Şimdi Ara

MIFA A10 Bluetooth Hoparlör (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
5
Favori
22.389
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alitren le 54 liraya aldık bakalım. Vergi çıkmaz inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E025DA543

alitren le 54 liraya aldık bakalım. Vergi çıkmaz inşallah
    Mifa 10 mu : kod bende işe yaramadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nınja N kullanıcısına yanıt
    Limitli sayida kuponmus sanirim. Suresi doldu dedi bende de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 28 Mart 2019; 22:12:53 >
  • 92 liraya ikinci siparişte alabildim ama aklım a20 de kaldı. 120-130 olsa direk a20yi alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 tlye alıp satsammı diyorum. 1 tane evde var 135e almıştım
  • ferman1987 kullanıcısına yanıt
    yok hocam facebook aliexpress turkiye sayfasinda gorup yapistirdim hemen oldu. belki her urun gecerlidir belki sirf hoparlor bilemedim. 27 dolara a20 de aldim. 5 dolar ali express verdiydi kendi.
  • İptal edecektim, hemen de kargolanmış. 50 liraları duyunca 75tl gözüme çok göründü

• Ya siz nasıl 50-75'e falan aldınız 75'e de tamamım ama anca 93'e düştü bende oda 15/3 kuponuyla
  • yardımcı olabilecek biri var mı çok anlamıyorum bu aliexpress'ten kuponları nerden alıp nasıl işleme koyacağız
  • Benim sipariş kargoya verilmedi. Ne olur ne olmaz diye 93tlden aldım. Kupon gelirse iptal edeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sürü kupon varmış hepsi yalan olmuş yav. 5 ve 6 dolar olanları da bulamadım. 3 dolar ekleyebildim sadece.
  • Geçen ay mifa a10 geldi çinden, gümrükte 32 tl de para kestiler, 150 liraya maloldu. Gümrükte 5 tl kesiyorlar vs diyenlere kulak asmayın, genel itibari ile içindekinin ne olduğunu bilmiyor bizim çok zeki herşeyi bilen gümrükçü emmilerimiz, dolayısıyla bakıyor aliexpressten fiyatına, en yüksek fiyattan işlem gördürüyor. Burası türkiye arkadaş, 57 tl ye aldığın hoparlöre 60 tl gümrük keserler.
  • 90tlye aldım inşallah vergi çıkmaz

• a20 aldım bende son bir kaç gündür aliexpressten malzemelerim geldi hiç ücret ödemedim inşallah bunu da es geçerler gümrükten. yoksa zaten 32 dolar olduğu için vergiye tabi.
  • A20 almak istesek ne kadara geliyor arkadaşlar indirim falan var mı?

• 2 tane alsak aynı anda sağ sol olarak kullanabiliyor muyuz?
  • Windmark kullanıcısına yanıt
    TWS özellikli olanı alırsanız stereo olarak kullanabilirsiniz

• b-white kullanıcısına yanıt
    Hiç alışveriş yapmadiysaniz ödeme adımında NEW0328 kodu girin 79 TL gibi fiyata düşüyor.

• Ben de gece saatlerinde 14.92 dolardan aldim. Postaya verilmis. Turkey Post (PTT’nin Cin’deki operasyonu) ile gondermeleri iyi oluyor. Hem daha hizli gelir hem de gumruk problemi muhtemelen olmaz.

• yeni üye olup indirim kuponunu uyguladım, fiyat düştü siparişi verdim. Fakat sepete baktım şimdi eski fiyatı yazıyor sizde de öyle mi gözüküyor ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.