Şimdi Ara

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
34
Favori
64.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ya kardeşim benimle kelime yapma demek istediğim bu kampanyaya herkes ulaşamaz. Sakaga cikma yasagindan kastettigimde zaten migrosun uzak olmasi yoksa kac haftadir yasak var yakinimizdaki marketler icin yasak olmadigini bizde biliyoruz. Bir tek sen bilmiyorsun anla bunu bide neden bu kadar yazdigim cumleye takildin anlamadim sen sitenin admini misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

yazmayı unutmuşum.

9 uncu seviye bacılara veriyormuş.

10. Seviyeyim gerci aylardır kullanmıyorum ige yi ancak öyle bir seçenek bende cıkmadı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

daha önce defalarca alışveriş yaptım düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

daha önce defalarca alışveriş yaptım düşüyor

Daha önce defalarca bu yüzden kayıt açtırıp sonu hüsranla bitenleri gördüğüm için söyledim. Aynı şekilde kişiye özel indirimler de sepette ürün varken ve indirim uygulanmışken mağazada sistem indirim uygulanmış sayıp indirimin düşmediğini yaşadık.

Ben uyarıyorum sadece, inisiyatif sizin.

Mantıklı.

Bazı marketlerde dediğiniz durum yaşanabilirken bazılarında yaşanmayabilir diye düşünüyorum.

Bize denk gelme ihtimaline karşı ne olur ne olmaz diyerek sepeti boşalttımMigros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) .Bilgilendirme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tokcan57

Ben mağazada kasiyere kodu direk söyleyerek indirimi aldım. Lakin kasiyer önce yok böyle bir şey dedi, ısrarla olduğunu söylemem neticesinde başla bir çalışanın kodu girmeyi başarmasıyla indirim aldım. Kısaca bir çok kasiyer kodu girmekten bile aciz, son olarak konuyu açan arakaşlara teşekkür ederim.

Bilmeyenler için elinizde fiziki kart varsa kasiyere 6 nolu menüye girmesini söyleyin kartınızı verin okutsun kodu söyleyin girsin ürünü verin geçsin işlemi kapatsın indirim düştü

• ige eskiden avantajlıydı. bacı olmadığımızanladılar ve bitti.

• jet kasada oluyor mu deneyen oldu mu? içinde 20 lira olan kartla gideceğim de ürün çıkartmayla falan uğraşmayak

• Takip

• Dün kullandım teşekkürler.

• kangaetemo kullanıcısına yanıt

Olmuyor hocam boşa uğraşmayın kasada oluyor sadece

• Kasiyer 25 mi dedi evet dedim kodu söyledim. 25 lira indirim düştü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dopplereffect

Kasiyer 25 mi dedi evet dedim kodu söyledim. 25 lira indirim düştü?

İyiymiş :)

• Ben dün Money Card'la alışveriş yaptım ama bu kampanyadan haberim yoktu. Şimdi indirim kodunu hesabıma tanımladım, herhangi bir sorun olmadan alışverişi gerçekleştirebilirim değil mi? '' 8-20 Ocak tarihleri arasında tek seferde yapacağın ilk 25 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim kazanmak için hemen Money'li ol! '' yazdığı için tereddütte kaldım.

• (sanırım) Çarşamba günleri buna dair bir hedef oluyor. Onu yapmanız lazım. Onu yaptıktan sonra ödül kataloğunda gözüküyor.

• Arkadaşlar bugün mü son 20 si mi ?

Sallama ziya ne alakası var yalan yanlış bilgi verme insanlara
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Aynen 25 liralık işlem yap. Money kartın ile. Kasada 15 TL olarak en sonda düşecektir. Kasada önce görevli 25tl dese de tamam de zaten işlemi bitirince düştüğünü o da görecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

Sallama ziya ne alakası var yalan yanlış bilgi verme insanlara
    Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 10 Ocak 2021; 14:11:20 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.