Şimdi Ara

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
15
Favori
7.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendeki makina junior ..cidden merak ettim mavi kapaklıyı simdi 🤔

Bu arada konunun üstte kalmasindan rahatsiz olan arkadaslar henüz sıcak fırsat devam ediyor bulunabilen bir makina ..ayrıyetten bilgi paylaşımı var ..yani burada toz torbalı torbasız tartışması degilde bilgi verici bir paylaşım var konuya giren süpürge almasa dahi dolu çıkıyor konudan ..bence herkesin hayatında defalarca aldıgı bir makine hakkında bilgi sahibi olması en büyük sıcak firsattır.. konuya girip okumak zorunda degilsiniz kasmayın kendinizi ..😂

Edit .gg sitesinde 750 tl .worlpuan ile uyguna getirilebilir şu anda ..
    https://www.gittigidiyor.com/elektrikli-ev-aletleri/elektrikli-supurge-aksesuar/elektrikli-supurge/miele-classic-c1-powerline---sbaf3_spp_33572?id=544638319&utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=404056666940&utm_term=83346485462&ga_prodid=544638319&ga_merchantid=142057774&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAjw95D0BRBFEiwAcO1KDFsHXS_D4BnVJCskarJvGOxzltBonJHC15DQAHDARzkvWHMQoqW1jhoCcXAQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 1 Nisan 2020; 19:38:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• messroe kullanıcısına yanıt
    10da1 fiyatına.. Bayağı uygun ama ben orijinal aldım..

Hatun bugün bilgi verdi, Phillips süpürge son aldığım ucuz torba yüzünden bozulmuş muhtemelen.. Dandik torba zarar veriyor, sanırım toz motora veya önemli parçalara zarar veriyor..

Bence orijinal candır..
    3 ay gitse bir torba senede 80 lira maliyeti olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Makinan üstünde direk marka modelinin yazdığı yerde
    Bende yazmıyor denekki 2 çeşit satılmış, farkı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Bende yazmıyor denekki 2 çeşit satılmış, farkı nedir?

Alıntıları Göster
    https://shop.miele.com.tr/classic-c1-powerline-800w-elektrik-supurgesi-sbaf3

https://shop.miele.com.tr/classic-c1-ecoline-550-w-elektrikli-supurge-sbap3

Şu iki model olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bayguru B kullanıcısına yanıt
    5adet toplamış satıcı demek

• QRX kullanıcısına yanıt
    bu şekilde benim aldığımda daha önce değindim konuya ama torbalı torbasız muhabbetine arada kaynadı.
    Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart
  • gkon kullanıcısına yanıt
    Hocam yenibosna fatih caddesi üzerindeki bim. Nisa hastanesine gelmeden solda kalıyor. Konumu aşağıda..
    https://www.google.com.tr/maps/place/Bim/@41.0006847,28.8303138,21z/data=!4m5!3m4!1s0x14caa49c262e439b:0xa741e3f755df1fd2!8m2!3d41.0005954!4d28.8303814?shorturl=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

Bendeki makina junior ..cidden merak ettim mavi kapaklıyı simdi 🤔

Bu arada konunun üstte kalmasindan rahatsiz olan arkadaslar henüz sıcak fırsat devam ediyor bulunabilen bir makina ..ayrıyetten bilgi paylaşımı var ..yani burada toz torbalı torbasız tartışması degilde bilgi verici bir paylaşım var konuya giren süpürge almasa dahi dolu çıkıyor konudan ..bence herkesin hayatında defalarca aldıgı bir makine hakkında bilgi sahibi olması en büyük sıcak firsattır.. konuya girip okumak zorunda degilsiniz kasmayın kendinizi ..😂

Edit .gg sitesinde 750 tl .worlpuan ile uyguna getirilebilir şu anda ..
    https://www.gittigidiyor.com/elektrikli-ev-aletleri/elektrikli-supurge-aksesuar/elektrikli-supurge/miele-classic-c1-powerline---sbaf3_spp_33572?id=544638319&utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=404056666940&utm_term=83346485462&ga_prodid=544638319&ga_merchantid=142057774&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAjw95D0BRBFEiwAcO1KDFsHXS_D4BnVJCskarJvGOxzltBonJHC15DQAHDARzkvWHMQoqW1jhoCcXAQAvD_BwE
    Anlamadığım olay BİM’e sorduk 1 er tane geldi dediler o kadar bim gezdik bulamadık erken saatte bu fırsatçı ş...sizler nasıl 5-10 tane alıp böyle satabiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Bilmiyorum hocam, süpürge deki şişmiş, anlaşılmaz sanırım..

142 liraydı sanırım, adet 17.7 liraya geliyor hava Filtreleri hesaplamadan
    sizde de 2 farklı filtreden 2 tane mi çıktı? İkisi uzun dikdörtgen ikisi daha kareye yakın dikdörtgen ve malzemeleri farklı.
  • majesty nazgul M kullanıcısına yanıt
    4ude hava filtresi

• Arkadaşlar miele sitesinde GN olan 8'li paketten aldım.

8 tane toz torbası
    2 motor filtresi
    2 hava filtresi çıktı.

vindobona'dan 4 tane hava filtresi çıkmış.

başka alan var mı, sizlerden nasıl çıktı?
    Şimdi baktırdım evet dediğin gibiymiş..

2ser tane filtre

Foto yüklüyorum..

O zaman her 4 torbada bir filtre mi değiştirmek gerekiyor?
    Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart

• Garanti uzatan veya uzatmayı düşünen var mı arkadaşlar? Uzatan varsa nasıl bir yol takip etmemiz gerekiyor anlatabilir mi?

• Junior olanlar 1. Kalite arkadaşlar .........

Junior modeli ana model olarak SBAF3 olarak geciyor .diger mavi olan da aynı kod ise bölgesel isimlendorme olabilir.(junior seklinde arattigimda genelde ingiliz sitelerinde cikiyor ingiliz ler ikinci kaliteyi sınırdan sonmadiklarina gore sanırım iki modelde aynı junior daha iyi degilse 😆) tabi başta yazdıgım 1. Nisan şakasıydı .affola 😂😁😀

• https://www.youtube.com/watch?v=NhcEcW2JbXw&feature=youtu.be ilk geldiğinde C3 ile C1i karşılaştırdım iki üründe sıfır sayılır C3 ile bir defa süpürme işlemi yapılmıştı ikisininde torbalar tamamen boş diyebiliriz, motor performansları iki modelinde aynı şekilde uzun yıllar devam edecekse yani C1deki motor daha kalitesiz değilse Miele C1 gerçekten şu piyasada bedavaya geldi diyebilirim.

• Müşteri hizmetleri filtrelerin senede bir kere değişmesinin yeterli olduğunu söyledi.
    Aldığımız 8li pakette 2 şer filtre çıktığına göre denekki her 4 torbada bir değiştirmek gerekiyor.. Kendilerinin de hesabı ortalama senede 4 torba yani 3 ayda bir değişim.. Bakalım nasıl olacak..
    Bilgi için Teşekkürler

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Bence de 4 torbada bir değişim diye düşünüyorlar süreden ziyade. Torba az kullanımda 6 aydan fazla da gidebilir robot süpürge filan kullanılıyorsa ana olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neferzade

Garanti uzatan veya uzatmayı düşünen var mı arkadaşlar? Uzatan varsa nasıl bir yol takip etmemiz gerekiyor anlatabilir mi?
    MH ye sordum bu model için garanti uzatma yok dedi.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.