Şimdi Ara

Microsoft Zune mu Sansa Clip + mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yeni bir mp3 player almak istiyorum ve bu iki model arasında kaldım. Zune 30GB Halo versiyonunu gördüm forumda ve hayran kaldım. Boyutu çok büyük fakat bu beni pek caydırmadı aletten. Sansa Clip ise çok beğenilmiş gördüğüm kadarıyla forumda, ve boyutunun küçük olması çok büyük avantaj. Soracağım şey ise hangisinin daha kaliteli ses verdiği. Daha önce Creative'in ve Sony'nin bir kaç modelini cx 300 ile dinleyip pek beğenmemiştim. Ama Samsung YP-T10 ve iPod Touch - iPhone ile çok güzel ses aldım. İnternette okuduğum kadarıyla Zune ve Sansa Clip, Apple ürünlerine göre çok daha kaliteli ses veriyormuş. Sormak istediğim bu iki üründen hangisi daha kaliteli ses verir? Eğer çok bir farkı yoksa Zune tercih edeceğim ekranından ve görselliğinden ötürü. 200-300 lira civarı bütçe ayıracağım bir kulaklıkla kullanmayı düşünüyorum bu arada, o fiyatlarda bir headphone için para biriktirine kadar tatmin edici bir kulak içi de kullanabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Ekleme : Dinlediğim müzikler genel olarak Dubstep, Thrash Metal, Heavy Metal ve Trance.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungle Boogie -- 10 Şubat 2012; 22:20:57 >

• Yukarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungle Boogie

Yukarı.

imzam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.