Şimdi Ara

Microsoft, Visual Studio 2019'u duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft yakın bir zaman önce bir sonraki Visual Studio sürümünün Visual Studio 2019 olarak adlandırılacağını doğrulamıştı. Programın Yönetimi Direktörü John Montgomery dünkü blog yazısında Visual Studio'nun 2019 versiyonu ile ilgili çeşitli bilgiler paylaştı.

Visual Studio 2019 için tarih verilmedi

John Montgomery blog yazısında: "Visual Studio'yu daha hızlı, daha güvenilir, bireyler ve ekipler için daha üretken yaparken, kullanımını ise daha kolay hale getirmeye kararlıyız." ifadelerini kullandı ve LiveShare gibi özelliklerle yazılımı geliştiricilerin gerçek zamanlı olarak ortak çalışmalar yürütebilmeleri için tasarladıklarını belirtti.

Visual Studio şu anda Windows 7 ve 8.1'de dahil olmak üzere hala desteklenen tüm Windows sürümlerinde çalışırken, gelecek sürümün Windows 10'a özel olmaması bekleniyor. Microsoft, yazılım geliştiricilerin merakla beklediği Visual Studio 2019'un piyasaya ne zaman çıkacağına dair ise henüz net bir tarih belirtmiş değil.

• GitHub entegre ederse şaşmam.

• interwap kullanıcısına yanıt
    Entegrasyon var zaten. Daha ileri taşınacaktır yalnızca.
  • github, svn, tfs bunların hepsi entegre zaten

• Bu logo neyi simgeliyor?

• 2017'ye bile yeni yeni geçtik, şirkette hala 2013 kullanıyoruz kim bilir ne zaman geçeriz 2019'a
  • Satın aldığı Github'u en iddaalı ürünlerinden birisine entegre etmemesi kadar absürd bir şey olamazdı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umit_22

Bu logo neyi simgeliyor?
    Araştırdığım kadarıyla resmi bir açıklama yok. Kullanıcıların görüşüne göre sonsuzluk, pürüzsüz bir deneyim ve birbiriyle bağlantılı olmayı simgeliyor. İlk logonun bol renkli olup, yenilendikçe tek renge inmesi ve köşeli hatlara sahip olmasını ise Metro UI'a bağlayabiliriz.

Microsoft, Visual Studio 2019'u duyurdu
    Soldan sağa eskiden yeniye

• Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GitHub, Git sürüm kontrol sistemini kullanan bir platformdur sadece, Git destekleyen IDE'ler için ayrıca entegrasyon gerekmez. IntelliJ çok fena atak yaptı, yine Visual Studio'nun IntelliSense'i kadar iyi öneriler sunmasa da kullanım rahatlığı vb olarak IntelliJ ürünleri gerçekten güzel.

• Yazılım ucu bucağı olmayan bi platform olduğu için sonsuzluk işareti kullanılmıştır.

• 2 Nisan 2019 Salı | 09:00 PT

• En sevdiğim yazılım geliştirme platformu. Daha da iyileştireceklerdir eminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Windows 7 kullanıyorum ancak Visual Studio 2017 veya 2019 yüklerken Installer kutucuğu kayboluyor. Mic Freamwork'ün de 4.6 versiyonunu kullanıyorum desteklerini rica ediyorum.

• kullanmam
  • ben çok begeniyorum yazılım geliştirdigim tek platform
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.