Şimdi Ara

Miele Çamaşır Makineleri ##ANA KONU## (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.369
Cevap
12
Favori
97.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Antikes

Hocam neden böyle düşünüyorsunuz? Yaşadığınız olumsuzlukları paylaşabilir misiniz?
    https://forum.donanimhaber.com/miele-rezaleti-80-gundur-teslim-edilmeyen-makina--144522427#144765928
  • Antikes kullanıcısına yanıt
    [simage][/simage] Hocam konu başlığı yukarıda paylaştılar.

444 11 22 Miele'nin müşteri hizmetleri numarası.

Bir aramayı deneyin isterseniz, müşteri hizmetleri diye birine bağlanırsanız şanlısınız.

Almanya buradaki ofise evden çalışın demiş, Türkiye ofisi komple tatile kaçmış. evet evet bakalım diyip kapatıyorlar.

Böyle gevşek böyle ahlaksız bir ticari anlayışları var.

Tavsiyem yanaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali® -- 30 Temmuz 2020; 21:58:14 >
  • Merhabalar, konu bayadır yorum almamış ama gene de şansımı deneyim dedim :)

Uzun araştırmalar sonucunda aşağıdaki ürünleri almaya karar verdim

Çamaşır makinası : Miele W5964WPS 8 KG (teşhir)
    Kurutma makinası : Miele TWB140 WP (teşhir)
    Bulaşık makinası : G4263 (sıfır kutulu)
    Fırın : miele H2265-1B (sıfır kutulu)

Bu 4 ürün için 20bin TL(nakit) gibi bir fiyat almayı başardım. Parça başı 5 bin tl ye geliyor. Tüm ürünleri gidip gördüm. Parasını verdiğim anda teslim de alabileceğim. Şu an mielenin herhangi bir mağazasından almaya kalksam aralık sonu gelir en erken diyolar.

ilk sorum marka ile ilgili olacak. Davlumbaz ocak ve buzdolabı siemens marka olucak, malesef bu ürünlerde miele bütçemizi çok aşıyor. Ancak diğer ürünlerde mielenin başlangıç seviyesinde olanları alabiliyoruz. Bizim düşüncemiz siemensin en üst modeline göre mielenin en baz modeli daha uzun ömürlü ve daha performanslı olacağı şeklinde.

ikinci sorum çamaşır makinası ile ilgili. Bu ürünü bu kadar süre nasıl depolarında tutmuşlar emin değilim, 6-7 sene önce çıkmış bir ürün ancak hakkında bulabildiğim yorumlara bakılırsa çok memnun kalınan ve zamanını en çok satan miele ürünlerinden biri.

bir düğer sorum fırın ile ilgili. Fırın mielenin en baz fırını, Bu fırını kullanan arkadaşlar var mı? Memnun mu pişirmesinden ya da kullanımından memnun kalınmadığı bir durum oldu mu? Fırın basit yemek yapma amaçlı kullanacağımız için yeterli bi ürün olduğunu düşünüyorum. Buharlı pişirme özelliği vs olsa da çok kullanılmayacağı için hiç diğer ürünlere bakmadık bile.

son sorum kurutma makinası ile ilgili. Bu da mielenin başlangıç seviye ürünlerinden. işlevi açısından memnuniyetsiz olanlar var mı? Pek olacağını sanmıyorum ama vadettiği performansı verememe gibi bir durum?

Farklı markaları deneyimlemiş ve sonunda miele almış arkadaşlar en küçük yorumlarını ve tecrübelerini paylaşırlarsa çok seviniriz.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

İyi günler herkese.

• z.burakcu Z kullanıcısına yanıt
    Bence teşhir ürünü cihaz almayın anladığım kadarıyla çamaşır makinesi de eski bir model piyasa da pek yok onun yerine alman üretimi bosch ya da siemens tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 1 Ekim 2020; 8:40:52 >
  • Arkadaşlar miele yi hala tavsiye eder misiniz çamaşır makinesi arayışındayım arçelil makinem çok ses yapıyordu, alcağım makinenin sessiz olmasını isterim giriş modellerinden kullanan var mı memmun musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de miele bakıyordum ama son sayfadaki yorumlar, pahalı ama sorunsuz bir makine almış olurum fikrimi değiştirdi.

• Selam Bosch yada sürmensin çamaşır makinası alman üretimli olduğunu nasıl anlayacağız ?

• Miele kullanan arkadaşlar, 1712 modeli aldım dün,

Çamaşır yıkarken tokaçlama yapıyor mu, ben rastlamadım, problem mi var acaba?

• Eskiden sağlamlığı ile meşhur du şimdi çöp oldu 6 sene önce
    WKR 771 WPS W1 TwinDos makineyi aldım ilk bir buçuk senesinde twindos sensörü bozuldu garantiden bedava yeni sensor taktılar. Bir ay önce aynı sensor yine bozuldu garanti bitti tek sensörün fiyatı 120 eu kendim değişebilirim ama uğraşmayacağım. Deterjan koyup yıkamaya devam zaten hanım beynimi kemiriyor makina temiz yıkanıyor diye .vallahi bıktım kısa zamanda çöp olsa başka bir şey alsam diye bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.