Şimdi Ara

MICROSOFT WIRELESS DESKTOP 3000 tavsiye edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
8.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu klavyeyi almayı düşünüyorum yalnız yoruma ihtiyacım var kararsızım başkada olabilir aslında kalvye + mouse kablosuz olması lazım fiyatta 80 altında olcak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum yada MICROSOFT WIRELESS DESKTOP 3000 bu ürünü kullananların yorumlarını ayrıca tr dil desteği var mı bunu yoksa vazgeçicem yardımlarınız için teşekkürler

• bende bu urunun 4000i var goruntu neredeyse ayni soyle soyleyeyim:
    bu kadar rahat bir klavye daha görmedim ofisteki klavyemden nefret ettirdi ve en sonunda gittim ofisede aldim:)

ama şu var mesela ben fark etmemiştim çünkü futbol oyunlarını sevmiyorum.
    arkadasim soyledi= birkaç tusa aynı anda ve yon tusuna çapraz bastıgınız zaman işlemiyor nasıl desem

ctrl+a+yukarı+sola =0 gibi bi formul yapabiliriz
    ama sadece fifada oldu yani yıllardır oyun oynarım boyle sorunlarla karsılaşmadım hatta hiç sorunla karşılaşmadım

guitar hero legand de de butun şarkılar tamam ama metallica-one i çalarken benim hızıma yetişemedi ama hardda oynayınca :) cok cok cok hızlı tus kombinasyonları oldugu için yani başka hiç bir oyunda o kadar tusa basamazsın

multimediası bir harika istediğin herseyi tek tuşla yapabiliyorsun

aradaki fark şu bak yanılmıyorsam 4000de sol elin serçe parmağıyla kullandığın bi zoom tusu var(scroll gibi bisey) ve ayri yetten bir kaç fazla fonksiyon aralarında fazla bisey yoktur bence 4000 al ben memnunum klavyemden.

• yorumların içn teşekkürler futbolu klavyeyle oynayan biri değilim guitar hero da bana göre değil beceremem :)) onun için sorun yok yani. birde fiyat ve bulabileceğim yer önerirsen çok güzel olur teşekkür ederim yazdıkların için
  • senin dediğinede baktim klavyeler uzaktan aynı ama dikkatle bakınca bya bi fark var en onemli fark ise benimkinde birleşik olarak yer alan tamamen deri olan bileklik kısmı(hakiki deri test ettim yanlışlıkla sigara ile:))
    http://urun.gittigidiyor.com/MICROSOFT-COMFORT-WIRELESS-MOUSE-VE-KLAVYE-SETI_W0QQidZZ20451176

bunu bulabildim 2.el galiba ama istersen alabilirsin yazilari felan silinmemistir ben çok yogun kullanmama rağmen yeni gibi
    eger bunu alacam diyorsan satısıya soyle sana net ve detaylı şekilde resimler yollasın
  • Kardeş galiba yanlış anlaşılma olmu senin dediğin model farklı benim dediğim model bu
    model olarak ta böyle geçiyor yine de yardımların için teşeekürler
    MICROSOFT WIRELESS DESKTOP 3000 (MFC-00018)
  • bahsi geçen ürünü 10 gündür kullanıyorum.klavye tuşları ince notebook klavyesi tarzında.mouse hassasiyeti gayet başarılı.oyunda test etme fırsatım olmadı fakat sizi üzeceğini zannetmem.hb den alacaksanız ing-q diye açıklanmış dikkatli olun.ben tr sini exadan aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ts1967

bahsi geçen ürünü 10 gündür kullanıyorum.klavye tuşları ince notebook klavyesi tarzında.mouse hassasiyeti gayet başarılı.oyunda test etme fırsatım olmadı fakat sizi üzeceğini zannetmem.hb den alacaksanız ing-q diye açıklanmış dikkatli olun.ben tr sini exadan aldım.

Peki bu linkteki ürün müBURADAN buysa siparişi vereyim cevap yazarsan sevinirim
  • hepsiburada sitesinde türkçe Q olarak düzeltilmiş..
    güle güle kullanın
  • Teşekkürler ben exa dan aldım gayet memnunum klavye çok rahat kısayollar çok iş görüyo mouse çok güzel zemin ayırt etmiyor. Almayı düşünenlere tavsiye ederim oyun için bişeler söyleyemieyceğim ama tuşlar alçak olduğu için ben daha rahat ettim pro oyuncular zaten kendilerine göre bişeyler alır.
  • Hayırlı olsun arkadaşım anlattıkların senden sonra alacaklar için iyi birer not. Ancak sana tek sorum alıcısını pek anlamadım baktım o kadar yere ama alıcısını pek anlamadım nasıldır küçük flash disk gibi felanmı laptop ile kullanığımız zaman sorun yaratmaması açısından şimdiden teşekkürler.
  • Ben yorum aradım fazla bulamadım benden sonraki alacaklara faydam olsun diye yazdım. Alıcısı şu anki flash disklerden daha küçük ve ince yani laptoplarda sorun çıkarmaz ayrıca tek yuvayı kaplıyor bu yönüde iyi bazı ürünler diğer yuvayı kullanılmaz yapıyor ancak bunda böyle bir durum söz konusu değil. Sana video attım pm den fikir sahibi yapar seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdreamss -- 26 Ekim 2009; 11:37:14 >
  • Çok faydalı oldu bir tanede donanım inceleme sitesindende inceleme buldum oda çok faydalı oldu alıcısıda hem laptoplarda hemde masaüstü bilgisayarlarında rahatlıkla kullanılabilir.

http://www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/microsoft-wirelessdesktop3000-01

Saygılar.
  • Neden 6000 serisine bakmıyorsun.10 tl fark var ve 3 model ustu.Kesınlıkle tavsıye ederım.
  • 3 model üstü değil yanlışın var bu farklı bir ürün zaten aldım ve gayet memnunum üründen resime bakarsan anlarsın bu daha şık alıcı olayı falan farklı yani
  • hocam bendede micrososftun wireless i var ama bu ustundeki tusları calıstıremıyorum ornegin zoom tusu favoriler hesap makinası takvim vs onları calıstırmam için ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhisos

hocam bendede micrososftun wireless i var ama bu ustundeki tusları calıstıremıyorum ornegin zoom tusu favoriler hesap makinası takvim vs onları calıstırmam için ne yapmam gerekiyor?

aynı sorun bende de var sebep nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 15 Ocak 2010; 0:00:45 >
  • Bendeki model bu değil fakat yazılımları geliyor onları kurmanız gerekiyor denediniz mi kurmayı? web sitesinde vardır elinizde cd yoksa
  • Microsoft Wireless comford keyboard 1.0A model 1008
    BENDEKİ BU DRİVER bulamıyorum..ayrıca driver bulsamda zoom tuşu ve diğer bazı ksayollar çalışacakmı tek çalışmayan onlar...log off tuşu vs..

driverı nerden bulurum

microsoftta benim model hangisi bu sitemi acaba
    http://www.microsoft.com/hardware/download/download.aspx?category=MK&type=Sets&sku=4GC-00002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 15 Ocak 2010; 0:48:18 >
  • Tamam işte sürücüleri yüklemeyi dene bi yerden bulmaya çalış büyük ihtimalle ondandır ne yapacağını bildirmeden çalışmaz öyle düşün
  • Microsoft Wireless comfort keyboard 1.0A model 1027 KLAVYEDE BU YAZIYOR
    wireless optical mouse 2.0A MODEL 1008 MOUSEDE DE BU

şimdi sitede 50 tane buna yakın driver var hangisi bilmek çok zor
    ayrıca deskop için olanını mı ayrı ayrı mı indiricem hiç bi fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 15 Ocak 2010; 0:56:50 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.