Şimdi Ara

Microsoft Xbox One X için kaçırılmayacak fırsat: 700 TL indirim! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
11.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • God of war rüzgarı esiyor, xbox kimsenin gündeminde bile değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: delio

God of war rüzgarı esiyor, xbox kimsenin gündeminde bile değil.
    İlk yorumlarda benimde olumlu yorumum var. F/P olarak mükemmel bir konsol....

Ama arkadaşlar god of war ı oynadıktan sonra bu tarz oyun olmadıktan sonra ne işe yarar dedim kendi kendime. Gidin PS4 alın god of war oynayın, anlayacaksınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: delio

God of war rüzgarı esiyor, xbox kimsenin gündeminde bile değil.
    God Of War efsane oyundur şu anda gündemde en tepede olması gayet doğal . 2 hafta sonra bu rüzgar bittiğinde insanlar diğer yapımcıların oyunlarına dönecek . Microsoft bu kampanya sayesinde Xbox One X'de çok fazla satış yaptılar . Ben PS4 kullanıcısıyım , aklımda hiç Xbox One X almak yoktu bu kampanya ile birlikte aklıma sokup bana aldırdılar ve benim gibi çok insan bu şekilde konsolu satın aldı alıyor . Bence Microsoft bu kampanya ile Türkiye'deki istediği satışlara ulaşmış olabilir .
  • Arkadaşlar ekstra 100 tl indirim istiyorsanız çarkı çevirin.ordan 2000/100 geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apomania

Arkadaşlar ekstra 100 tl indirim istiyorsanız çarkı çevirin.ordan 2000/100 geliyor.
    Çarkı çevir uygulamasını bir türlü göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: rommy6719

Çarkı çevir uygulamasını bir türlü göremedim

Alıntıları Göster
    Sadece mobilde geçerli diyor.çarkı çevir yaklaşık bi 10 dk alabiliyor 2000/100 çek.ben iphone dan girdim.öncelikle tüm geçmişi siliyorsunuz.medimarkt mobil sitesine girip üye girişi ne tıklıyorsunuz.siz ya giriş yapmaya çalışırken ya da hemen giriş yaptığınızda çarkı çevir çıkıyor.az önce 10-15 dk da 2000/100 verdi.
    İsteyen kullansın.

Microsoft Xbox One X için kaçırılmayacak fırsat: 700 TL indirim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apomania -- 20 Nisan 2018; 21:39:28 >

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Ps4 Pro'ya sanırım bugün zam geldi. Düne kadar 1899 TL olan konsol, şu an her yerde 2200-2300 TL'sı olmuş. Xbox one x'de olan bu indirim ise, bence kaçırılmaması gereken bir fırsat.

God of war benimde oynamak istediğim bir oyundu, ancak bir süredir kullandığım Pro'yu satıp tekrar xbox'a döndüm. Sebebi ise exc. oyunları bitirdim ve cidden Ps4'den sıkıldım. Arkadaş ortamım ise xbox tarafında. God of war'ı da artık ödünç bir konsol bulup bir şekilde ileride oynarım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 20 Nisan 2018; 22:7:1 >
  • quote:

Sadece mobilde geçerli diyor.çarkı çevir yaklaşık bi 10 dk alabiliyor 2000/100 çek.ben iphone dan girdim.öncelikle tüm geçmişi siliyorsunuz.medimarkt mobil sitesine girip üye girişi ne tıklıyorsunuz.siz ya giriş yapmaya çalışırken ya da hemen giriş yaptığınızda çarkı çevir çıkıyor.az önce 10-15 dk da 2000/100 verdi.
    İsteyen kullansın.

Alıntıları Göster
    Kupon çalışıyor hocam tşkler. 1 tl ürün bulamadım tavsiyeniz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rommy6719 -- 20 Nisan 2018; 22:23:3 >

• rommy6719 kullanıcısına yanıt
    https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-one-x-1tb-konsol-330117059?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Burada 1859 tl ye iniyor uye girisi yapip bakinca bjrde bonusla alinca 50tl daha jniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediamarkt ta maximum kart kullanılırsa 1800 TL ye düşüyor.

• Şunu söylemeden pas geçmeyelim, televizyoncular "1080p-FullHD" oynamaya devam etsin. 4K için monitör almanız şart, aksi takdirde arayüz aktarım gecikmesi ile uğraşır durursunuz. Televizyonlar bu hızlara hazır değil, displayport-HDMI standartları yetersiz kalıyor.
    Bu arada Xbox 1X, standart "1" ve "1S'den" iki kat güçlü olmasıyla 4xSSAA açabiliyor. Yalnız, bu 4xSSAA 'rgssaa' biçiminde, yani sadece (4xAF, 4xAA) eşdeğeri değil, 4xAF'nin yanında "8xAA" eşdeğeri taşıyor.

Önceki sürümlerine göre geliştirilen eserler icâbı AMD Radeon özelliklerinden EQAA da eklendiğinden, elinizde oldukça iyi filtrelenmiş görseller oluyor eğer 1080p'de değerlendirirseniz diyebilirim.
    Çok sayıda eseri denemek isteyenleri de tenkit ediyorum. Adamlar sana konsolu ucuza veriyor, sevdiğin sayılı eseri dene-oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 21 Nisan 2018; 0:7:21 >

• Acaba şu an en uyguna nasil getirebiliriz?

• berq219 kullanıcısına yanıt
    D&R'da DR50 kodunu girerek 50 TL indirim kazanarak 1950 TL' e ürünü satın alabilirsiniz .

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Xbox-One-X-Konsol-1-Tb/Oyun-Konsollari/Xbox/urunno=0001729277001
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

D&R'da DR50 kodunu girerek 50 TL indirim kazanarak 1950 TL' e ürünü satın alabilirsiniz .

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Xbox-One-X-Konsol-1-Tb/Oyun-Konsollari/Xbox/urunno=0001729277001
    Tükendi diyor ama?

• Daha cookk indirim yapacaksiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berq219

Tükendi diyor ama?

Alıntıları Göster
    Yarın tekrardan bakın . Mediamarkt'te de mobilden girince hediye çarkı çevirme vardı , 1000 TL ' e 40 TL , 2000 TL ' e 100 TL indirim fırsatı vardı . Oradan üyeliğiniz yok ise üye olarak mobil uygulamasından deneyin .
  • vay arkadaş bir god of war çılgınlığıdır almış başını gidiyor. bana da aldıracaksınız zorla

• Bunu alanlara tavsiyedir

Microsoft Xbox One X için kaçırılmayacak fırsat: 700 TL indirim!

• ps4 pro kullanıcısıyım ve makineden oldukça memnunum.Oyunları dönem dönem oldukça düşük rakamlara alıp kolaylıkla elden çıkarabiliyoruz.Eğer bu tarz bir ucuza alım satım şekli xboxda da varsa hiç düşünmez xbox satın alırdım.Exc oyunlar gerçekten başarılı ama bir süre sonra iş her platformda oynayabileceğiniz oyunlara geliyor.Ve xbox one x de oldukça başarılı bir konsol,xboxda beni cezbeden her zaman gamepad stilidir.Sony fiyat konusunda haklı olabilir ama xboxda çok güçlü ve ömürlük bir cihaz.Bu fiyat umarım aklıma girmez:))
  • quote:

İsteyen kullansın.

Alıntıları Göster
    Bu işin bir taktiği var mı 10 defadan fazla denedim bir türlü yakalayamadım :/

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.