Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2183. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü8 Mobil1 iOS
5 sn
116.688
Cevap
2.771
Favori
15.407.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
334 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21812182218321842185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 peynire %50 Kampanyasında 2 tane tahsildaroğlu Ezine almıştım. 80 LİRADAN 60a düştü. Ödemede 25/10 indirim ve 20 Money kullanıp 30 lira ödedim. Ürünleri yarın iade etsem 20 Money ve 25/10 indirim geri yüklenir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fellini

Enflasyon yapışkandır. Birinin fiyatı artınca diğerlerine sıçrar. Hatırlayın Rahip Brunson krizinden sonra artan dolar kuru ilk olarak temizlik malzemelerinin ( deterjan ve tuvalet kağıdı vs.) fiyatlarını artırdı. Sonrasında başta gıda ürünleri olmak üzere zincirleme fiyat artışları görüldü. Bu dönemin tetikleyici ürünü ise ayçiçek yağı oldu maalesef. 2018'in tekrarı kaçınılmaz gibi duruyor. Acı ama gerçek bu.

Krizler, çıkmaz yaratılır

Alım gücü düşer, cebindeki para başkalarına aktarılır o arada sistematik fakirleşme olur,

Enflasyonda sorun yok TUİK hesaplıyor, dolar 10 tl de olsa aynı olabilir.

• kış haftaya bastırıyor. kol böreği ebatında elektrik -doğalgaz faturaları gelmeye başlamadan, alacaklarınızı alın. döviz böyle giderse, maaşlar sadece bu ikilinin fatura ödemesine gidecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle elektirik faturaları çok can yakacak gibi görünüyor. 

Yazık ki ne yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaman_rölesi Z kullanıcısına yanıt
    Hocam Money artık onların kasasına girmiş ayrıca 10 TL indirim de yansımış yapmaları gereken işlem peynirin adet fiyatını 30 TL'den size dönmeleri olmalı tabi ikisini de iade edecekseniz 60 TL'lik ürün almalısınız tabi iade şekli mağazadan mağazaya değişir doğru yöntem yazdığım yöntem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 27 Ekim 2020; 23:56:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

geçenlerde happy center torku sütleri 3.79 a düşürmüş. baktım son kullanma tarihler ide uzak, farklı raflardan, bir kaç tane aldım. evde denedim 2 gün, gayet güzel bi numara yok, gittim 30 litre daha aldım.

Bu dönemde yapılacak en güzel yatırımlardan biri de bu tip fırsatlarda gıda ve temizlik ürünü yatırımı hocam. Manyağa bağladım. 35 litre kadar süt, 10 litre ayçiçek, 18 litre zeytinyağı, 15 kilo un, 100 paket kadar makarna, 400 rulodan fazla tuvalet kağıdı, 25 kadar 200lü peçete, 2 paket 115li fairy, 35 kilo kadar toz deterjan, 20 paket kadar pişirme kağıdı ve bunlar kadar çok olmasa da çöp torbası, sıvı sabun, sıvı bulaşık deterjanı, sirke, bulaşık makinesi tuzu falan var. Daha fırsat olsa da bir şeyler daha depolasam diyorum. Önceden de bu şekilde stok yapardım ancak o dönem elimin altında bulunması iyi oluyor, zırt pırt markete gitme gereği de olmuyor diye düşünürdüm. Şimdi bu sebebin yanına maalesef enflasyon da eklendi. Evini ve cebini düşünen, market fırsatı kovalayan herkese selam olsun.  

• abartmayın, 15 gün çalışıp yarım maaşlı çalışma sistemi geliyor işsizlik azalacak ,bundan sonra herşey yarım ekmek

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Bu müjdeli haberden sonra bir orgazm pardon keyif çayı içilir!

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

abartmayın, 15 gün çalışıp yarım maaşlı çalışma sistemi geliyor işsizlik azalacak ,bundan sonra herşey yarım ekmek

He aynen bizim eve gelen geçen sene 1000 tl doğalgazdı evde yaslı var bu sene ne gelir kim bilir , yarım maaş çok yeter kardeş

• lastjeday L kullanıcısına yanıt
    dopğalgaz bedava olmadımı hocam müjde verdiler ya🤔🤔🤔

• GDİ güzel .uzman kasap kıyma köfte alsam gdi alabiliyormuyum🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 28 Ekim 2020; 10:50:37 >
  • mıgroskop cıktımı

• 140karakter kullanıcısına yanıt

Önceki sayfada linki var

• Money kartımda bir miktar money para var bunu nakite nasıl cevirebilirim arkadaşlar bilgisi olan varmı?

• sanalmarket trendyolda aynı gün teslimat diyor,en yakın marketmi getiriyor acaba🤔

He hocam he bedava aynı metreküp geçen ay kullandık 20 tl geldi bu ay 79 nasıl oluyorsa uçuyoruzzz ne güzel .

• Çaylarda da fiyatlar GÜNCELLENMİŞ 👻
    liptop yellow label 31.90dı 33.95
    Çaykur tiryaki 32.75 olmuş

• zaman_rölesi Z kullanıcısına yanıt
    ben bunu abartılı buldum sen keyif çayı almamışmıydın ücretsiz

• Bana ikram edilmedi, keyifsizliğe devam

Kuzu mu, dana mi?

• 
Sayfa: önceki 21812182218321842185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.