Şimdi Ara

Microsoft'un Windows 7'ye verdiği destek 2020'de Sona eriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ana sayfada bu haberi görmediğim için kendim mesaj atayım dedim.

Verilen destek 14 Ocak 2020'de bitiyor.

Kaynak:https://mspoweruser.com/microsoft-warns-windows-7-support-ends-2020-recommends-users-upgrade-early-windows-10/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 26 Ocak 2017; 23:53:47 >

• Ayrıca Windows Vista'ya verilen destek 11 Nisan 2017 tarihinde sona eriyor (yaklaşık 2 ay kaldı) .

Kaynak:

https://support.microsoft.com/tr-tr/help/13853/windows-lifecycle-fact-sheet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsterse yarın kessin desteği. Ben 2040 gibi w10 a geçmeyi planlıyorum. Çatlasın patlasın bil geyts

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 den sonra windows 7 yi hala kullananlara windows alt ağ bağlantılarından virüs yollanacamış ve bilgilerinizi sömüreceklermiş :) destek bitti güvenlikten artık sorumlu değiliz demek isteyeceklerdir. Demedi deme bill gigabytes yapar.. Herkez geçecek windows 10 a diyor varki planı boşa sıkmıyor bir dayatma söz konusu. Amaç küresel bağlamda kontrolü elde tutma tek sistemle bu işlem daha basitleşir tabiki. 2020 den sonra internet bağlatınızı kesin pc ile :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 6 Şubat 2017; 17:18:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoltreX

2020 den sonra windows 7 yi hala kullananlara windows alt ağ bağlantılarından virüs yollanacamış ve bilgilerinizi sömüreceklermiş :) destek bitti güvenlikten artık sorumlu değiliz demek isteyeceklerdir. Demedi deme bill gigabytes yapar.. Herkez geçecek windows 10 a diyor varki planı boşa sıkmıyor bir dayatma söz konusu. Amaç küresel bağlamda kontrolü elde tutma tek sistemle bu işlem daha basitleşir tabiki. 2020 den sonra internet bağlatınızı kesin pc ile :D

Hiç problem değil istediğini yollasın. BEN 2040'DAN ÖNCE W10'A GEÇMEMM DE GEÇMEMM...

Alsın başına çalsın g..tü b..klu sistemini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acer bilgisayarda Windows 7 kullanıyorum. Ondan önce Windows 10 vardı, Insider sürüme yükseltmiş ve kullanım süresi dolmuş. Biz de bilgisayarcıya gittik formatladı Windows 7'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83EB77166 -- 20 Şubat 2017; 19:0:5 >
  • Windows 7 sona erdı 14 ocak 2020

Microsoft'un Windows 7'ye verdiği destek 2020'de Sona eriyor

Genişletilmiş desteğin sona ermesi Windows 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrullah3434official -- 23 Mayıs 2018; 10:6:9 >
  • w7 update almaya devam ediyor mu ya ?
  • egesukru kullanıcısına yanıt
    WİNDOWS 7 DESTEK BİTTİ SONA ERDI (14 OCAK 2020) WINDOWS 7Microsoft'un Windows 7'ye verdiği destek 2020'de Sona eriyor SONA ERDI SAAT 00:00
  • WİNDOWS 7 DESTEK BİTTİ SONA ERDI (14 OCAK 2020) SAAT 00:00 WINDOWS 7 SONA ERDI
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.