Şimdi Ara

MICROSOFT WIRELESS DESKTOP 3000 tavsiye edermisiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
8.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: blackdreamss

quote:

Orijinalden alıntı: marlo

quote:

Pes11 ve tdu2 oynuyorum bu aralar sorunsuz şekilde kullanıyorum

beklediğim cevap buydu sağolasın, siparişi verdim hayırlısı

Pişman olmayacaksın eminim keyifli kullanımlar

sağol genel olarak menununum fakat usb alıcıyı kasanın arkasına taktığımda bazen masanın üstünden bi noktadan çekmediği veya az çektiği oluyor, yani biraz sağa kaydırıyorum çekmeye başlıyor mesela, o yüzden alıcıyı şu an kasanın önündeki usbye taktım şimdi sorun yok ama arkadan tam çekseydi iyi olurdu onun haricinde klavyeden memnunum, tepki süresi yeterli, birden fazla tuşa aynı anda basınca ghosting falan olmuyor, keyboard test diye bi programla denedim max 7 tuşu aynı anda basılınca algılıyor bu da oyunlar için gayet yeterli, pes11, nfs falan oynadım sıkıntı yok. Mouse a gelince mouse a pek alışamadım, küçük mouse kullanmaya alışık olduğumdan bu bayağı büyük geldi, bir de hassasiyeti fazla iyi değil gibi, mouse u kenara çıkarabilirim alışamazsam.

• oyun oynamak şçin ideal değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edizz13

oyun oynamak şçin ideal değil mi ?

oyun için ideal diyebilirmiyiz bilmiyorum fakat bu klavye eski wirelless klavyelerin aksine güzel oyun oynananabilir bir klavye, ama yine de kablolu klavyelerle arasında saniyenin onda bilmem kaçı kadar gecikme farkı var, çoğu zaman rahatsız etmese de anlık tepkilerin çok önemli olduğu online fps oyunlarını çok oynayan kişiler kafalarında soru işareti kalabilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Pes11 ve tdu2 oynuyorum bu aralar sorunsuz şekilde kullanıyorum

beklediğim cevap buydu sağolasın, siparişi verdim hayırlısı

Pişman olmayacaksın eminim keyifli kullanımlar

sağol genel olarak menununum fakat usb alıcıyı kasanın arkasına taktığımda bazen masanın üstünden bi noktadan çekmediği veya az çektiği oluyor, yani biraz sağa kaydırıyorum çekmeye başlıyor mesela, o yüzden alıcıyı şu an kasanın önündeki usbye taktım şimdi sorun yok ama arkadan tam çekseydi iyi olurdu onun haricinde klavyeden memnunum, tepki süresi yeterli, birden fazla tuşa aynı anda basınca ghosting falan olmuyor, keyboard test diye bi programla denedim max 7 tuşu aynı anda basılınca algılıyor bu da oyunlar için gayet yeterli, pes11, nfs falan oynadım sıkıntı yok. Mouse a gelince mouse a pek alışamadım, küçük mouse kullanmaya alışık olduğumdan bu bayağı büyük geldi, bir de hassasiyeti fazla iyi değil gibi, mouse u kenara çıkarabilirim alışamazsam.

klavyenin altındaki klipsleri kaldırarak kullanmak ara sıra yaşadığım çekme sorunlarını giderdi, artık alıcı kasanın arkasındayken sorunsuz kullanabiliyorum

• quote:

quote:

oyun için ideal diyebilirmiyiz bilmiyorum fakat bu klavye eski wirelless klavyelerin aksine güzel oyun oynananabilir bir klavye, ama yine de kablolu klavyelerle arasında saniyenin onda bilmem kaçı kadar gecikme farkı var, çoğu zaman rahatsız etmese de anlık tepkilerin çok önemli olduğu online fps oyunlarını çok oynayan kişiler kafalarında soru işareti kalabilir

hmm peki yani tavsiye edermisiniz bana oyun oynayan birisiyim
    sizin için artılar ve eksileri neler ve siz olsanız bu paraya yine bu klavyeyi alırmıydınız ?

• quote:

quote:

quote:

hmm peki yani tavsiye edermisiniz bana oyun oynayan birisiyim
    sizin için artılar ve eksileri neler ve siz olsanız bu paraya yine bu klavyeyi alırmıydınız ?

valla ilk başlarda yaşadığım çekme sorunları devam etseydi tavsiye etmezdim ama şimdi pek çekme sorunu yaşamadığımdan tavsiye edebilirim, klavyeyi kucağıma alıp oyun oynamak keyifli oluyor :)

• Arkadaşlar bu setin kavye ve faresinde kullanmayınca kendi kendine kpanma özelliği var mı? Yoksa sürekli açık mı kalıyor?
  • @secret-_-garden : kendi kendine kapanma özelliği yok fakat usb cihazını mouse'un alt kısmındaki bolume koyunca kapanıyor.

Ayrıca bundan sonra alacak olan arkadaşlara tavsiye etmiyorum , daha birinci senesi dolmadan 3 tuşta harfler silinmeye başladı. Daha once kullandığım Logitechte böyle bir sorun olmamıştı.

çekme durumu ise kasanın arkasında takılı olduğu zamanlar sorunlu oluyordu ben de on tarafa taktım, nispeten sorunu cozdu, fakat belirtildiği mesafelere hiç bir şekilde ulaşmıyor.
  • Cevap için teşekkür ederim. Mouse un altındaki yeri biliyorum ama her seferinde usb yi takıp çıkarmak ben istediğim bişi değil bu yüzden o girintiye uygun bir karton kestim ve kullanmadığım zamanlarda o kartonu kayydırıp tırnagın üzerine getirerek kapatıyorum mouse uancak klavye ,ç,n yapabileceğim bişi var mı onu merak ediyorum.

Son olarak alalı bir hafta olmamasına rağmen bende pek tavsiye etmiyorum.
    Eksileri
    İlk olarak klavye mouse üzerinde kapatma düğmesi olmaması sonra arkadaşında söylediği gibi usb kasanın arkasınmda iken yaklaşık iki üç metre mesafeden klavye sıkıntı yapıyor.
  • microsoft wireless desktop 3000 klavyenın ustunde bilgisayarı kapama dugmesi varmı? ben bulamadım
  • mouseun scroll seviyesini nasıl indirebiliriz? denetim masası üzerinden scroll hızını en yavaşa getirdim ancak bana mısın demedi, uçuyor resmen scroll yaptığımda. var mı bunun çözümü? teşekkürler.
  • Bu seti tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Çekme sorunu var, ayrıca, yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi, tuş üzerindeki yazılar bende de silinmeye başladı. Alıcısını USB uzatma kablosuyla neredeyse klavye ve farenin dibine getirdim. Kablosuz mu kullanıyorum kablolu mu, anlamadım
  • Merhabalar.... Dün vatan computer'den bu klavye Mouse takımını aldım.. Çok kaliteli ve güzel bir klavye.. Mouse'a ihtiyacım olmadığı için Sadece Klavyeyi kullanıyorum...

Öncelikle Bence Artı taraflarını yazayım..; Yazım rahatlığı süper.. Tuşlar yumuşak sessiz ve kullanımı rahat.. Klavye Parmak yormayan cinsten, Yazdıkça yazası geliyor insanin o derece güzel bir klavye... Özellikle Ofis çalışanı iseniz veya PC başına oturduğunda Uzun uzun yazılar hazırlayan birisi iseniz Tam biçilmiş kaftan.. Kısayol favoriler tuşu süper bişey.. Üstte bulunan kisayol ve multimedya tuşlarına, İstediğiniz tuşa istediğiniz programı veya komutu yükleyebiliyorsunuz.. Zaten Bir PC kullanıcısının işine yarayacak TÜM kisayollar mevcut ama '' Bana Yetmez '' diyenler içinde Ayrıca Kisayol tuşları var.. Multimedya tuşları zaten aradığım özelliktir ama orta üstte bulunan 1-2-3-4-5-☆ tuşları Dahada Süper.. Eğer onlara Harici bir uygulama tanımlamaz iseniz kendiliğinden Windows Başlatın yanına hızlıca ulaşmak için koyduğunuz programlara atıyor kendini.. Sinyal kalitesi çok çok çok iyi.. Aliciyi araya dereye kıyıya köşeye sıkıştırmazsanız ''BİZZAT'' ölçtüm 7-8 metre uzaktan bile sinyal alıyor.. Benimki hiç sinyal almıyor diyenler götürsün değiştirsin çünkü arizalıdır.. Başka izahı yok çünkü bu durumun..

Bence Tek eksi tarafı ki az biraz eksi o da, Keşke Klavye üzerinde Açma kapama tuşu olsaydı.. Böylelikle pil ömründen bir kaç hafta veya ay daha tasarruf etmiş olurduk.. Şahsen buna YİNE çözüm var Bugün Tekrardan Şarj edilebilir piller 8 9 TL ve Şarj ünitesi ise 20 TL.... Toplam 25 30 TL'e Ebediyen Pil bitti problemi yaşamamakta elimizde.. Hadi dedin ki Bütçem yok, Bugün 2 tane kalem pil 1-2 TL ve her pil Aylarca gidiyor.. Şu ana kadar Az da olsa gözüme çarpan tek eksik noktası budur..

Şahsen almayı düşünenler bu üründen memnun kalacağınızı garanti ederim.. Bu klavyeyi almayı düşünenlere fikir olması açısından yazmak istedim klavye mükemmel.. Bundan önce Benim için Efsanem dediğim Microsoft Comfort Curve Keyboard 2000 klavyem vardı 7 8 yıl O kadar memnun kullanmıştım ki artik basmaktan Space tuşu kırıldı diye bu klavyeyi almak zorunda kaldım.. Şimdi ise bir aksilik çikmazsa Senelerce ayni memnuniyetle bu klavyeyi kullanacağım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Klavyeye alıştıkça dahada sevdim.. Almayi düşünenlere kesinlikle öneririm..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft wireless desktop 3000 için yapıyorum bu yorumu.. 2 tane set eskitmiş birisi olarak.

vatandan aldım 3 ay sonra farenin avuç içine gelen yüzeyi soyulmaya ve scroll tuşunun plastiği laçkalaşmaya başladı neyse dedim idare edeyim daha sonra klavyede bozuldu garantiye gönderdim..

20 gün sonra yenisi geldi. neyse iyi hoş yine kullanmaya başladım 0 dan ve yine aynı şeyler soyulmalar scroll laçka. bir kere mouse sürekli laglı yukarda arkadaş belirtmiş çekme sorunu var. daha dandik eski modellerde bile çok daha iyi. klavye tuşları siliniyor. yalandan bir bluetrack teknolojisi zırvası. vs vs.

tek artısı rahat bir mouse ve rahat bir klavye ama kalite 0 heleki farenin işçiliği 0..

net olarak söyleyeceğim KESİNLİKLE ALMAYIN PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN!
  • Teee 2014'de bi yorum yazmiştim yine yazayim..

Klavyeyi 2014 Temmuzundan bu yana Sifir sorunla kullaniyorum.. Teee o zamanlar aldiğimda taktiğim piller Hala bitmedi hala o pillerle çalişiyo kiii Pc hergün açik, Hergün ya bişiyler yaziyorum yada oyun oynuyorum... Pillerde inanin kaliteli bişiy değil dia'dan alinan sari siyah dandik piller.. Ya şansima piller nükleer enerjiyle çalişiyo yada klavyenin özelliklerinde yazmayan bişiyler var.. 2014'den bu yana 1 kere bile Pil değiştirmedim, Herşeyin üzerine Yemin edebilirim sizlere...

Klavyeden Aşiri memnunum, Benim gibi uzun sayfalarca yazi yazanlar, Her işini PC'den halledenler için kesinlikle harika bi klavye.. Mouse'unu hiç kullanmadim desem yeridir çünkü gerek duymuyorum oyuncu mousem var, onu eski mouse'm kırıldıgında mecburen bi kaç gün kullanmiştim, Ofis kullanimi için uygun hatta ideal ama Genel kullanim için oyun için falan HİÇ uygun değil çünkü adindan da anlaşilacaği gibi üretim amaci Ofis kullanimi, Tekerleğinde tirtiri yok, bildiğin mouse tekeri dönerde döner... Eğer bu mouse ile oyun oynamayi düşünen varsa sorunu mouse'da değil kendinde arasin..

2014'den beridir daha değil bi harfinde, piyano siyahi kaplamasinda bile bi solma eskime olmadi ki diyorum bakin 2014'den beridir Her gün ellerimin parmaklarimin altinda bu klavye.. Galiba çok temiz kullandiğimdan olabilir... Mouse için çok bişiy yazamam çünkü pek fazla kullanmadim onu, Aldiğim günden beridir 3-5 gün ya kullanmişimdir mecburiyetten yada kullanmamişimdir.. Ama Klavyeyi kesinlikle hemde Şiddetle tavsiye ediyorum ciddi manada kaliteli ve rahat bi kullanimi var..

• Merhaba arkadaşlar.

Microsoft wireless 3000 setini aldim.

Farenin tekerleği boş gibi. Parmaginizla ileri geri yaptiginizda tekerlek boşta gibi. Azda olsa hiç sertlik yok.

Herkesde böyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT 6 kullanıcısına yanıt
    evet fare tekerleği o şekilde.

ürün güzel olmasına güzelde ben pil ömürlerinden şikayetciyim. klavye pili yaklaşık 6-7 ay gidiyor( 2 duracell pil). fare pilleri de yaklaşık 2-3 ay gidiyor duracell piller. farenin boyutu iyi konforu güzel ama 2-3 ayda bir 5 tl pil yiyor. yılda 20 tl. ömrü 4 yıl desem 80-90 tl pil yiyecek demek oluyo.. klavyede yaklaşık 20 tl pil. logitech alsa mıydım diye düşünüyorum bazen..
  • Aynı ürünü kullanıyorum ve şarjlı pil takılı baya götürüyor şarjlı olmasından dolayı masrafıda yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.