Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2184. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir (5 Mobil) - 23 Masaüstü7 Mobil2 Android
5 sn
118.497
Cevap
2.804
Favori
15.644.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşleer 400 gram dana usçuk aldim 12.90 TL. 2 paket gömdüm. Icim kaymakli tava yoğurt aldim. 1250 gram 5.90 TL. Tiresüt yoğurt aynı gramajlisi 7.90 TL idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Beşleer 400 gram dana usçuk aldim 12.90 TL. 2 paket gömdüm. Icim kaymakli tava yoğurt aldim. 1250 gram 5.90 TL. Tiresüt yoğurt aynı gramajlisi 7.90 TL idi.

Sucuğu nerden aldınız?fiyat iyiymiş.Isıl işlemmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

dopğalgaz bedava olmadımı hocam müjde verdiler ya🤔🤔🤔

Muştu vaaar muştulayan var.Bence Muştulayanda bir terslik var.

Dolar 3 liradan beri millete satin diyen biri var, her dediğinin tersi oluyor. Muştununda tersi olacak tabiiki.

Fransız dergisi karikaturle kendisini hedef alıyormuş,

Herdaim,

Mağduriyet loadedMigros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 28 Ekim 2020; 22:30:40 >
  • Hocam slm dogruluk iyidir belki ama Lezzine marka olarak A101den 2x500gr 20tl den almistim ailem de 3 tane almis artik ezine goresim gelmedi o yuzden almadim bir de 60 %10 ind vardi 56tl ye gelecekti ama ikincisi 30tl toplamda 86tl vermek yerine ariste tulum o da 2 tane kalinca isarettir belki diye aldim ☺

2 Onur kasar uygundu 2 pinar labne alip 74tlye getirdik de peynirler altin olmuş ya 😮zaten katalogdakiler kalmamis kasar vs

Peynir uretimine mi baslasak napsak😃 bizde boş arazi var hayvansal üretim olarak bir fikrini almak isterim kucuk bas yetistirme vs

Sucuk kalmamistir ama polonez ve namet dışındakiler epey pahali alirsam onları mi onerirsin aslinda kamp diye fiyatları artırmış migros peynirde kıyasladım sucuk besler a101de ayni fiyata geliyor iyi midir alinir mi

Tavuk olarak da tbg %25 var ayni anda %25 ile duser mi

25/10 kodu hesabimda kullandım ikinci ayni hesaba tanimlanir mi yoksa baska hesaba mi tanimlamam gerek 😕

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 28 Ekim 2020; 20:0:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Onu nerden aldiniz hocam

• tubytube kullanıcısına yanıt
    Bpde ne var peki migrosda harcanmiyor mu

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Hocam 25/10 kodu hesabimda kullandım ikinci ayni hesaba tanimlanir mi yoksa baska hesaba mi tanimlamam gerek cvp verirsen sevinirim bugun de son sanirim acil gideyim😕

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 28 Ekim 2020; 19:59:46 >
  • fearless_X kullanıcısına yanıt

SKK 'sına 20 gün var. :) Almıyakmı ? Ben SKK 'sı en az 10-15 gün den az ürün almam hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 28 Ekim 2020; 19:44:8 >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Tanımlanmıyor diye biliyorum. Çünkü kullanınca uygulamadan bakınca kampanyadan yararlandın görünüyor.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    O zaman sucuk kamp alinmaz gibi 240x2 480gr 30tlye geliyor gdi ile 700gr 24tl gdiden mi alsam napsam mantikli demi 😕

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Hocam haftanin firsatlari mi bunlar fiyatlar daha uygun gercekten money diye aldatiliyoruz sanki

Yogurt sucuk nasil alayim mi dana eti mi

Hem Besler 300gr 18tl 29 ekimde basliyor siz hangisini aldiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 28 Ekim 2020; 19:58:38 >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Baska hesaba mi tanimlanir

A-101 Lezzine inek, 40 lira ile başarılı bir ürün.

Hocam bir Money karta bir kez oluyor ikinci aynı tür kod mümkün değil başka Money kart ve başka kod bulmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 28 Ekim 2020; 20:9:53 >
    Hocam sanırım kişiye özel bolezdi evet iki defa indirim de yansır.
    Ürün Bolez tabaklı piliç but kg olan urunu bulursanız size de özel kampanya tanımlandığı için Migros'un hem %25 indirimi sonra da size özel %25 indirim düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 28 Ekim 2020; 20:14:17 >
    3.sınıf lezineye 40 lira verene kadar açık peynir al ,çok daha kaliteli peynir yersin

• fearless_X kullanıcısına yanıt
    101 den 13 liraya alınan sucuğun tarihi yeni olsa nolur eski olsa nolur

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Şanslı saatlerde 55e düşüyor şu anda, yetiş hocam al biraz😁

Hocam ilgin icin tskler ailemin moneysini kasada söylesem kodu da yazip soylesem kartın bagli oldugu noya sms kodu isterler mi kasada ona göre gideyim sorun olmasin diyorum😕

Hocam geriye doğru biraz baktım göremedim, bahsettiğiniz kod nasıl kazanılıyor

• 
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.