Şimdi Ara

Microsoft Surface Kullanıcıları / Sormak İstedikleriniz

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
88
Cevap
8
Favori
14.897
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Windows Tabletler >> Microsoft Surface >> Microsoft Surface Kullanıcıları / Sormak İstedikleriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3623 Mesaj
    Türkiye'de zor. Amazon.com ebay.com gibi sitelerden bulursunuz anca.
    |
    |

Windows dilini türkçe yapmak sanırım "device input" filan değil, bölge dil seçenekleri içinde Türkçe Dil Paketi (Language Pack) bulup indirmesiyle oluyor. Fakat halihazırda Türkçe seçeneğinde 'dil paketi bulunamadı' diyor. Bunun ne zaman yayınlanacağını bilen var mı acaba? (Win. RT 8.1 için)
    |
    |
    bulkar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    türkçe dil seçeneği mevcut. device inputtan seçebilirsin. seçtikten sonra listenin üst tarafına koymalısın ilk tercih olsun diye. tablet restart attıktan sonra türkçeye dönmüş olur. biraz kurcalamalısın. ben elden çıkartığım için net hatırlamıyorum ama device input içerisinde var, olması lazım dostum.
    |
    |
    Pc deki ile esdegermi yani normal pc oyunlarini calistirir mi ? En basitinden half life 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    57 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

Bu tablette kullanilan windows 8
    Pc deki ile esdegermi yani normal pc oyunlarini calistirir mi ? En basitinden half life 2

hiçbir farkı yok half life gibi oyunlar hafif kalır cyrsis 2 oynayanlar bile var youtube a surface pro gaming yazarsanız birçok video mevcut

Orijinalden alıntı: xml17

quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

Bu tablette kullanilan windows 8

hiçbir farkı yok half life gibi oyunlar hafif kalır cyrsis 2 oynayanlar bile var youtube a surface pro gaming yazarsanız birçok video mevcut

Bilgi icin cok Tesekkurler

|
    |

• Teğmen
    105 Mesaj
    Surface pro 64GB ne kadar? Ve nerden alınabilir? Bilgi verirmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Alfoni123

Surface pro 64GB ne kadar? Ve nerden alınabilir? Bilgi verirmisiniz?

market.yandex.com.tr
    al ara buradan millete arama motoru muamelesi yapma
    |
    |
    |
    |
    Eğer metin 2 yi oynatırsa almayı düşünüyorum note 10.1'den vazgeçip bide anime izliyorum ben düzenli olarak shingeki no kyojin falan full hd indirip altyazıyı gömebilirim değil mi tablette ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jellal Fernandes -- 8 Şubat 2014; 1:22:40 >
    |
    |
    ESKİ MODEL BİR JAVALI TELEFONUM VR İNTERNET PAKETİM VAR WİN 7 DE MODEMİ DESTEKLEDĞİ İÇİN SORUN YOKTU AMA WİN8 İ TELEFON DESTEKLEMEDİĞİ AÇIKÇA BELLİ OLDU ANDROİD Lİ TABLETİMDE BLUE VPN İSİMLİ BİR PROĞRAMLA BLOETOOTH ÜZERİNDEN TELEFONUMUN İNTERNETİNDEN FAYDALANIYORUM ŞİMDİDE WİN 8 TABLETİMİNDE BÖYLE OLMASINI İSTİYORUM

NASIL BİR PROĞRM BULMALIYIM YADA VARMIDIR JAVA DESTEKLİ TELEFONUMDN BLOETOOTH ARACILIĞI İLE İNTERNET VEREBİLEYEİM WİN8 TABLETİME

SELAMLAR HERKESE
    |
    |

|
    |
    kardeşim benim bi sorum var bnde surface kullanıyorum dokunmatik klavye de bi sorun var dokunmatik klavyeye tıklayıp klavye tipini değiştirmek istediğimde (4 tane tipten) soldan ikisini seçebiliyorum yani bizim kullandığımız normal klavye gibi olan değil de tabletlerde olan klavye çeşidini kullanabiliyorum diğerlerini seçemiyorum sende böyle bi sorun yaşandın mı bi akıl verebilir misin???????
    |
    |
    |
    |

Bende yaklaşık 4 aydır surface Pro 2 kullanıyorum ama ekran üzerinde ve cihazın arka kısmında fazla ısınma var... şiddetinde de ısınma oluyor mu yoksa benim cihazından mı sıkıntı var..
    |
    |
    surface 3 fansiz mi olucak ? birde surface 2 de fan sesi ne durumda ? saygilar:)

|
    |
    |
    |
    |
    |

bende ayni seyi cok arastirdim . culanici yetersizliginden cevap bulmak cok zor. aradaki fiyatin yuksekliginden dolayi bende pro olan modeli aldim . benim kendi gordugum pro 2 pil konusunda iyilestirme var. diger konularda pek bilgim yok. pil konusunda 8.1 ile pro modelide fena degil .skype ve internete sorf ile 5 saati gordum . tabi belki de pro modeli icinde bagzi puf noktalar vardir pil omrunu uzatmak icin . bukonuda bilgisi olan paylasirsa sevinirim. birde kulanicilar olarak birbirimizle bilgi alisverisi yapsak cihazi daha cabuk ve daha kolay kulanirdik. bende macbook pro dan gectim bu cihaza (macbook pro duruyor satmadim satmayida dusunmuyorum).
    |
    |
    Ata-ozkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elimde surface pro 2 256 gb ve power cover var. kimi zaman klavye takılı olduğu halde ne batarya, ne klaveye olarak sistemde görünmüyor ve etki etmiyor. sonra düzeliyor, bir hafta kadar sorun yaşanmıyor.

Bu sorunu yaşayan var mı aranızda?
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,624
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.