Şimdi Ara

Microsoft Xbox One X için kaçırılmayacak fırsat: 700 TL indirim! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
11.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

kullanacaksan yine neysede asıl darbeyi alıp satmak isteyen uyaniklar yedi
    1900'e mediamarkt'dan alıp, 2100-2200 civarına sahibinden.com'da satanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-one-x-1tb-konsol-330117059

Gittigidiyor Teknosa mağazasında 1839 lira olmuş
    Sizin mesajınızı gördükten bir süre sonra hemen sipariş verdim. Bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Sizin mesajınızı gördükten bir süre sonra hemen sipariş verdim. Bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkür ediyorum.

Alıntıları Göster
    Rica ederim hayırlı olsun. Ben acele edip mediamarkt den kargo dahil 2008 liraya aldım. Yeni alan arkadaşlara yıllık 65 liraya ea Access üyeliğini tavsiye ederim. NFSpeed in bir önceki oyunu, Fifa 2017, Battlefield serisi oyunlar üyelik süresince ücretsiz.
  • Özetlemek gerekirse Ps4 sahibi olarak almak gerek

Ps4 = 1.8 teraflops

Ps4pro = 4.2 teraflops real 4K değil upscale

Xbox one X = 6.0 teraflops gerçek 4K 60hz

anlatmaya gerek yok vago vago vakko vakko,vakkoda vakko vakko

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 19 Nisan 2018; 19:29:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyonu 4K olan kaçırmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

God of war
    Bir kere oynayıp Çekmeye Atılan oyunla.. Yıllarca oynanan oyunu bir tuttun Kafa güzel pırıl pırıl

• İyice çoluk çocuk dolmuş burası, neymiş bunu almaak para israfıymış da çöpmüş de.

Kardeşim her malın bir alıcısı vardır. Herkes exclusive oyun meraklısı olmayabilir? 2000TL ye sadece ekran kartı alabileceği yerde güçlü konsol alıp kullanmak isteyebilir? 4K TV'si vardır konsolun gücünü kullanmak isteyebilir?

Xbox ve ps4 kullandım şu an Pc kullanıyorum. İnsanların tercihlerine saygı duymak bu kadar zor mu? Ps4 alan Xbox'a laf eder, xbox alan ps4'e laf atar. Şirketler babanızın malı değil bu kadar fanboyluk neden?

Güzel bir indirim yapılmış, almak isteyenler alır. Madem xbox ile işin yok bu konuda işin ne güzel kardeşim? Madem oyun yok, konsol çöp konuda işin ne?

• Şu an en mantıklısı PS4 pro,çoğu oyun ps4'te var,satamayınca böyle mi oluyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Bir kere oynayıp Çekmeye Atılan oyunla.. Yıllarca oynanan oyunu bir tuttun Kafa güzel pırıl pırıl

Alıntıları Göster
    Yıllarca bir oyuna ayıracak vaktimiz yok herkesin vakti okadar değersiz değil vaktinizi değerli şeylere ayırmanızı öneririm tabi pc karşısında 1850 tl ye xbox x çok çok iyi bir fiyat performans sunuyor pc im olmasına rağmen yarım saat kredi kartı ekleme bölümünde bekledim ama tek bir sebep bulamadım almak için işte özel oyun olmamasının kendine getirdiği en büyük dezavantaj bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 19 Nisan 2018; 20:56:31 >

• Bir konsolu sadece donanim gucuyle olcmek is bilmemezlik. Konsollar oyunlariyla birlikte bir platformdur. Playstation su anda 5 kat onde bu acidan. İsterse 1000 tl olsun xbox almak pek mantikli degil. Sony kac tane oyun studyosuyla anlasmis, surekli ozel oyunlar cikiyor. Xbox oldugu yerde sayiyor. 3-4 sene once esit gibilerdi aka ati alan uskudari gecti. Zaten bu indirimlerde bunun icin. Sirf indirim gaziyla satmaya calisiyorlar.

• Teknosa gittigidiyor üzerinden sattığı xbox one x'i kargoya vermiş.
  • Hangi oyunla geldi ? İlk çıktığında 2.el bile oyun oynatmayacaktı makine yapmayın bu neyin fanboyluğu, oyun olmayan bir platform şu anda Gaming PC'in yoksa alırsın eğer hali hazırda oyun oynayabildiğin PC var ise Xbox almak özellikle Türkiye'de ağır mantıksız bir harekettir.
  • Kutulu oyunlar çok pahalı ve sanırım ps4 oyunları gibi bazen kampanyalı fiyat yakalamak pek mümkün olmuyor peki bu ea access olayı nasıl oluyor?
  • xiseyn kullanıcısına yanıt
    Senelik 65 liraya bf1 bf 3 bf4 NFS NBA 2k17 FIFA 17 30-35 tane oyunu sana veriyor PS4 te bunun benzeri oyunları almak için 3-4 makina parası vermen lazım online oynamak için de Xbox Live pass gerekiyor ki o ps de de aynı şekil konsol almayı düşünen varsa Xbox bence EA access ile herturlu üstün oyunlar sürekli guncelleniyor yenisi geliyor godnof War çıkacak da ne olacak 300 lira verebilecek mi herkes

• merdas kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam tşk ederim bilgilendirme için..

• Ekran kartı fiyatına komple 4k konsol satıyorlar. Helal olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: petitcoeur

Hangi oyunla geldi ? İlk çıktığında 2.el bile oyun oynatmayacaktı makine yapmayın bu neyin fanboyluğu, oyun olmayan bir platform şu anda Gaming PC'in yoksa alırsın eğer hali hazırda oyun oynayabildiğin PC var ise Xbox almak özellikle Türkiye'de ağır mantıksız bir harekettir.
    Bir şey bilmediğin Ortada O yüzden Cevap vermiycem sana hocam. Ama şunu bil İlk çıkışında Daha fazla kütüphane ile gelen xbox du Ps ciler bile kabul ediyor.Asıl fanboy sizsinizki bu Objektifiteden bile uzaksınız..

• Xbox ta psn kardeşlik gibi bir sistem varmı yani 30 tl 40 tl ye güncel sayılabilecek oyunları alabilecekmiyim ea accesse baktım adam akıllı 3-5 oyun var gerisi spor oyunları hep

• Yıllarca xbox kullandım ps4 çıkınca denemek istedim iyikide denemişim Türkçe desteği muhteşem Yütkçe düblaj ve altyazı seçenekleri zaten ps4 ü almak için başlı başına bir neden xboxta 1 tane bile Türkçe oyun yok ve Türkiyeyi afrika ülkesi gibi görüp desteğini çektikten sonra xbox tamamen bitmiştir benim için. Ps4 birçok oyun Türkçe ve Türkçe altyazılı neden Türkiyeyi geri gören bir konsol olan xboxı alayım beklerim ps5 alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.