Şimdi Ara

Microsoft windows uygulama yanıt vermiyor hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar monster bilgisayarımı yaklaşık 1 ay önce severek aldım. Fakat aldığım günden beri sanki laptop'ım tam performanslı çalışmıyor gibi geliyor. Saliselik donmalar yaşıyorum sürekli , bunun kurduğum windowsla ilgili olabileceğini söyledi teknik ekip fakat 300 küsürat lira verip direkt olarak işletim sistemi kurdurup alamadım o günün şartlarında durumum buna müsait değildi. Eldeki imkanlarla kurulan işletim sistemindenmidir bilinmez ama bilgisayar açıldıktan sonra kendine geç geliyor. Daima programları açarken saliselik kasmalar yaşıyorum. Az öncede hiç bir neden yokken bir anda microsoft windows uygulama yanıt vermiyor hatası verdi ve o hatayı aldıktan sonra bilgisayarı açtım kapadım fakat bir yavaşlama söz konusu. Bilgisayarı ilk aldığım hafta Cs Go'da 200 olan fps değerim ilk haftadan sonra aynı haritalarda 140-150'lere düştü mesela. Anlam veremediğim şekilde performans düşüşü söz konusu. Bu konuda yardımcı olabilecek fikir verebilecek arkadaşlar ve teknik servis yorumlarını bekliyorum. Bu arada bilgisayarım Abra a5 v10.1.4 16 gb ram , gtx1050 4gb ekran kartı , 1tb hdd.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.