Şimdi Ara

Miele Çamaşır Makineleri ##ANA KONU## (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.370
Cevap
12
Favori
97.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bgmeu

Kesinlikle uzun yıllar sorunsuz kullanılacak stabil cihazlar mieleler.. Keşke herkes kullanıpta yorum yapsa olumlu yada olumsuz anlamda..

Bir de imalı imalı laf sokmaya çalışmaz mı gülmekten ölüyorum burda

Bir makinenin start tuşuna basmakla o makine tanınmıyor o iş öyle değil beyefendi.

O kullanıyorum Dediğiniz 5872nin motor tipinin teknik adını, yıkama-durulama hareketlerini, sıkma algoritmasını, rezistans yerleşimini, hiç bir yere bakmadan söyleyebildiğiniz zaman makine hakkında yorum yapacak halka sahip olursunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin satmaya çalıştığınız cihazlardan değildir muhtemelen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sizin satmaya çalıştığınız cihazlardan değildir muhtemelen..

He ya he.

Bozulunca iftiralar başladı hemen d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 17 Haziran 2018; 18:49:28 >
  • K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt
    bozulduğunu söylememe umarım forum ve firma ömrünüz yeter..
  • quote:

bozulduğunu söylememe umarım forum ve firma ömrünüz yeter..

Gluteuslarımla gülüyorum size

• Yetenekli çocuk

• quote:

Yetenekli çocuk

Iftiracı bey

• Ne iş yaptığınızı paylaşırmısınız kenan bey?

• quote:

Ne iş yaptığınızı paylaşırmısınız kenan bey?

Ben hacettepe üniversitesi 3. Sınıfta okuyan bir maden mühendisi adayıyım bey efendi. Öğrenci kimliğimi, araç bandrolümü görmek isterseniz buyrun gelin Ankara'ya.

Size bilgi veren muhbirler bunları söylemedi sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 18 Haziran 2018; 12:59:27 >
  • quote:

Yetenekli çocuk

Cihazdan memnun kalmamış olabilirsiniz. Herkes aynı cihazı kullanacak diye de bir kaide yok zaten.

Ama böyle agresif mesajlar atıp ortalığı karıştırmanıza hiç gerek yok. İstediğiniz makineyi aldınız kullanıyorsunuz peki daha ne istiyorsunuz? İftira kampanyaları mi?

Ağzınızdan hep satıcı lafları dönüyor. Eğer böyle bir şey düşünüp de biliyorsanız lütfen ispatlı fotoğraflı örneklerini paylaşın. İspatınız yoksa lütfen forum ortamını boş yere gelmeyin. Benim daha önce size yazdığım kibar yoruma bile imalı şekilde karşılık verdiyseniz amacınızın art niyetli olduğunu düşünmeye başladım.

Lakin bu insanlar satıcı bile olsa anladığım kadarıyla çok yoğun bilgi birikimine sahipler. O yüzden sevmeseniz bile bu insanların emeklerine bilgilerine saygı duymak zorundasınız.

İyi veya kötü düşünüyorsunuzdur katılmıyorsunuzdur orası sizin tercihiniz. Bu derece mesajlar atmanız hoş değil hoşuma da gitmedi. Umarım forum yetkilileri yaşananları görüp tarafsız yaptırım uygularlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Yazılarınızı okudum baştan sona bu kadar asılsız düşüncelere nasıl kapıldığınızı çok merak ediyorum açıkcası. Bahsi geçen firma merdiven altı servisi veya satıcısı olan bir firma değil. Bu nasıl bir karalama nasıl bir art niyetli düşünce anlam veremedim.

Alıntıları Göster
    Miele'yi kötülemek de neyin nesidir, yazdıklarımı okumamışsınız Buradaki servisler pis, iyi ürün gelse bile hasetlerinden ne yapacaklarını bilemez mikroplar Ekonomiyi hesap edip hele bir de kullanıcı düzeyini düşünürsek (servislerden de belli oluyor zaten) bazı şeyleri bazılarına fazla gördüğümü sıkıntılı bir şekilde ifade etmeye çalıştım o kadar...

Yazdıklarınızı okuyunca şok oldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• WDD 020 ile WCE 320 arasında gidip gelmekteyim. İki makine arasında Powerwash 2.0 farkı var, tabi extra 1800 lira farkla. 1800 liraya powerwash değer mi sizce? Değer derseniz WCE 320, değmez derseniz WDD 020yi almayı planlıyorum.

• Diğer tüm özellikler kazan büyüklüğü vs aynı ise değmez ucuz olanı alın.. Makina her proğramda tam otomatik..

• quote:

Diğer tüm özellikler kazan büyüklüğü vs aynı ise değmez ucuz olanı alın.. Makina her proğramda tam otomatik..

Hee

Diğer markalar zaten manuel. Programı elle ilerletiyoz

Hele electrolux abooo elle sıcak su doldurmak gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

quote:

Diğer tüm özellikler kazan büyüklüğü vs aynı ise değmez ucuz olanı alın.. Makina her proğramda tam otomatik..

Hee

Diğer markalar zaten manuel. Programı elle ilerletiyoz

Hele electrolux abooo elle sıcak su doldurmak gerekiyor

Alıntıları Göster
    Merdaneden de sıkması varmış

Adam ne anlatmaya çalışmış siz ne yazmışsınız. Kendisine göre Power Wash aradaki fiyat farkına değmeyecek bir özellik bunu belirtmiş. Hitabetinize dikkat etmenizi öneririm. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biostrike

Adam ne anlatmaya çalışmış siz ne yazmışsınız. Kendisine göre Power Wash aradaki fiyat farkına değmeyecek bir özellik bunu belirtmiş. Hitabetinize dikkat etmenizi öneririm. Teşekkürler.

Hayır canım onu ifade etmemiş. Buraların eskileri anlıyor onun neyi söylediğini.

Ayrıca powerwash bir teknik. Otomatiklikle alakası Yok.

Canım cicim işlerine girmeyelim sevgili genç kardeşim. Belki de benden daha bilgilisin bu konularda olabilir ancak karşındaki kişiyi de yabana atma, bana açıklama yapmama gerek yok. Yalnızca bir uyarı ve ricada bulundum.

• Edep

• quote:

Edep

Siz de haklısınız bu forumda 5000-10000 bin üye terbiyesiz edepsiz bir tek siz edeplisiniz sizi tebrik ediyorum. Kusura bakmayın artık forumdaki üyelere edep dersi verirsiniz

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.