Şimdi Ara

Migros Ağız Bakım 1+1 | Carrefour %50 (23-26 Kasım | 21-25 Kasım 2019) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
41
Favori
62.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oral-B şarjlı diş fırçası yedek başlıkları şuan indirimli 37 lira, indirimsiz hali 50 lira. 1+1 ile 50 liraya 2 paket alabilir miyim? Eğer öyleyse hatırlatıcı vs. kuracağım, 4 başlık için 50 lira iyi fiyat ve beni 1 yıl idare eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OssuranFil

Askere gitmeden 6 aylık stok yapsam yeter
    Aga askerde dişler sarardı benim yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Ben de böyle düşünüyorum. Paradontax kullanıyorum ama biomed için doğal demişler, bu indirimle bunu da denemeyi düşünüyorum
    Paradontax ilk defa aldım kil gibi hocam hiç köpürmüyor nasıl kullanıyorsunuz onu yav

• ririii kullanıcısına yanıt
    Evet köpürmüyor, tadı da tuzlu gibi alışması zaman alıyor ama işini yapıyor. Bir haftanın sonunda alışılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rayjon32

diş etlerinin güçlenmesi için tavsiyeniz nedir arkadaşlar
    Tuzlu su ile gargara öneririm basitce evde yapabilirsin. Diş ipide çok önemli.

• Takipteyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam bu diş macununu kullanmadım ama markanın kürdanlı diş ipini kullanıyorum sen 6 aydın ve bu zamana kadar diş ipine harcadığım paraya, diğerlerini kullanırken yaşadığım diş eti tahriş ve şişmelerine falan üzülüyorum.

Kürdanlı diş ipinde mumlu ibaresi yer alıyor, ondan mıdır bilmem ama dişlerime çok iyi geldi. Bundan önce migros’ta satılan manner science markasını kullanıyordum, fiyatı benzer ancak rossmann’ın ürünü çok daha iyi. Genel olarak domol marka temizlik ürünlerini de oldukça beğeniyorum. Diş macununu da alıp deneyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Buralar karışacak vaziyet alın

En son Colgate ikili 14 TL'lik ürünü ayırıyorlardı her mağazada sürekli azalıyor Ağız Bakım Haftası'na bırakmayacaklar ikili şekilde

Teklisi 19 küsürden satılıyor ondandır.
    Bazen unutabiliyorlar hocam, geçen sene ikili sensodyne almıştım (satış fiyatı 24 tl idi), 1 alana 1 bedava ile toplamda 4 tüp almış oldum, tanesi 6 tl civarına gelmişti:) Hala evde 6 yada 8 tüp duruyor:)
  • Beklediğim kampanya şarjlı diş fırçası ve yedek başlıkları için takipteyim konu açan arkadaşa teşekkür ederim..
  • daha 3 hafta var, anlaşılan stok erken bitmiş bu sene

• efekan_02 kullanıcısına yanıt
    2 el ürünleri kim alır

sahte mi orjinal mi nereden bileyim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anvial

Bazen unutabiliyorlar hocam, geçen sene ikili sensodyne almıştım (satış fiyatı 24 tl idi), 1 alana 1 bedava ile toplamda 4 tüp almış oldum, tanesi 6 tl civarına gelmişti:) Hala evde 6 yada 8 tüp duruyor:)

Alıntıları Göster
    Ondan 10 paket almıştım ikişer ikişer evdekilere verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoppeR.

Oral-B şarjlı diş fırçası yedek başlıkları şuan indirimli 37 lira, indirimsiz hali 50 lira. 1+1 ile 50 liraya 2 paket alabilir miyim? Eğer öyleyse hatırlatıcı vs. kuracağım, 4 başlık için 50 lira iyi fiyat ve beni 1 yıl idare eder.
    İnsertte hangi fiyatta olur bilinmez siz yine de indirimin olacağı zaman internetten fiyatına bakarsınız sanalmarketten çünkü değişkenlik gösterebiliyor.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    "bence" diyerek kafama göre yazma hakkımı kullanmış oluyorum, 2 dakika üzerinde düşünecek olursanız.

ayrıca diş beyazlatma bu kadar kolaysa, diş bilmemne merkezlerinde , dünya para verip dişlerini beyazlatan hollywood ünlüler salak mı oluyor?

nacizane düşüncem; dişleri beyazlatmaktan ziyade, diş ve diş etlerinizin sağlıklı olması, şekeri vb. ürünler tükettikten sonra, ağızda sıkıntılar yaşanmamasıdır. görsel tatminden çok ağız sağlığı, daha önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 4 Kasım 2019; 14:10:30 >
  • geçen yıl hüsrandı

bu senede aynısı olur gibime geliyor

bindirmeli indirim
  • Agiz bakim urunu listerine hic sicak degil karfurdan 500ml+250ml 14 liraya almistim. Sonra tekli 500ml sise 14 liraya dusmustu.

• CoppeR. kullanıcısına yanıt
    Hocam indirimleri takip edin 4 lüsünü 1 2 ay önce migrostan 33 tl ye almıştı. 2 lisi 29 tl idi

• Biomed in tadı da paradontax vb macunlar gibi mi? Deneyimleyen arkadaşlar yazabilir mi? Uzun zamandır merak ettiğim ama paradontax vb gibi tadı vardır diye almadığım bir macun.
  • Ben de Splat markasını önereyim. Gratiste satılıyor ve kısa aralıklarla indirime giriyor. 13TL ve aşağısına 100ml bulabilirsiniz. Ağızdaki tüm pelte ve kirlilik hissini, durumu gideriyor ve çok memnunum. Floroidsiz. Heryeri domine eden büyük diş macun ve temizlik ürün tiran firmalarından daha kalitelidir.
    Ayrıca bu konu başlığındaki şirinliğe ve "stok yapın" yönlendirmesine kesinlikle aldanmayınız. Sektörün içindeki adamlar sanal pazarlama yapmaktadırlar.

Zaten eder değeri kadar fiyata "indirim" adı koymuşlar, çünkü rekabet edecek piyasa koşulları ülkemizde kalmamıştır.

Migros Ağız Bakım 1+1 | Carrefour %50  (23-26 Kasım | 21-25 Kasım 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 6 Kasım 2019; 10:12:30 >

• koppa kullanıcısına yanıt
    Ben 'stok yapın' gibi iki kelimeye rastlamadım, 'senelik stoğunuzu yapabilirsiniz' gibi bir cümle sonunu okudum. Laf çarpıtmadan kitle yönlendirmenize devam edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.