Şimdi Ara

Miele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge Testi (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.582
Cevap
54
Favori
145.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de çok bbüyük ihtimal cx1 e karar vereceğim ama internettten alabileceğim en güvenilir yerler neresedir?
    şu an en uygun fiyat trendyol da. oradan alan oldu mu acaba?https://www.trendyol.com/miele/blizzard-cx1-catdog-powerline-890w-c-kirmizi-skcf3-p-4866815?boutiqueId=316802&merchantId=147711
    ben ayın 10 undan sonra alabileceğim kredi kartıyla. o zaman kadar kesin karar da vermiş olurum herhalde.
  • bir de miele nin kendi sitesinde yeni bir ürün var. fiyatı çok pahalı gerçi ama dyson kablosuz türevi miele triflex diyor. bu süpürge hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firdevs sirmaci

Denemdigim ici n birsey kaybetmiyorum anlasilan supurgenin cok iyi olduguna eminim ama halida yapisip kaln bi supurgede benim icin kullanisli olmayacağını dusunuyorum ama cx1 dun aldim insallah memnun kalirim cvb niz icin teşekkür ederim
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.Halıda hareket zorluğu yaşadınızmı?Standart ve turbo başlığı değerlendirirmisiniz bel ağrısı çeken biri olarak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge Testi

Ezgin hocam bu resmi ben arkadaşın mesajından alıntıladım ancak arkadaşın konusu netleşmediği için onun mesajını alıntılamadım.
    Şöyle izah edeyim siz sağdaki toz torbasına orjinal değil demişsiniz lakin benim süpürgeden çıkan toz torbası da sağdaki şekilde ve şunu net olarak belirteyim plastik aksamı ve bez kısmı kesinlikle soldaki orjinal tabir ettiğimiz toz torbasına nazaran çok daha kaliteli hissiyatı veriyor(torbanın kalınlığı gibi ben öyle hissediyorum)
    Ben amazon de ve comda torbanın gorsellerine baktığım zaman sağ resimdeki toz torbası ile aynı, yine aynı şekilde youtu.be üzeri videolara baktığımda da yine sağ resimle aynı olduğunu görüyorum.
    Şimdi hal böyle iken benim kanaatim sağdaki torba orjinal.
    Gelelim orjinal diye direk distribütörden aldığımız soldaki toz torbasına, acaba diyorum Türkiye pazarı için Bi nebze kalitesi düşük ürün mü piyasaya sürüyorlar? Hatta soldaki orjinal diye aldığımız toz torbasının kutu görseli sağdaki toz torbası ile aynı bu durum beni ciddi manada şüpheye düşürdü. Yada firma üreticiyi değiştirdi günümüz itibariyle tüm dünyaya soldaki toz torbasını piyasaya sürüyor bizim gözlemlediğimiz ve süpürge içinden çıkan toz torbaları ve görseller eskiye ait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 4 Nisan 2020; 0:16:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    RızaAkın14 R kullanıcısına yanıt
    Orijinal olabilir. Şimdi bakıyorum... Batı ülkelerindekiler soldaki gibi.
    Miele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge Testi

Miele Almanya:https://www.miele.de/haushalt/original-miele-staubbeutel-1836.htm?mat=09917730&name=GN_HyClean_3D
    Miele Amerika:https://www.mieleusa.com/e/airclean-3d-efficiency-gn-dustbags-dustbag-gn-airclean-3d-10123210-p
    Miele İngiltere:https://www.miele.co.uk/e/hyclean-3d-efficiency-gn-dustbags-gn-hyclean-3d-9917730-p

Türkiyedeki foto sağdaki gibi.
    Miele Türkiye:https://shop.miele.com.tr/miele-hyclean-3d-gn-elektrik-supurgesi-toz-torbasi

Bir tek bizdeki mieledeki torbanın giriş kısmı sağdaki gibi.
    Kutusu, kalitesi, hacmi orijinali gibiyse; orijinal olabilir. Miele kapak tasarımını biraz değiştirmiş olabilir. 5 yıl önce bu konuyu başlatan ferhat beyin paylaştığı mesaj ve fotodan:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/105552244

Yani haklısınız, yanılmışım. Büyük olasılıkla ikisi de orijinal. ama konuya ve malzemeye hakim olmayanlar şuna dikkat etsin. orijinal olmayan miele toz torbaları da sağdaki fotodaki kalıbı taklit ediyor. Belki miele, maliyet düşüren bir takım dokunuşlar yanı sıra
    bu sebepten dolayı da plastiğin şeklini biraz değiştirmiş olabilir. Yuvalar ve oturma aynı. Sıkıntı yok.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 10 Nisan 2020; 7:25:27 >

• nerhaba,
    arkadaşım nilfisk elite chco14p10a1 modeli almayı düşünüyormuş. bu süpürge hakkında fikri olan var mı? nilfisk nasıl bir marka hiç bilmiyorum. ona miele c3 e bakmasını da önerdim ama ben de merak ettim süpürge arayan biri olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukihuki -- 4 Nisan 2020; 22:53:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ezgin_kral E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. peki elite modelleri hakkonda bilginiz var mı? ben de mieleden nilfisk e doğru fikir değiştiriyorum galiba. ama evde kedi olduğu için modeli de önemli. başka kullananlar elite ler iyi demiş kafamız karıştı

• hukihuki H kullanıcısına yanıt
    Hocam Miele için yapılan tahmin neye göre acaba Bi fikriniz var mı, niye net bir rakam yok.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/132498136 Nilfisk hariç hemen hiç bir üretici çekiş değerlerini vermiyor epeydir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 9 Nisan 2020; 16:10:17 >
    Hocam yazınızı gördüm gerçekten helal olsun diyorum, o sitedehttps://www.expertreviews.co.uk/home-appliances/vacuum-cleaners/1404586/miele-complete-c3-comfort-boost-ecoline-review-bagged Miele C3 ecoline içinde inceleme yapılmış ürün 800w
    Acaba diyorumki bu 800w lik motor Bime gelen C1 ile aynı motor ise C3 21in üstünde bir değer alır diye düşünüyorum.

Büyük olasılıkla 24 kPa'ya yakın olması beni şaşırtmazdı. Haklısınız.
    bu bilgiler için de teşekkürler
    biz iki potansiyel alıcı kafamız oldukça karışık. dyson dan tamamen vazgeçmiş durumdayız ama nilfisk de tercih edersek pişmman olur muyuz? emin olamıyorum. arkadaşım önermeden önce direk cx1 almak için fiyat araştırma kısmına geçmiştim ki şimdi nilfisk mi alsak diyorum. ancak nilfisk de turbo başlık sadece bu pet olanda var sanırım. genelde de elite modelleri tavsiye ediliyormuş o yönden de ben çekimserim. bir de nilfisk ile ilgili bilgi bulmakta daha zorlanıyorum açıkcası. keşke kullanıcı olanlar da yazsa
    Son 1-2 yılda üretilen Nilfiskleri görmedim, denemedim. Elite modelleri kağıt üzerinde diğer paylaştığım Nilfisk modelleri kadar güçlü görünmüyor. Tabii tüm nilfisk bilgim teorik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 9 Nisan 2020; 16:9:58 >
  • Arkadaşlar Miele yetkili satıcısı webdensiparis isimli satıcıdan aldığım Miele C3 cat&dog ürünün iadesinde, Webdensiparis yetkilileri bana büyük kolaylık sağlayarak ürünün iadesini kabul ettiler, kendilerine çok teşekkür ediyorum. İade sürecinde benimle iletişime geçen ve bu süreçte bana yardımcı olan webdensiparis çalışanlarına ayrıca teşekkür ederim.

• RızaAkın14 R kullanıcısına yanıt
    Konunun çözüldüğüne sizin adınıza sevindim, bende ürünü webdensiparis isimli satıcıdan almıştım, sıkıntısız kullanıyorum C3ü de iyiki almışım diyorum.

arkadaşım satıcı ile görüştükten sonra nilfisk select pet care aldı. o biraz kullanınca yorum yapacaktır ben de burada bilgi veririm
    Nilfisk select pet care ; Nilfisk Elite ile aynı motor ve aynı çekiş değerlerine sahip. Elite'den farkı turbo başlığı olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 9 Nisan 2020; 16:9:42 >
  • Arkadaşlar teorik olarak şu an en iyi torbasız süpürge bu gibi duruyor.
    NILFISK METEOR DELUXE MRD EU

Başlıkta 350 AW çekiş + büyük boy turbo başlığı + parke başlığı
    varsa
    1400 TL ye çok çok iyi bir f/p torbasız süpürge bu.

https://www.nilfisk.com/tr-tr/products/Pages/product.aspx?pid=128390136#opentab-tab-TechnicalSpecifications

Media markt sitesinde büyük boy turbo başlık ve parke başlığı da var.
    Süpürgenin toz torbasız olması dışında benim açımdan hiç bir eksiği neredeyse yok gibi.

Torbasız süpürge konusunda çok çok iyi bir f/p ürün gibi duruyor. Hem de 1400 TL lik fiyatına rağmen.
    Miele CX1 den teorik olarak farkı;
    -Hepa filtresi kendini temizleyen ömür boyu filtre değil Nilfiskte. Nilfisk orijinal filtreler pahalıdır.
    -Ama Nilfiskteki parke başlığı Miele CX1 Cat&Dog setinde yok. (parke başlığı ek olarak olan miele modellerinde de bu sefer turbo başlık yok )

Görmedim, denemedim, güvenilir bir kullanıcı yorumu henüz almadım. Bu şerhlerim de burada kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 11 Nisan 2020; 13:9:20 >

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.