Şimdi Ara

MİELE S8310 2200W BORDO elektrikli süpürge incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
22
Favori
27.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meddah58

Tesekkur ederim torbanin ne zaman değişmesi gerektiğini anladim.

Rica ederim başka sorunuz olursa çekinmeden sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu miele s8310 allteq başlık sizinkilerde bu şekilde mi yoksa biz daha kullanmadan kırdıkmı..ufak bį detay olduğu için resmi net cekemedim bağlantı klipsinin ortasından gelen çizgiyi görüyormusunuz orası bir çatlak gibi açık zorlayinca iyice açılıyor daha net,ama çok düzgün bir çatlak yoksa orjinal hali midir
     MİELE S8310 2200W BORDO elektrikli süpürge incelemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ad3m

Bu miele s8310 allteq başlık sizinkilerde bu şekilde mi yoksa biz daha kullanmadan kırdıkmı..ufak bį detay olduğu için resmi net cekemedim bağlantı klipsinin ortasından gelen çizgiyi görüyormusunuz orası bir çatlak gibi açık zorlayinca iyice açılıyor daha net,ama çok düzgün bir çatlak yoksa orjinal hali midir

Bu çizgi bizim cihazdada var ama çatlak değil (birbirinden ayrık değil) parçanın kalıplandığı makinenin kalıp birleşim yeri muhtemelen. Sizin başlıkta bu nokta birbirinden ayrılmış gözüküyor. Hiç kullanmadığınızda böylemiydi yoksa halıda sürerken çok mu zorladınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 21 Nisan 2014; 22:11:42 >

• Süpürge alınanlı birkaç hafta oluyor 6-7 kez kullanıldı bugün farkettik ilk hâlini bilmiyorum bu kadar incelememiştik.Normal değil anlaşılan yakınlarda serviste yok ohh mis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ad3m -- 21 Nisan 2014; 22:25:38 >
  • quote:

Süpürge alınanlı birkaç hafta oluyor 6-7 kez kullanıldı bugün farkettik ilk hâlini bilmiyorum bu kadar incelememiştik.Normal değil anlaşılan yakınlarda serviste yok ohh mis

Eğer çok zorlamadıysanız bağlantı noktasının böyle çatlamaması gerekiyor üretimden kaynaklı bir sorun olabilir. Aldığınız yere bir danışın belki değişim yapabilirler

• Medimarkt internetden aldık umudum yok ama ararım hem orayı hem garanti durumunu teşekkürler.

• quote:

Medimarkt internetden aldık umudum yok ama ararım hem orayı hem garanti durumunu teşekkürler.

Mediamarkt genelde ürünle birebir ilgileniyor ama sanırım mağazaya kendiniz götürmeniz lazım

• 20 yıldır miele elektrik süpürgesi kullanıyoruz.hala ilk günkü gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

20 yıldır miele elektrik süpürgesi kullanıyoruz.hala ilk günkü gibi.

Umarım süpürgeniz daha uzun yıllar sorunsuz çalışır :) Ve umarım bizim süpürgemizde sizinki kadar uzun ömürlü olur. Modeli nedir sizin süpürgenizin

• 1995 de almıştık black jewel model s le başlayan model numarası için evde bakmam lazım.20 sene zarfında sasece temizleme başlığını geçen sene yenisi ile değiştik.Yine kullanılırdıda artık tekerleklerin yuvaları bitmişti.
    Hortumlu aparatı dik durumda takma yerindeki plastik kırığı haricinde motor ve diğer aksam ilk günkü gibi.
    yanlız miele ile orjinal filtresini kullanmak şart.Görevim gereği anadoluda bir çok yerde görev yaptığım için istanbuldan yedek aldığımız kutular bittiginde uydurmaya çalıştığım filtreler ile perişan hale gelsede artık resmi servisinden aldığımız filtreler ile ilk günkü gibi çalışıyor.
    Zaten evde tüm beyaz eşyalarıda imkanlar dahilinde miele almak lazım.!995 te aldığımız miele 931 çamaşır makinemizde ilk günkü sessizliği ve kalitesinde çalışıyor.
    O tarihte evdeki tek yerli üretim arçelik fırınlı ocağımızdı.Eve sadece arçelik servisi gelirdi.Daha sonra bosh bulaşık makinası aldık program motoru 8. yıl sonunda bozuldu ve dünyanın parasını verip değiştirdik.
    Diğer markalar 10 sene için, miele açıkladığı üzere 20 yıllık kullanım için cihaz üretiyor.
    Miele elektrik süpürgesi ve çamaşır makinası 20 yıldır tık demeden çalışırken frigidare ve bosh iki bulaşık makinası ve arçelik ve bosh iki fırın eskittik.

• prosecutor kullanıcısına yanıt
    Filtre konusunda çok haklısınız her zaman orjinal filtre ve torba kullanmak lazım. Bu arada w931 çamaşır makinanız mielenin en sevdiğim serisinden. Acaba çok uğraştırmazsa fotoğraf atabilirmisiniz özelden

• Akşama gönderirim
  • hocam incelemeniz gayet güzel olmuş emeğinize sağlık. arkadaşlar benden beklemişlerdi incelemeyi yapamadık vakitsizlikten kusura bakmasınlar. kurtardınız beni diyebilirim.

ben de sarı olanını aldım bir aya yakın süredir kullanıyoruz ve son derece memnunuz. hatta toz torbalı almayalım diye tutturan eşim bile şimdi iyi ki bunu almışız hem hafif hem de hareket kabiliyeti çok güzel diyor. ben kendim kullandığımda da gayet memnun kaldım. biz de shaggy yok ama normal halılarda da daha önce fazlaca tozlanan alanlarda da önceki süpürgeye göre kıyas kabul etmez derecede iyiydi. önceki süpürgemiz arçelik s6355'di. idareten kullanıyorduk ama memnun da değildik zaten. ilk temizlikten sonra kısa sürede yeniden tozlanan kapı arkaları, dolap anları vs. alanları özellikle bekledim görmek için 3-4 günde oluşan tozlar 9 gün sonra çıkmaya başladı. süpürge başlığından da aynı şekilde memnunuz kenan hocamın söylediği gibi gayet iyi topluyor tozları.

evi üç veya dört defa süpürmüşüzdür miele ile geçen gün tanıtım için rainbowcular gelmiş eşime toz testi yaptıklarında doğru dürüst bir şey gösterememişler ona çok güldüm. aslında çıkıyor ama falan demişler. gerçi evi yeni kurduğumuz için halılar eşyaların da yeni olmasının alakası olabilir. ses konusunda da oldukça tatmin edici bulduğumu söylemek isterim. birbirine en uzak odalardan kulak işaretinde çalıştırdığımızda kulak kesilmedikçe makinenin çalıştığını anlayamıyorsunuz.

ürünü mediamarkt internet mağazasından aldım sarı olanını 449 liraya. tanesi 29 liradan da medimarkttan 4 kutu toz torbası aldım. miele ile iletişime geçtim yolladıkları formu doldurdum 3 gün sonra kargo ile 5 yıla uzatılmış garanti belgem de elime ulaştı. müşteri hizmetleri de son derece ilgiliydi. alacak olanlara tavsiye olunur.

• Yanlış hatırlamışım w921 miş bizimkisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosecutor -- 24 Nisan 2014; 17:29:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas192

hocam incelemeniz gayet güzel olmuş emeğinize sağlık. arkadaşlar benden beklemişlerdi incelemeyi yapamadık vakitsizlikten kusura bakmasınlar. kurtardınız beni diyebilirim.

ben de sarı olanını aldım bir aya yakın süredir kullanıyoruz ve son derece memnunuz. hatta toz torbalı almayalım diye tutturan eşim bile şimdi iyi ki bunu almışız hem hafif hem de hareket kabiliyeti çok güzel diyor. ben kendim kullandığımda da gayet memnun kaldım. biz de shaggy yok ama normal halılarda da daha önce fazlaca tozlanan alanlarda da önceki süpürgeye göre kıyas kabul etmez derecede iyiydi. önceki süpürgemiz arçelik s6355'di. idareten kullanıyorduk ama memnun da değildik zaten. ilk temizlikten sonra kısa sürede yeniden tozlanan kapı arkaları, dolap anları vs. alanları özellikle bekledim görmek için 3-4 günde oluşan tozlar 9 gün sonra çıkmaya başladı. süpürge başlığından da aynı şekilde memnunuz kenan hocamın söylediği gibi gayet iyi topluyor tozları.

evi üç veya dört defa süpürmüşüzdür miele ile geçen gün tanıtım için rainbowcular gelmiş eşime toz testi yaptıklarında doğru dürüst bir şey gösterememişler ona çok güldüm. aslında çıkıyor ama falan demişler. gerçi evi yeni kurduğumuz için halılar eşyaların da yeni olmasının alakası olabilir. ses konusunda da oldukça tatmin edici bulduğumu söylemek isterim. birbirine en uzak odalardan kulak işaretinde çalıştırdığımızda kulak kesilmedikçe makinenin çalıştığını anlayamıyorsunuz.

ürünü mediamarkt internet mağazasından aldım sarı olanını 449 liraya. tanesi 29 liradan da medimarkttan 4 kutu toz torbası aldım. miele ile iletişime geçtim yolladıkları formu doldurdum 3 gün sonra kargo ile 5 yıla uzatılmış garanti belgem de elime ulaştı. müşteri hizmetleri de son derece ilgiliydi. alacak olanlara tavsiye olunur.

Incelemeyi beğenmenize çok sevindim :) o rainbowcuları bende bekliyorum kızartıp geri göndermek için :D süpürge ses konusunda gayet iyi başlığın yere sürtünme sesi motor sesini bastırıyor :) sizde shaggy yokmuş ama bizde iki tane var sırf onlar için elektrikli başlıklı electrolux ultra one istiyordum ama mielenin başlığı gerçekten hiç aratmadı elektrikli başlığı :)

• legolas192 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun memnun olmaniza çok sevindim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yanlış hatırlamışım w921 miş bizimkisi

Makineniz gerçekten mielenin hayran olduğum serisinden. Programlamasıda hem kolay Hemde eğlenceli :) bu seri dışında birde w933 var onuda çok severim :) makineniz yanlış bilmiyorsam 1600 devirli. 1600 devirde çok ses yapıyormu? Birde dengesiz yük algılama-düzeltme sistemi varmı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 24 Nisan 2014; 17:34:39 >

• Dengesiz yük algılama sistemi var . Devir teferruatını hanım takip eder ancak her zaman sessiz bir şekilde işini yapar.

• quote:

Dengesiz yük algılama sistemi var . Devir teferruatını hanım takip eder ancak her zaman sessiz bir şekilde işini yapar.

Cevaplar için teşekkür ederim :)

• legolas192 kullanıcısına yanıt
    5 yıl garanti için adım adım ne yapmamız gerektiğini yazabilirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.