Şimdi Ara

Middle-earth: Shadow Of Mordor | Xbox Ana Konu | 7 Ekim 2014 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
7.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • One üzerinde daha fazla çalışmak demek daha çok para=zaman demek.Microsoft'un Destiny orneğinde olduğu gibi,optimizasyon ve Xbox One'ın mimarisi konusunda zorlanan firmalara kendi yazılımcılarını gondermesi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun çıkış tarihi 30 eylül degilmi?

• Birinde 1080p 60 fps diğerinde 720p 30 fps olursa fiyasko olur.
  • Cozunurlugu anlarimda birinde 60 birinde 30 fps olursa , kulaklari baya çınlar :)

• highmetin kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle. Bende oyunu almayı düşünüyordum hevesim kaçtı bunu görünce. ps4 1080 p 60 fps iken xbox one da 900p 30 fps oyun.

@Vahlok

Bu hali bile bence fiyasko. Çözünürlüğe tam tamam olur fark yok derken şimdi hem çözünürlük hem frame rate farkı çıktı ortaya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunYouFools -- 30 Eylül 2014; 2:20:18 >
  • Bence çözünürlük farketmez önemli olan oyunun pc de oynarmış gibi takılma yapmaması.3 gün önce satın aldım indirdim hazır bekliyor.Bu akşam biraz oynarız
    Not:Ps4 last of us da 30 fps ye sabitleme seçeneği var o şekilde oynuyorum yavaşlama vs. Olmuyor.Eğer bu oyunu iyi optimize ettilerse sıkıntı olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUX -- 30 Eylül 2014; 10:22:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu yer 720 p 30 fps diyor hocam siz nerde okudunuz

• Xb1 900p 30 fps kilitli, ps4 ise 1080p ama neogafta oynayanlar 60 fps olmadığını söylüyorlar, sanırsam kilitli 60 fps değil
    http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1877261&postcount=4246

Burdaki mesajda eleman 900p olduğunu söylüyor xb1de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pazer89 -- 30 Eylül 2014; 13:04:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

One üzerinde daha fazla çalışmak demek daha çok para=zaman demek.Microsoft'un Destiny orneğinde olduğu gibi,optimizasyon ve Xbox One'ın mimarisi konusunda zorlanan firmalara kendi yazılımcılarını gondermesi gerek.

mıcrosofta sadece esram koyarak kafaları karsıtırdı cok etkılıyecegı bısı yok ugrassanda bıryere kadar gelısme saglar lımıtı bellı cunku gpunun pc mımarası sonunda.pc yle hasır nesır olanlar bılır shader, rop ve ram en onemlı seyler oyunun fps ve cozunurlugunde.bunların hepsınde onde olan en ıyı sonucu verır.ps3 te gecen nesıl cell dedı excler dısında xbox360 ondeydı.destıny grafıklerı guzel fakat cevre fızıgı etkılesımı hıc yok , forza yıne guzel grafıklı ama genelde etraf arazı demo ıcın konusuyorum tabı.kendı exc sını 1080p yapmakta zorlanıyorlar sunset ryse dead rising 3 (1080p upscale).mıcrosoftta kımler bu donanımı yeterlı buldu 6-8 sene goturmesı gereken bır cıhaza sucu onlara bulmak lazım.aynısı buyuk ıhtımal gta 5 ve witcher 3 tede yasanıcaktır.xbox360 ın basarısını kullanmaya calıstılar rakıplerını gozardı ettıler.ps3 zamanında ps2 nın basarısına guvenen sony nın xboxı gormezden geldıgı gıbı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 30 Eylül 2014; 13:42:09 >

• Ben sizi bloklamışım,alıntılamayın mesajlarımı.

• Pek 720p gibi gelmedi bana...

Middle-earth: Shadow Of Mordor | Xbox Ana Konu | 7 Ekim 2014

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Pek 720p gibi gelmedi bana...

Bazi yerlerde 900p 60fps yaziyor..

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    900p bncede. Cunku 720p oldugu zaman doku kalitesi çok dusuyor. Resimleri buyuttugunuz zaman bulanıklılık olmuyor.

900p nin 1080p den cokta fark etmediğini hep söylüyorum. Bence gayet basarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 30 Eylül 2014; 13:51:49 >
  • 720p yapamazlar.Yaparlarsa zaten kimse almaz.

900p yapsınlar frame rate de aynı olsun,sorun çıkmaz.

• Ben 900p yi cok seviyorum. Sıkıntı yok. Oyun 900p gelicek.

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    Bir haftalığına PS4 sahbibi olmuştum. AC4 Black Flag'te güncelleme ile 900p > 1080p geçişini görünce, arada o kadar da önemli bir fark olmadığını anlamış ve şaşırmıştım. Rakamların büyüsü güzel ama 900p-1080p farkı o kadar siyah-beyaz değil. Multiplatformlar 900p-1080p gelsin benim için sorun değil.
  • Aynen katılıyorum hocam. rakamların buyuklugu ister istemez insanı cezbediyor, ama aradaki farkın goruntude cokta fark etmediği ortaya cıkıyor.

• Ayrıca PS4 de 60fps değil diyenler oldukça fazla, 40 civarında ve bazen 50 oluyormuş. Azınlık bir kesim ise 30 da kilitli diyor.

PS4'de de böyle demek için yazmadım; oyun geliştiricilerin downgrade kurnazlığından sonra birde sayı cambazlıkları başladı...
  • Oyun spot a düştü beyler

• Oyun 189.00 TL spotta bu nedir yaw, ayıptır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.