Şimdi Ara

Microsoft Xbox One X için kaçırılmayacak fırsat: 700 TL indirim! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
11.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde xbox one var . Xbox One X için eşimi ikna edemiyorum bir taktik verin :)
  • Laptop almadan önce görsem alırdım yazık oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayTuruncu

Xbox ta psn kardeşlik gibi bir sistem varmı yani 30 tl 40 tl ye güncel sayılabilecek oyunları alabilecekmiyim ea accesse baktım adam akıllı 3-5 oyun var gerisi spor oyunları hep
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox siparisim var medimarktan aldim kargoda.Alinabileceknl en iyi konsol oldugi asikar.Ps de türkçe dublaj olsa nolcak bu zamanda ingilizce ogrenmemeniz hata

• Bu dolar kurundan öncesinde 2000 lira değil miydi zaten?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sliskelion fanboya birşey izah edemezsin, zamanında Türkiye'yi kale almayıp resmi olarak Xbox getirmeyen Microsoftun neyini savunacaz, isterse 10 teraflop gücü olsun, donanıma baksan Nintendo Wii de 6 teraflop, 12 gb yoktu ama bir aksesuar ile ve sadece Super Mario oyun 2.8 milyon satarak rekor kırmıştı. Ne kadar teraflops o kadar eğlence değil.

Zira oyun her zaman önemliydi 2013 değil 2033 olsun farketmez yoksa 1999 TL ye ekran kartı bile alamazken adam sana 6 teraflops makineyi neden versin.

Zamanında Xbox 360 oynarken 900p imiş 1080p imiş onlarca karşılaştırma videosu yayınlandı hangi keskin göz ayırt edebilirdi bunu, benim açımdan hiçbir önemi yoktu.

Ne Xbox ne başka bir konsol fanı değilim ancak sırf bir konsola ex bir oyun çıkar ve oynamak istersem oyunu oynar sonra icabında konsolu satarım.

Donanım donanımdır, oyunsuz donanım da bünyede yüktür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speed001 -- 20 Nisan 2018; 10:48:32 >

• guguk kullanıcısına yanıt
    Bir de gel bunu ağır fanboylara anlat, bize ne kadar değer verilirse bizden de o kadar değer görmeliler.

• dogii kullanıcısına yanıt
    araç model yükseltme gibi düşün vs... :)))
  • speed001 kullanıcısına yanıt
    1 yıldır one s kullanıyorum en mantıklı gelen tarafı ea acces uyeliği
    yıllık 65 tl ye bir sürü oyun seçeneği var ... Sanırım ps de böyle bir olay yok ... 65 tl dışında tek kuruş harcamadım oyunlara :)) (konsolla forza horizon 3 hediye gelmişti)

müşteri desteği garanti servis konusunda inanılmaz, gamepadin a tuşu takılı kalmıştı iletişime geçtim adamlar sorgusuz sualsiz değiştirdiler... İlgilenmeler insana kendini değerli hissettirmeler TR de alışık olmadığımız hizmetler...

gece gündüz oyun oynayan oyun dünyasını takip eden arkadaşları bilemem , ama benim gibi arada sırada vakit öldürmek için oyun konsolu sahibi olmak isteyen varsa xbox daha mantıklı geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capacitor -- 20 Nisan 2018; 11:48:48 >
  • One s den geçmeye değermi almayı düşünüyorum??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capacitor

araç model yükseltme gibi düşün vs... :)))
    Kandırdım sonuna aldım ben de 1 adet :)
  • dogii kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun:) bende dün kapmıştım... Birde one s var, onu da biradere hediye eedeceğim:)

Bu arada aynı hesapla iki cihazda da aynı oyunları oynayabiliyor muyuz? Bilgisi olan varmı?
  • Arkadaşlar bu alet nasıl bişey,hiç anlamıyorum teknolojiden.Laptop yerine mi geçiyo,benim bildiğim kadarıyla play station gibi bişeydi bu ama galiba sadece oyun oynamaya yaramıyo.Laptop alacaktım,bunu mu alıyım.Biraz bilgilendirirseniz çok sevinirim ne işe yarar neler yapılır

• abbfb A kullanıcısına yanıt
    laptop la alakasi yok bu cihaz tamamen eglence konusu altinda farkli ozellikleri vardir. fakat onemli olan senin ney istedigin ben dusundugumde durumunu laptop almaya niyetlenen insanin konsol cihazi almasi cok sacmadir. Laptop la her isi yaparsin fakat oyun oynamak istersen 2binlik Laptop yemez ve tv ye bagla laptopu joistik vs eyse ondan harici al et vs o zevki vermez olmaz yani. Kisacasi Oyun oynamak istersen konsol oyunu cihazlarindan birini ama normal kullanim icin Laptop. eger bütçe 2bin civariysada Laptop ta oyun hayali pek kurma ama genel hayatinda Laptop un daha isine yarayacagi da net ve kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Zibilyontane oyun Var Pubg den Bf1 ine Geaw4 ten Sf5 ine Hangi tür istiyorun

Alıntıları Göster
    Sf5 hangi oyun oluyor? STF5 bile yok ne diye alayım şaka gibi. 1080ti ekran kartını sattım ps4 pro aldım benim açımdan aman aman fark yok her şekilde tatmin ediyor oyunlarda cabası.
    2700 den sattılar bu fiyattan alanlar ne yapsınlar. Oyunlarda Türkçe desteği yok en önemli eksiklik. Fiyata göre konsol olarak güç olarak çok iyi alınabilir durumda kim ne istiyorsa alır kullanır memnun kaldıktan sonra gerisi önemsiz. Ama iyi düşünmek gerekiyor gücünü aldanmayıp önce istenilen oyunlara bakılmalı sonra karar verilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cilduz

Sf5 hangi oyun oluyor? STF5 bile yok ne diye alayım şaka gibi. 1080ti ekran kartını sattım ps4 pro aldım benim açımdan aman aman fark yok her şekilde tatmin ediyor oyunlarda cabası.
    2700 den sattılar bu fiyattan alanlar ne yapsınlar. Oyunlarda Türkçe desteği yok en önemli eksiklik. Fiyata göre konsol olarak güç olarak çok iyi alınabilir durumda kim ne istiyorsa alır kullanır memnun kaldıktan sonra gerisi önemsiz. Ama iyi düşünmek gerekiyor gücünü aldanmayıp önce istenilen oyunlara bakılmalı sonra karar verilmeli.

Alıntıları Göster
    Oyun Yok dedin saydım Sonra Türkçe oyun Yok dedin Bir karar ver.Türkçe oyun olsa bu seferde arkadaş yok tr de dersin.. Hocam Almayacaksan Xbox indirim sayfasında vakit geçirme. Bence. Dünyada en çok oynanan (süre olarak) oyunlar Xbox ta mevcut bence.. Ben fifa 18 Gears of wars4 Bf4 bf1 gibi Akıcı Kaliteli Multi oyunları Tertemiz lagsız oynamayı Hiç bir şeye değişmem..

Elimde 10 bin tl lik pc vardı Sattım dağıttım Şimdi Lg oled Tv ve Xbox one X scorpio edt ile Ea asses Game pass 1 er yıllık üyeliklerle 100 e yakın oyunum oldu.. Bence Bundan keyiflisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 20 Nisan 2018; 16:24:38 >

• quote:

Oyun Yok dedin saydım Sonra Türkçe oyun Yok dedin Bir karar ver.Türkçe oyun olsa bu seferde arkadaş yok tr de dersin.. Hocam Almayacaksan Xbox indirim sayfasında vakit geçirme. Bence. Dünyada en çok oynanan (süre olarak) oyunlar Xbox ta mevcut bence.. Ben fifa 18 Gears of wars4 Bf4 bf1 gibi Akıcı Kaliteli Multi oyunları Tertemiz lagsız oynamayı Hiç bir şeye değişmem..

Elimde 10 bin tl lik pc vardı Sattım dağıttım Şimdi Lg oled Tv ve Xbox one X scorpio edt ile Ea asses Game pass 1 er yıllık üyeliklerle 100 e yakın oyunum oldu.. Bence Bundan keyiflisi yok

Alıntıları Göster
    Oyun yok diyen diğer arkadaş ben Türkçe oyun oynamak için ps4 aldım yoksa normalde EX oyunları oynayan birisi değildimdir birde böyle deneyeyim. Stf5 olsaydı direkt xbox alacaktım olmadığını görünce çok şaşırmıştım olsun önemli olan eğlenceli vakit geçirmek.

Hayırlı olsun iyi yapmışsınız bende PC de oynarken çok vakit geçirmiyordum konsol alınca insanın daha çok oynayası geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BayTuruncu

Xbox ta psn kardeşlik gibi bir sistem varmı yani 30 tl 40 tl ye güncel sayılabilecek oyunları alabilecekmiyim ea accesse baktım adam akıllı 3-5 oyun var gerisi spor oyunları hep
    Evet var. xbox bölümünde kardeşlik konusu mevcut.
  • quote:

2013 Te Her iki konsol Çıktığında Ps4 Ve xbox O Zaman siz ve sizin gibi düşünenler Oyun Değil 1080p 900p yarışına girmiştiniz.İlk çıkışında Gayet güzel çıkan oyun kütüphanesiyle xbox tu.Ama donanım zayıftı.Şimdi donanım değil oyun önemli oldu. Donanım her zaman donanımdır

Alıntıları Göster
    bu modelle kinect uyumlumudur? yanında kinect alsak oynayabilir miyiz? cahiiliğimi mazur görün oğlum için almak istiyorum. teşekküler
  • almost A kullanıcısına yanıt
    Uyumludur hocam kinect baglayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.