Şimdi Ara

Migros Evcil Hayvan ürünlerinde %40 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migrosta bugünden itibaren bi kaç günlüğüne tüm evcil hayvan mamalarında ürünlerinde %40 indirim var. sokak hayvanları için bir şeyler yapmak isteyenler değerlendirebilir.

• Geçen sene ile kiyaslamak doğru degil. Şuan ülkede hangi mağazada hangi ürün geçen seneki fiyati ile ayni ki? Hersey %30 - %70 zamlandı.

Migros kampanyası için konusacak olursak; mesela 2 hafta önce X marka X gram mama kaç paraydi? Şuan kampanyada kac para? Bunu bilen arkadaşlar yazarsa aydinlaniriz. Ben uzun süredir migrostan mama almıyorum, o yüzden etikette önce bindirim sonra indirim yapıp yapmadıkları konusunda bir fikrim yok.
  • Edit: gittim baktım almayın arkadaşlar. fırsatçılar geçen sene indirimde 4-5 lira olan konserve mamaların fiyatlarını 11-12 liraya çıkarmış. indirimle 7 küsür liraya geliyor. fırsatçı bunlar. sokayım yapacağınız indirime
  • Geçen sene ile kiyaslamak doğru degil. Şuan ülkede hangi mağazada hangi ürün geçen seneki fiyati ile ayni ki? Hersey %30 - %70 zamlandı.

Migros kampanyası için konusacak olursak; mesela 2 hafta önce X marka X gram mama kaç paraydi? Şuan kampanyada kac para? Bunu bilen arkadaşlar yazarsa aydinlaniriz. Ben uzun süredir migrostan mama almıyorum, o yüzden etikette önce bindirim sonra indirim yapıp yapmadıkları konusunda bir fikrim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ofamof kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarda bindirim yok, dönemsel olarak bir çok mağazada mama kampanyaları mevcut. Örneğin Bursa’da Carrefour ve Onur marketlerde de indirimler var ve yakın fiyatlar birbirine. 15kg köpek maması 59,94 . Arayanına gayet uygun şeyler çıkabiliyor.

• Drevicend D kullanıcısına yanıt
    O fiyattaki mamayı Sokak köpeği bile yemiyor maalesef.

• 1 tl ye dostmama mı ne aldım sokaktaki kedilere fiyatı uygun gibiydi inşallah yerler tabi

• gunner92fb kullanıcısına yanıt
    Fişinizi kaybetmeyin ve hangi sokak köpeklerinden bahsediyorsanız o sokak köpeklerine verin, yemezlerse iade edersiniz.

• cxcagri C kullanıcısına yanıt
    O mama gerçekten iğrenç. Ha sokakta dilencilik yapmışsın ha o iğrenç mamaya dostluk adı koymuşsun. Para iadenizi alın derim. Ben çok nadir bu kadar istemmeyen bir mama gördüm.

• Geçen sene aldığım kedi ve köpekler için olan dostluk mamalarını hiç bir sokak hayvanı yemedi nasıl bir mamaysa artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drevicend D kullanıcısına yanıt
    Goody marka olan berbat

• gunner92fb kullanıcısına yanıt
    59,94 e joker ve paw in love ve bir marka mama daha var. Joker için sıcak fiyat.

• Fiyatlar gayet güzel, her sene carrefoure ile beraber hayvan haftası sanırım indirim olur..
    Sürekli aldığım ürünleri uygun fiyatta stoklarım.

• Kedilerim için mama almayı planlıyorum ama migrostan önerebileceğiniz bir mama var mı?(15 kg yok galiba)

• serichelli kullanıcısına yanıt
    Biz de sokak hayvanlarına bakıyoruz. Her zaman aldigim mito marka mamaya zam geldi. Bu sefer gittigidiyor üzerinden 50/20 çekle enjoy tavuklu kedi maması aldım bunu da çok sevdiler. Migrosta yoktur muhtemelen ama sokak hayvanları icin tavsiye edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

Biz de sokak hayvanlarına bakıyoruz. Her zaman aldigim mito marka mamaya zam geldi. Bu sefer gittigidiyor üzerinden 50/20 çekle enjoy tavuklu kedi maması aldım bunu da çok sevdiler. Migrosta yoktur muhtemelen ama sokak hayvanları icin tavsiye edebilirim
    Ben sürekli enjoy mama kullanıyorum fiyat performans maması olarak düşündüğüm için fakat fiyatlar aldı başını gidiyor.
    Şuan gittigidiyorda 87,90tl.Tam mamayı alacakken kupon kampanyası bitti.Birkaç gündür tekrar başlamasını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

Mito marka dediğiniz Temizmama ürünü ise enjoydan çok daha kaliteli bir ürün. İçeriğine bakmanız yeterli. Ama fiyat olarak 40 TL var aralarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 28 Eylül 2019; 16:36:4 >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Evet temizmamadan alıyordum 97 tlden 114e çıkınca bırakmak zorunda kaldim. Enjoyu da 70 liraya mal etmiştim çekle

• Whiskas Felix gibi mamalar dışında hiçbir şey alınmaz indirim dedikleri rakamların çoğu petshoplarda 12 ay aynı fiyat
  • Konserve köpek mamaları iyi fiyat, misal pedigree sığır etlli mamayı internetten bike 6.90 liraya bulmak çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

Whiskas Felix gibi mamalar dışında hiçbir şey alınmaz indirim dedikleri rakamların çoğu petshoplarda 12 ay aynı fiyat
    Bu mama 1+1 ya 600 grammi 3 tl

Migros Evcil Hayvan ürünlerinde %40 indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7nbitirdin -- 29 Eylül 2019; 17:22:47 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.