Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Microsoft’tan anlam verilemeyen Windows 1.0 paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pUnduli Daha Az
1 Kayıtlı Üye
18
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Microsoft’tan anlam verilemeyen Windows 1.0 paylaşımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24224 Mesaj

Zaman zaman teknoloji devlerinin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar gelecek ürünlerle ilgili ipuçları öğrenmemizi sağlıyor. Bununla birlikte Microsoft’un son paylaşımına pek anlam verilemedi.

Anlam verilemedi

Firmanın Twitter hesabından yapılan bir paylaşım Windows 1.0 işletim sistemine atıfta bulunuyor. Windows 10 logosundan başlayan video 35 yıl geriye giderek Windows 1.0 ağırlıklı bir animasyonla kapanıyor.

Ayrıca Bkz.Dünyanın en zor battle royale oyunu duyuruldu

Microsoft ayıca açıklama kısmında MS-DOS istemcisine ve Saat uygulamasına da atıfta bulunmuş. Elbette bunlar Windows 1.0 işletim sistemi ile birlikte gelen yeniliklerdi.

Microsoft’un neden 1980 yılının ortalarında piyasaya sürülen Windows 1.0 ile ilgili bir paylaşım yaptığı bilinmiyor. Önümüzdeki dönemde bir işletim sistemi lansmanı veya büyük güncelleme mevcut değil. Ayrıca Windows 1.0 lansman tarihi 20 Kasım 1985 şeklindeydi.

Akla ilk gelen Microsoft’un yarın itibariyle üçüncü sezonu yayınlanacak olan Stranger Things dizisine atıfta bulunuyor olması. Zira dizi de Windows 1.0 ile aynı dönemlerde geçiyor. Muhtemelen bölümler içerisinde Windows işletim sistemlerine göndermeler olacak gibi.

|
    |

• Resmen gizli Stranger Things reklamı yapılsın diye haberin içine karıştırmışlar bildiğin throwback reklamı işte :/

Nostalji yapmış işte, anlamıcak birşey yok.

• Yarbay
    12785 Mesaj
    Cikta ustunde durulacak detay degil sonucta 10 dan geriye gidilmis ve 1 :)
    |
    |
  • Yarbay
    3336 Mesaj
    Twitter linki ?
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    |
    |
    Biyturs_OnSr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16608 Mesaj
    Yalnız müzik de güzel tam 80’s.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheetah_first -- 3 Temmuz 2019; 14:1:7 >
    |
    |
    * Cooler Master Air MA410P 120mm RGB * XIGMATEK 80PLUS 700W * Creative Sound Blaster Audigy Rx 7.1
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj
    Haberi yapılan şeye bak. içinde haber yok... En iyisi webtecknoyu açmak baydı dh

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 4 saat 52 dakika kadarı kaldı.
    Instagram'daki tüm içeriklerini sildiler. Windows 10 için minor update gelecek diyorlar. Bu büyük proje olabilir mi?
    |
    |
  • Binbaşı
    1391 Mesaj
    Nostalji yapmış işte, anlamıcak birşey yok.
    |
    |

Kulak burun penisçi.
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 4 saat 52 dakika kadarı kaldı.

Tamam da Windows 1.0 tam bir fiyaskoydu. Öyle bir başarısızlığı neden öne çıkarmak istesinler ki?
    |
    |
    Bahsedilenler: Omisis046 , Kerim5100 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Yüzbaşı
    585 Mesaj
    Kusura bakmayinda adamlar sirasi ile windows logolarini arka arkaya koymuslar ben niye anlayamadiginizi anlamadim adamlar arkadasinda dedigi gibi sadece nostalji yapmislar sonucta google fotograflar bile gecen sene bugun bunlari cekmistiniz diye fotograflarinizi geri paylasiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    la adamlar en güncel logodan en eski logoya kadar tüm logoları geçmiş, haberde sadece windows 1a atıfta bulundu diyor :D
    |
    |
  • Yarbay
    10194 Mesaj
    Bu yıl cıkartılacagı soylenen Windows Light OS hakkında gelişme var mı ?
    |
    |

|
    |
    Henkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    csh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.