Şimdi Ara

Microsoft: Nokia Lumia 928'in düşük ışık kamera performansı Galaxy S4 ve iPhone 5'ten daha iyi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu rekabet denilen nalet okadar kötü ki,
    Nokia´nin yapdigi reklamlari bir okadar asalayici.
    Isin Icinde Microsoft´un da olduguna düsünürsekbuna bir okadar eminim.
    ( Bu aralar Fazla kominist´ce devraniyorlar Win8 ve Xbox one faciasi ile)
    TAM DAVALIK YEMIN EDIYORUM.

o telefonlari soruyorm sonradan cikacak olan diyer marka sürümleri ile kiyazlasinlar.

• telefon güzel fakat sistemi gelişmeli. geçen gün bir arkadaş tanıdığı birinden ayda 80 tl vermek şartı ile lumia 920 almış. ada taksitle 1920 tl ye almış 3 gün kullanmış cekmeceye atmış. ağır olması dışında güzel ama android ile çıksa idi gerçekten daha güzel olurdu. herşey birden olacak diye bir kural yok bence wp gelişmesi çok yavaş. bu ülkedeki kullanıcıların çoğu bilinçsiz olabilir ama yurtdışındakiler herşeyin farkında.

• BOŞUNA UĞRAŞMA NOKİAA
  • zaten bizde telefonu sırf kamera için alıyorduk Microsoft. .

• Kamera dışında neyi kaldı ki Nokia'nın?
  • Tasarımı çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

Düşük ışık hassasiyeti isteyen dslr alsın. Telefonunkini napsın

İyi de dslr yi sürekli yanında taşıyabilecek misin ? Cep telefonu sürekli yanında olan bir cihaz ve ben kameranın geliştirilmesinden yanayım, Nokia bu konuda iyi
  • Kesin xenon koymamışlardır diye girdim... Koymuşlar...
    N8 e bir alternatif çıktı o zaman...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklima geldi Ya kamera kullanmayanlar.

• tabi başka bişey yok ki ilgi çekici kameraya başvuruyorlar..
  • Akşm akşam güleceğim yoktu valla. :D Olay nerelere geldi. Suda çekim yapmak, karanlıkta çekim yapmak. Telefon alırken bunların tartılacağını düşünmezdim. Hepimiz doğa adamı olmuşuz valla. Su altı belgeselinden, gece çekimlerine. Discovery'de paylaşırız artık. :) Yanlış anlamayın olumsuz birşey olarak söylemiyorum sadece garibime gitti bunlar. Şu an bile alsam benim çok dikkat etmeyeceğim şeyler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pondera -- 28 Mayıs 2013; 20:11:06 >
  • 928 de xenon var ama bize gelecek olan 925 te çift led var ..neden bir şeyi tam yapmazlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: digimon52

bu rekabet denilen nalet okadar kötü ki,

o telefonlari soruyorm sonradan cikacak olan diyer marka sürümleri ile kiyazlasinlar.

Amerikan reklam pazarında bir başka marka ile karşılaştırma yapmak özgürdür. Sen ne saçmalıyorsun? Gerçi hata bende daha konuşma işini halledememişsin ki düşünebilesin. Her şey sırayla!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam alet inşallah tutar.
  • onlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jerfbin

quote:

Orijinalden alıntı: digimon52

bu rekabet denilen nalet okadar kötü ki,

Amerikan reklam pazarında bir başka marka ile karşılaştırma yapmak özgürdür. Sen ne saçmalıyorsun? Gerçi hata bende daha konuşma işini halledememişsin ki düşünebilesin. Her şey sırayla!

Özgür ise Özgürdür Banane.
    Rekabet ve Reklam Özürlüsü Nokia.
    Eger Begenmiyorsan orda "Bu Üyenin Mesajlarini Gösterme" diye button koymuslar tiklamani tavsiye ederim, tabi forumdan.

• telefon iyide uygulama olayi koskoca bir 0.. win8'in acilen uygulamalara el atmasi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: masculine

telefon güzel fakat sistemi gelişmeli. geçen gün bir arkadaş tanıdığı birinden ayda 80 tl vermek şartı ile lumia 920 almış. ada taksitle 1920 tl ye almış 3 gün kullanmış cekmeceye atmış. ağır olması dışında güzel ama android ile çıksa idi gerçekten daha güzel olurdu. herşey birden olacak diye bir kural yok bence wp gelişmesi çok yavaş. bu ülkedeki kullanıcıların çoğu bilinçsiz olabilir ama yurtdışındakiler herşeyin farkında.

Tabi ki farkındalar o yüzden 5 6 ay gibi bir surede pazar payı 2 katından fazla arttı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wp çok hızlı hissi yaratıyor kullanırken
  • quote:

Orijinalden alıntı: GktgyS

wp çok hızlı hissi yaratıyor kullanırken

Çünkü gerçekten hızlı, tek eksiği uygulama sıkıntısı. Onuda halletseler Android'i bırakıp sağlam bir wp cihaz gözüm kapalı geçerim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.