Şimdi Ara

Midway

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2. Dünya Savaşı tarihini bilenler çok iyi biliyordur: Midway savaşı, Pearl Harbor'dan çok daha büyük ve haliyle hem savaşın hem de dünya tarihinin seyrini değiştiren bir savaştır. İşte bu savaşı konu alan Midway 29 Kasım'da sinemalara geliyormuş. Ayrıca yönetmenliğini de Godzilla, Kurtuluş Günü, 2012 gibi filmlerden tanıdığımız Roland Emmerich yapmış. Eminim ki harika görsel efektleri de vardır filmin. Zaten fragmanından bile belli oluyo. :)

Merak edenler buradan izleyebilirler.

• Muhteşem kadro!
  • İzleme listeme aldım, teşekkürler.
  • Yok mu izleyen nasıl acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Esir düşen 2 asker oldu biri öldükten sonra diğerinin konuşması ile Japonlar saldırmaya çıkıyordu ,ama sonra o filoyu göremedik ?
    Ben ne kaçırdım acaba ?
  • izleyebileceğim bir link var mı
  • Konu düzgün işlenmemiş uçaklar kalkıp gidiyor fakat düzgün anlatılmıyor operasyonlar. Olay hakkında bilgisi olmayan insanların çok zor anlayabileceği bir kurgu olmuş.

İstihbarat kısmı çok hızlı geçilmiş anlaşılır değil. Çok beğenmedim çerezlik izlenir. Pearl Harbor havasında kesinlikle değil.
  • Atmosferi ve sesleri çok iyi ama CGI sahne çok fazlaydı yine de soluksuz zevkle izledim 10/7.8

• Cgi'lar gözüme battı genel hatları ile keyifli filmdi ..biz amerikayız askerlerimiz kahramandır tarzı filmleri seven varsa bunu da sever..
    Ama hiç bir filmde biz atom bombası attık yuzbinlerce masumu katlettik demezler nedense .cunku onlar hep.kahramanlar.

• Filmi geçen haftalarda izlemiştik. Yani aksiyon, patlama, çatlama var ama filmde bir ruh göremedim. Çok uzun olmamasına, aksiyon ve fena olmayan görseller içermesine rağmen bir yerden sonra film bitse artık diyorsunuz. Zaten baş karakter de kendini beğenmiş, aşırı özgüvenli tipin teki. Klasik tipik Hollywood film karakteri, klişenin dibi. Ama aşırı derece de itici. Tamamen izle-geç bir yapım olmuş. Ama bu filmde tek beğendiğim şey diğer 2. Dünya Savaşı filmlerindeki gibi Japonları bu kadar çok beceriksiz, cani, kötü olarak göstermemişler. Yani Japonlara karşı yapılan bir kara propaganda görmedim filmde. Öyle çok ezik filan göstermemişler, ciddi bir düşman olarak görüyoruz kendilerini. Tabi bu ciddiyet başroldaki dandik Hollywood karakteriyle birlikte bozuluyor. Fazla yapay duruyor. Çok uzattım. Filmsiz kalırsanız izleyin. Yoksa izlememekle bir şey kaybetmezsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.