün sunuyor ya hocam size, köfte ve peynie şeklinde. 75 e hem köfte hem peynir alabiliyor muyuz? Yoksa onda da 150 mi yapmak gerek?

Her 75 TL için bir ürün alınıyor.

Hocam 150 TL olursa iki hakkınız var ister farklı üründen birer adet alın ya da aynı üründen iki adet alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 8 Aralık 2020; 22:59:55 >
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. nerde doğuş filiz çay, çaykur filiz çay, lipton eary grey çaylar verilirdi. şimdiki görünen ürünlerin hepsi tırt. bir tek peynir alınır.

Hocam rica ederim keyifli alışverişler.

• economist52 kullanıcısına yanıt

şuan Oral-B Onarım Original Diş Macunu 75 Ml kullanıyorum

https://www.migros.com.tr/oral-b-onarim-original-dis-macunu-75-ml-p-2070e0b

• üstad61 Ü kullanıcısına yanıt

Maalesef öyle.

• 
Sayfa: önceki 22422243224422452246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.