Şimdi Ara

Migros deodorant ve parfüm %50 indirim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
10.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ankara'daysanız yunus market'ten 2 tane garnier alın. çek kazan 30tl opet kodu veriyor. indirimde tek ürün 10,5tl idi. 21tl deo, ödül 30tl opet kodu
  • A350-900 kullanıcısına yanıt
    Hocam Alüminyum içermeyen Emotion var, Evyap üretimi. Ancak o da sadece bayanlara özel üretiyor.

Birde Rossemanda bir marka var fiyatı da uygun, İsana gibi bir marka ama denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmutti -- 27 Temmuz 2020; 14:21:39 >
  • sen önce profil fotonu değiştir lolipop
  • martelersin M kullanıcısına yanıt
    Peki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xmutti X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bende rosmann dan aldım daha denemedim

• boombip kullanıcısına yanıt
    Ölücü spor

• radko kullanıcısına yanıt
    problemspor

• quote:

Orijinalden alıntı: A350-900

Teşekkürler hocam bende rosmann dan aldım daha denemedim
    Rossmann ürünleri çok bahsedilmese de büyük abileri Nivea ürünleri kadar başarılı, pişman olmayacaksınız...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roszmann ürünleri kaliteli ama ben şahsen alümünyumsuz İsana rollonunu hiç begenmedim.etkisi az.
    bir de daha pahalı olan Altera var onu denemedim.belki güzeldir.

birde bu işlerin kralı Secret ve Arm&hammer var.burda çok pahalı yurtdışında ucuz ordan getirilebilir.
    Secret in erkek ürünü daha az ama kokusu muhteşem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 27 Temmuz 2020; 21:8:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Bunlar gerçekten indirimli görünüyor. Abim geçen gün bimden axe almış. 17-18 tl gibi birşeymiş. Bu arada, ben hala bu deodorant nereye sıkılırsa daha iyi olur anlamış değilim. Tişörte sıkıyorum, boynuma sıkıyorum, koltuk altına sıkıyorum, 20 dk. sonra kokudan eser yok!
    Temiz koltuk altına sıkın, sizin burnunuz alıştığından duymasanız da çevrenizdekiler duyar. Ama tabii yaz günü 5-6 saat sonra pek etkili olmuyor. Nivea rollonlar daha uzun etkili.

Bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkürler, leather and cookies ve rose and skateboarddan bolca aldım. Son zamanlarda favori kokularım, tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her gün de girerim bu kampanyayı nasil kaçırdım ya hay be.

• Axe cookies aldim siparisi verdim sonra aranip ellerinde olmadigini soylediler iyi dedim baska cesitinden koy bari, bunun basima gelcegini bildigimden kapida odeme secmistim.

Migros deodorant ve parfüm %50 indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anpagrosmarket ten 150 ml axe ve yanında 180 ml clear şampuan lı 13.95 e aldım. Nivea lar da 9.95 di.

Migros cidden kazık mış. normal zamanda. Kampanyasız ürün alınmaz. Migros markalı ürünleri fena değil ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.