Şimdi Ara

MIELE Compact C2 Freshair + %6 indirim gittigidiyor mediamarkt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
954
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GG'de mediamarkt'ın bir miele indirimi var. BEnce sıcak bir fırsat. Ürün güzel ve kompakt bir ürün.

gglink

• Eyvallah reis faydalandık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında 355 liraya aldığımız süpürge sanırım, çok güzel bir alet hayırlı olsun alana

• Alternatif olmasi icin yaziyorum. Su urunu:
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/electrolux-eus8x2dbt-ultra-silencer-toz-torbali-elektrikli-supurg-355160068#product-catalog
    alirsaniz sessizligine hayran kalirsiniz. Performansi ve kalitesi de yukaridaki urunlerden geri degildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim Limited edition'dan bir tık iyi gibi. Tüketim de düşükmüş Axess kampanyası olsa hemen alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Alternatif olmasi icin yaziyorum. Su urunu:
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/electrolux-eus8x2dbt-ultra-silencer-toz-torbali-elektrikli-supurg-355160068#product-catalog
    alirsaniz sessizligine hayran kalirsiniz. Performansi ve kalitesi de yukaridaki urunlerden geri degildir.
    3 yıl kadar önce almıştım bu ürünü. Aldığım güne lanet ediyorum. O kadar ağır ve kullanışsız bir ürün ki o gün bugündür evi ben süpürür oldum. Hanım kullanamıyor. Haklı da. Ben evi supurdukten sonra kollarimi kaldıramıyorum. Aman diyim kimseye tavsiye etmeyin. Ah alırsınız.

• empire_loups kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 yıldır kullanıyorum. maksimum ayarda çok güçlü yapistigi için hanım halıları çekemiyor, o iş bende o yüzden ama onun dışında sorun yok ki ayarını düşürünce onda da sorun yok. cihazla ilgili tek sıkıntımız son 1 yıldır ön kapak yarım cm kadar açık kalıyor o yüzden sesi fazlalaştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir alternatif de ben sunayım. Karcher vc3.

• quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

3 yıl kadar önce almıştım bu ürünü. Aldığım güne lanet ediyorum. O kadar ağır ve kullanışsız bir ürün ki o gün bugündür evi ben süpürür oldum. Hanım kullanamıyor. Haklı da. Ben evi supurdukten sonra kollarimi kaldıramıyorum. Aman diyim kimseye tavsiye etmeyin. Ah alırsınız.

Alıntıları Göster
    "O kadar ağır ve kullanışsız bir ürün ki" demişsşiniz.
    Ürün zaten 3,5 lt hacme sahip ne kadar ağır olabilir ki! munchausenbyproxy nickli arkadaş belirtmiş çekiş gücü yüksek olduğu için süpürge başlığı halıya yapışıyor, o yüzden hanım kullanamıyor ben kullanıyorum ve memnunum demiş.
    Ben zamanında şu ürünü almıştım Vatan'dan:
    http://www.vatanbilgisayar.com/zus3922r-ultra-silencer-elektrikli-supurge-1800-watt.html

İlk aldığım zaman biz de zorlanmıştık kullanırken ancak zamanla alışıyorsunuz. Süpürge başlığının iki ayarı var. Fırçalı olanı seçerseniz daha kolay kullanılıyor, parkeye yapışmıyor ve daha az ses yapıyor. Fırçasız modu seçerseniz parkeye yapışıyor ve vakumdan dolayı çok fazla hava sesi oluşuyor. Bu fırçasız modda ise halıları temizlemek alıştıktan sonra daha etkili oluyor. Arkadaşın belirttiği gibi motor güç ayarını orta seviyede tutarsanız zaten zorlanma minimuma iniyor. Ama ben bu ürün grubunu tavsiye etmemdeki asıl sebebi tekrar söyleyerek mesajımı noktalayayım: Sessizlik.
    Bu makinayı kullanmaya başladıktan sonra sessizliğine o kadar alıştım ki artık alt kat komşunun çalıştırdığı elektrik süpürgesinden rahatsız olmaya başladım.
    Yine tercih herkesin kendisinin.

• Daha önce hiç miele ürün almadım bu ürünün de 550w yazıyor maksimum düşük gibi sanki çok kaliteli olduğu söyleniyor markanın fakat alınır mı sizce bu fiyata 550w?
  • Mieleyi başka markalarla kıyaslamayin. C3 var kendi sitesinden 700 TL ye almıştım birkaç ay önce.

• %6 indirim yazmışsın başlığa o nedir acep :
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

%6 indirim yazmışsın başlığa o nedir acep :
    aldığım zaman mediamarkt yüzde 6 indirim vardı. herhade şu gittigidiyorda kazananlar klübü muhabbeti olabilir.
  • Kazananlar klubundeyim baktigimda 599 tl fiyat var..

• Ben aldım daha gelmesi alman yapımı 580w kaliteli bir ürün nilfiks den buna geçicez bakalım nasıl bir ürünmüş normalde param olsa c3 alıcaktım ama değmez dedik

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

mağazada kapalı kutulusu varsa bu model çok daha iyi.

https://www.teknosa.com/urunler/115040891/miele-complete-c3-allergy-powerline-beyaz-elektrikli-supurge
    Sağolasın 1er adet kaptım kapalı kutu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• belo3 kullanıcısına yanıt
    hayrını gör kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

"O kadar ağır ve kullanışsız bir ürün ki" demişsşiniz.
    Ürün zaten 3,5 lt hacme sahip ne kadar ağır olabilir ki! munchausenbyproxy nickli arkadaş belirtmiş çekiş gücü yüksek olduğu için süpürge başlığı halıya yapışıyor, o yüzden hanım kullanamıyor ben kullanıyorum ve memnunum demiş.
    Ben zamanında şu ürünü almıştım Vatan'dan:
    http://www.vatanbilgisayar.com/zus3922r-ultra-silencer-elektrikli-supurge-1800-watt.html

İlk aldığım zaman biz de zorlanmıştık kullanırken ancak zamanla alışıyorsunuz. Süpürge başlığının iki ayarı var. Fırçalı olanı seçerseniz daha kolay kullanılıyor, parkeye yapışmıyor ve daha az ses yapıyor. Fırçasız modu seçerseniz parkeye yapışıyor ve vakumdan dolayı çok fazla hava sesi oluşuyor. Bu fırçasız modda ise halıları temizlemek alıştıktan sonra daha etkili oluyor. Arkadaşın belirttiği gibi motor güç ayarını orta seviyede tutarsanız zaten zorlanma minimuma iniyor. Ama ben bu ürün grubunu tavsiye etmemdeki asıl sebebi tekrar söyleyerek mesajımı noktalayayım: Sessizlik.
    Bu makinayı kullanmaya başladıktan sonra sessizliğine o kadar alıştım ki artık alt kat komşunun çalıştırdığı elektrik süpürgesinden rahatsız olmaya başladım.
    Yine tercih herkesin kendisinin.

Alıntıları Göster
    Bizde bu modeli kullanıyoruz. Kullanım kılavuzunu incelediğinizde hangi başlığın hangi zeminde fırçalı/fırçasız kullanımı gösterilmekte. Fırçalı mod parke, fırçasız mod halılar için. Ürün gerçekten çok sessiz ve güçlü. Bende kesinlikle tavsiye ediyorum. Çalıştığım firmaya da aldırdım geçen hafta. Uzun vade de sıkıntı yaratacak kısmı toz torbası kapağı. Bilginiz olsun.

• Aldık ve geldi

Teşşekürler

C1 almıstık daha önceki indirimlerin birinde

Şimdi c2

C3 e dogru gidiyoruz sanırım 😁

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.