Şimdi Ara

Microsoft: Nokia Lumia 928'in düşük ışık kamera performansı Galaxy S4 ve iPhone 5'ten daha iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft: Nokia Lumia 928'in düşük ışık kamera performansı Galaxy S4 ve iPhone 5'ten daha iyi

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar için yatırımlarına devam eden Microsoft, Lumia 920’nin kamera yeteneklerini ön plana çıkardığı videodan sonra bu defa da Amerika merkezli telefon operatörlerinden Verizon için hazırlanan Lumia 928 modelini merkeze alan yeni bir video yayınladı. Genel olarak Lumia 920 ile benzer özelliklere sahip olan ancak tasarım tarafındaki güncellemeler ile orijinal Lumia 920 modelinden daha ince ve hafif olan Lumia 928, kamera tarafında Xenon Flash kullanıyor olmasıyla da üst seviye kameralı telefonlar arasında önemli bir yere sahip.

Microsoft tarafından hazırlanan yeni videoda, Xenon Flash’lı ve PureView kamera teknolojisine sahip Lumia 928, düşük ışık koşullarında Samsung’un yeni amiral gemi modeli olan Galaxy S4 ve iPhone 5 ile kıyaslanıyor. Videodan da anlaşılabileceği üzere, Xenon Flash kullanımının düşük ışık performansına katkısına vurgu yapılan Lumia 928, en sonda ise açık bir şekilde rakiplerinden daha iyi düşük ışık kamera performansına sahip cihaz olara gösteriliyor. Amerika pazarı için hazırlanan Lumia 928’in Avrupa’ya gelmesi beklenmezken, Haziran ayı sonlarına doğru 6 katmanlı lense sahip olan yeni Lumia 925, Nokia’nın en yeni ve iddialı modeli olarak Avrupa’da kullanıma sunulmuş olacak. 

• suda çekim yapıyor mu?
  • O zaman fotoğraf makinesi yap Microsoft.
  • Hayırlısı be Nokia
  • Tamam.
  • 100 dolara satılıyor da tarifeler normal tarife mi yoksa bu telefonu alırken bizdeki gibi kazıklar biniyor mu?
  • Nokia telefon bırakıp fotoğraf makinesi üretsin madem bu kadar hevesliler
  • Tasarım çok şık da Windows Phone için erken diye düşünüyorum

• Neden Htc One ile kıyaslamamışlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

suda çekim yapıyor mu?

niye sen balık mısın gardaş.
  • Nokia'nin kamera merakini anlamiyorum, zamaninda 41mp diye telefon cikarmisti da tutmamisti, bu kamera kiyasi bence gereksiz. Suan kullandigimiz iphone 5lerin s3 lerin kameralari yetiyor artiyor bile. Yeni cikacak telefonlarin kamerasini kiyaslasak nolcak bu kamera herseyden geri planda neredeyse, fotograf makinesi gibi kullanacak halimiz yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xenon flaşın çok artısı var. Artık her akıllı cihazda olması gerekiyor diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

suda çekim yapıyor mu?

niye sen balık mısın gardaş.

SAOL KARDEŞ YERDEN YAZIYORUM

/>
  • en ince telefon diye çıkış yapanı gördük
    en iyi kamera diye çıkış yapan telefonu gördük
    en hızlı telefon diye çıkış yapanı gördük
    en büyük ekran diye çıkış yapanı gördük

düşük ışıkta en iyi kamera performansı diye çıkış yapmak nası bi çıkış yapma olayı anlamadım çıkış yapacak yer kalmadı demek
  • ya arkadaslar kimisi telefonu fotograf çekmek muzik dinlemek için alıyor illa herkes sizin gibi düşünüyor değil ya bende iphone var geçen gece aynı olay başımıza geldi telefon düşük ışıkta cok kötü çekiyor uzaktaki nesneyi 5800 daha iyi çekiyor anlamıs değilim flashımı kücük artık nıyeyse kap karanlık cıkartıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

en ince telefon diye çıkış yapanı gördük en iyi kamera diye çıkış yapan telefonu gördük en hızlı telefon diye çıkış yapanı gördük en büyük ekran diye çıkış yapanı gördük düşük ışıkta en iyi kamera performansı diye çıkış yapmak nası bi çıkış yapma olayı anlamadım çıkış yapacak yer kalmadı demek

E herşeye çağre buldular . Artık telefonlarda hiçbir eksik kalmadı gibi , düşük ışıkta çekim yapmak dışında :) Artık herkesde fazla mp takıntısıda kalmadı , zira 100mp de çekilse gideceği yer facebook. Doğru ata oynadılar ama keşke samsung la iphone ada ilham olsa , zira htc de bu yoldan ilerledi. Note 3 ü bekliyorum , umarım s4 deki kameradan çok daha iyisini kullanırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

Neden Htc One ile kıyaslamamışlar?

Pazar payı İphone 5 ve S4 kadar olmadığı içindir diye tahmin ediyorum.

• Düşük ışık hassasiyeti isteyen dslr alsın. Telefonunkini napsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük ışık hassasiyeti isteyen dslr alsın. Telefonunkini napsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia reklam yapmayı çok iyi biliyor.......

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.