Şimdi Ara

Microsoft Lumia 950 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.193
Cevap
17
Favori
88.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sercansa12

Hemen gelse bari 5 aydır bekliyordum zaten onun gelmesi 2 ayı bulurmu ki birde cihaz gelince garanti sıfırdan mı baslar acaba

Onu bilemiyorum. Onu bu telefonu almak isteyip alamayan, bu konuyu sürekli takip eden nokia lumia kullanan arkadaşlar daha iyi bilir. Çoğu 520 ile başladı, servis telefonlarını değiştire değiştire şimdiki telefonlarına sahip oldular. Garanti devam etmez heralde. Kaldığı yerden devam edebilir.

Boş ver. Sıfır 950 XL gelsin de. Gelince haber ver. Kutulu gelir inşallah. Satmak istersen kutusunu açma 2.000'den aşağı da verme kimseye. Telefonu kötüleyip burda, 2. el bölümünde 1000 lira teklif edenler olabilir. Malın değerini düşürmeye uğraşıyorlar. Kamerası bile 2000 lira eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 6 Haziran 2017; 18:52:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    faydalı bilgi için teşekkürler. servise mail attım bugün bakalım cevap bekliyorum. uzun servis beklemelerinden bunaldım artık, parça yok yurt dışından gelecek laflarından bıktım artık işime yarar bi netice alamazsam kendi göbeğimi kendim keseceğim artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hemen gelse bari 5 aydır bekliyordum zaten onun gelmesi 2 ayı bulurmu ki birde cihaz gelince garanti sıfırdan mı baslar acaba

Hayır başlamaz bildiğim kadarıyla. Garanti süresi fatura tarihi ile sabittir.

• Pardon da telefon bu. Yatırım aracı mı ? Ticaretini yapmadıktan sonra kullanıcı için fiyatından çok değeri fazla ise, ikinci eli kaç lira etmiş kimin umurunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: mibandtr

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Onu bilemiyorum. Onu bu telefonu almak isteyip alamayan, bu konuyu sürekli takip eden nokia lumia kullanan arkadaşlar daha iyi bilir. Çoğu 520 ile başladı, servis telefonlarını değiştire değiştire şimdiki telefonlarına sahip oldular. Garanti devam etmez heralde. Kaldığı yerden devam edebilir.

Boş ver. Sıfır 950 XL gelsin de. Gelince haber ver. Kutulu gelir inşallah. Satmak istersen kutusunu açma 2.000'den aşağı da verme kimseye. Telefonu kötüleyip burda, 2. el bölümünde 1000 lira teklif edenler olabilir. Malın değerini düşürmeye uğraşıyorlar. Kamerası bile 2000 lira eder.

2000TL edip etmemesi degil sorun ustadim, bu platformu kullanan yok arkadasin paraya ihtiyaci olur bir sey olur 2000'den koyar soze güvenip yillarca bekler anca. Sifir kapali kutuyda isi bilmeyen birine 1500TL ye satilabilir oda Xiaomi gibi markalari bilmiyorsa. Malesef kullanilmayan bir sistrm ve telefonu 2000'den satmak hayalden baska bir sey degil. Ayni ozelliklerde bir android telefon olsa dahi satamazsin cunku o islemci o ram o diyafram acıklıgi hepsi eskidi

Üstadınız olduğum dışındaki görüşlerinize katılamayacağım maalesef. Xiaomi, 1500, 2000, işlemci, ram, diyafram, android konusunda bilgileriniz eksik ve hatalı ne yazık ki.

Hadsizlik etme terbiyeni takin bu bir. Hicbir bilgim eksik değil meraketme senin calismayi hayal bile edemeyecegin mevkilerde bulundum F1.9 diyafram acikligi 3GB ram ve Snap810 gibi bir islemci varken Lumia950XL güncel bir teledon değil. Sanki 2000TL ye satabilecekmis gibi. sat hadi gorelim. 3000'e koyup piyasayi yukseltse nolur piyasasi alani olmadiktan sonra

İstinye Bağlarmevkii semtinde de bulundunuz mu hocam? Lumia 950 XL Windows telefonların en güncel telefonu ve zirve noktasıdır. Daha iyisi yok. Windows telefon kullanmış her bireyin ulaşmak istediği windows deneyimini bu cihaz sunmaktadır. Samsung S8, iphone 7 istedikleri kadar güncel olsunlar windowslu olmadıkları sürece güncel olmalarının bir anlamı yok android, ios kullanmak istemeyen bir kişi için. Kullandığınız alt seviye 820'lerle karıştırmayın 950 XL'i. 950 XL gelmiş geçmiş en gelişmiş windows telefondur. Piyasa değerini düşürüp 1000 liraya kapmak zor biraz bu cihazı. Kul hakkına girebilir malı kötüleyip diğer taraftan da satın almanın yollarını aramak.

Bulunmadim hayir. 820 kullanmadim. Demek istedigim su windows kullandigi sürece gelmis gecmis gecmemis gelmemis nasil bi cihaz olursa olsun 2000'e satamazsin. Bak sana diyorum sat satildigi bir yerde goruntusunu paylas haziran tarihli olsun sat kardesim? 2000'e satamiyorsan susacaksin. Android ve ios kullanmak istemeyen bir kisi aradiklarini windowsta bulamiyorki, keske bulsa rekabet olur. Ayda kac tane windows teledon satiliyor kac kullanicisi varda siz 2000TL fiyatini veriyorsunuz. Malesef 950 nin donanimida kotu bir ünü olan bir donanim teknoloji hakkinda bilgisi olan tek bir insan bile bu cihazi almaz ki almiyorda zaten. Bedava telefon verdiler gene satilmadi. Rakamlar yaniltmaz...

Nereye bedava verdiler? Amerika'nın 1-2 eyaleti için kısa bir süre için kendi milletlerine kampanya yaptı adamlar. Amerika'nın o 1-2 eyaleti dışında kimseye vermediler. İtiraf et, fiyatının düşmeseni bekledin ve düşmeyince 2. el 950 XL'in piyasasının düşmesini bekledin ve o da olmayınca hırslandın değil mi cihaza?

Şu an bu cihazın sıfırını bulabilirsen 2.600 liradan alabilirsin. Ben satmayı düşünmüyorum şahsen, satacak olsam da 2550 liradan aşağı vermem. Bu telefonun 2. elinin hakkı 2000 liradır bugün. 1000 liraya falan alırım diyorsanız ilan sitelerine bakın. Nokia 920, 520 gibi düşük cihazlardan sonra iyi gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Pardon da telefon bu. Yatırım aracı mı ? Ticaretini yapmadıktan sonra kullanıcı için fiyatından çok değeri fazla ise, ikinci eli kaç lira etmiş kimin umurunda.

Bence bu telefonun bugünkü değeri en az 2550 liradır. Gelmiş geçmiş en iyi windows telefon bu şimdilik. Microsoft daha iyisini üretene dek. Bence android telefonların tamamı yaramaz cihazlar hem yazılım olarak hem de kullanış olarak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2000TL edip etmemesi degil sorun ustadim, bu platformu kullanan yok arkadasin paraya ihtiyaci olur bir sey olur 2000'den koyar soze güvenip yillarca bekler anca. Sifir kapali kutuyda isi bilmeyen birine 1500TL ye satilabilir oda Xiaomi gibi markalari bilmiyorsa. Malesef kullanilmayan bir sistrm ve telefonu 2000'den satmak hayalden baska bir sey degil. Ayni ozelliklerde bir android telefon olsa dahi satamazsin cunku o islemci o ram o diyafram acıklıgi hepsi eskidi

Üstadınız olduğum dışındaki görüşlerinize katılamayacağım maalesef. Xiaomi, 1500, 2000, işlemci, ram, diyafram, android konusunda bilgileriniz eksik ve hatalı ne yazık ki.

Hadsizlik etme terbiyeni takin bu bir. Hicbir bilgim eksik değil meraketme senin calismayi hayal bile edemeyecegin mevkilerde bulundum F1.9 diyafram acikligi 3GB ram ve Snap810 gibi bir islemci varken Lumia950XL güncel bir teledon değil. Sanki 2000TL ye satabilecekmis gibi. sat hadi gorelim. 3000'e koyup piyasayi yukseltse nolur piyasasi alani olmadiktan sonra

İstinye Bağlarmevkii semtinde de bulundunuz mu hocam? Lumia 950 XL Windows telefonların en güncel telefonu ve zirve noktasıdır. Daha iyisi yok. Windows telefon kullanmış her bireyin ulaşmak istediği windows deneyimini bu cihaz sunmaktadır. Samsung S8, iphone 7 istedikleri kadar güncel olsunlar windowslu olmadıkları sürece güncel olmalarının bir anlamı yok android, ios kullanmak istemeyen bir kişi için. Kullandığınız alt seviye 820'lerle karıştırmayın 950 XL'i. 950 XL gelmiş geçmiş en gelişmiş windows telefondur. Piyasa değerini düşürüp 1000 liraya kapmak zor biraz bu cihazı. Kul hakkına girebilir malı kötüleyip diğer taraftan da satın almanın yollarını aramak.

Bulunmadim hayir. 820 kullanmadim. Demek istedigim su windows kullandigi sürece gelmis gecmis gecmemis gelmemis nasil bi cihaz olursa olsun 2000'e satamazsin. Bak sana diyorum sat satildigi bir yerde goruntusunu paylas haziran tarihli olsun sat kardesim? 2000'e satamiyorsan susacaksin. Android ve ios kullanmak istemeyen bir kisi aradiklarini windowsta bulamiyorki, keske bulsa rekabet olur. Ayda kac tane windows teledon satiliyor kac kullanicisi varda siz 2000TL fiyatini veriyorsunuz. Malesef 950 nin donanimida kotu bir ünü olan bir donanim teknoloji hakkinda bilgisi olan tek bir insan bile bu cihazi almaz ki almiyorda zaten. Bedava telefon verdiler gene satilmadi. Rakamlar yaniltmaz...

Nereye bedava verdiler? Amerika'nın 1-2 eyaleti için kısa bir süre için kendi milletlerine kampanya yaptı adamlar. Amerika'nın o 1-2 eyaleti dışında kimseye vermediler. İtiraf et, fiyatının düşmeseni bekledin ve düşmeyince 2. el 950 XL'in piyasasının düşmesini bekledin ve o da olmayınca hırslandın değil mi cihaza?

Şu an bu cihazın sıfırını bulabilirsen 2.600 liradan alabilirsin. Ben satmayı düşünmüyorum şahsen, satacak olsam da 2550 liradan aşağı vermem. Bu telefonun 2. elinin hakkı 2000 liradır bugün. 1000 liraya falan alırım diyorsanız ilan sitelerine bakın. Nokia 920, 520 gibi düşük cihazlardan sonra iyi gelecektir.

Hirslandimmi? Neden güncel olmayan bir sistemin guncel olmayan telefonuna para vereyim veya fiyatinin dusmesini bekleyeyi. ustelik firmalar sifirini dahi getirtmeye zahmet etmezken. 2550 liradan degil 6550 TLden asavi vermem deyince piyasasi bu olmuyor. Satamayacağın fiyati vereceksen istedigin kadar ver ana konuda okudum 2 batarya almissin 400TL

Şişt dostum al bi Snickers ye kendine gel

Microsoft Lumia 950 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu

EDIT: kendi milletlerine kiyak değil dünyanın hicbiryerinse satamadilar en cok satma ihtimali olan yere bedava telefon verdiler gene satamadilar sonrada Turkiyedese sifir satisi kesildi zaten. Degeri 10000TL diyelim ama ssn bu cihazi 2000TL ye satamayacaksin satamazsin kimse almaz sat hadi faturan varmi satda gorelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mibandtr -- 7 Haziran 2017; 12:44:8 >

• Arkadaşlar tartışmayın benim yüzümden bi sıfır cıhaz falan dedik .d cihaz i 4000bin verselerde vermem ben zaten bende beğeniyorum cok her seyile 1600a sıfır bulursun tabi 2000e kim alıcak abartmayalım tamam seviyoz da bu kadar degil belki kor topal birisi 2bine alır

• quote:

Arkadaşlar tartışmayın benim yüzümden bi sıfır cıhaz falan dedik .d cihaz i 4000bin verselerde vermem ben zaten bende beğeniyorum cok her seyile 1600a sıfır bulursun tabi 2000e kim alıcak abartmayalım tamam seviyoz da bu kadar degil belki kor topal birisi 2bine alır

ustat bizde bunu açıklayamıyoruz iste, cihazi sevmek baska sacmalamak baska. Bakin sahibindende sifir fiyati 1550TL olan bir saticiya attigim mesaj. Bazilari hala hayallerde yasasin 2500TL ye cihaz satsin

Bu videoyuda BAZILARI izlesin. Windoesta bulunan uygulamalarla karsilastirma yapmis, video biraz kisa surmus malum windowstaki uygulama sayisi belli..

https://m.youtube.com/watch?v=DcDXf_Y7qUs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mibandtr -- 7 Haziran 2017; 13:51:12 >

• sercansa12 S kullanıcısına yanıt
    Öyle düşünmeyeceksin işte. Şimdi bu telefon nokia 520'den yine nokia 1520'ye kadar gelen cihazların hem yazılım hem donanım olarak kralı, sistemin kıymetlissssi, yaşayan efsanesi, doruk ve doyum noktası bir telefon bu telefon bir bu telefon bu bir telefon.

520 ne kadar şimdi? 70 lira. 525 100 lira. 630 40 lira. 720 90 lira. 820 125 lira. Bunun 830'u var 930'u var 1520'si var 1020'si var daha. Var da var. Hepsinin maddi değerinin toplamı bu cihazın gerçek ve tartışılamaz değeridir işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Öyle düşünmeyeceksin işte. Şimdi bu telefon nokia 520'den yine nokia 1520'ye kadar gelen cihazların hem yazılım hem donanım olarak kralı, sistemin kıymetlissssi, yaşayan efsanesi, doruk ve doyum noktası bir telefon bu telefon bir bu telefon bu bir telefon.

520 ne kadar şimdi? 70 lira. 525 100 lira. 630 40 lira. 720 90 lira. 820 125 lira. Bunun 830'u var 930'u var 1520'si var 1020'si var daha. Var da var. Hepsinin maddi değerinin toplamı bu cihazın gerçek ve tartışılamaz değeridir işte.

Tabi cok mukkemmel telefon:D ucuyor kaciyor. Tartışmasizz degerine satsana telefonu hadi

• quote:

quote:

Tabi cok mukkemmel telefon:D ucuyor kaciyor. Tartışmasizz degerine satsana telefonu hadi

Niye satayım kardeşim memnun olduğum bir telefonu? Neden sattırmak istiyorsun? Neden memnun olduğum telefonu kullanmamamı istiyorsun? Kıskanmasana :)

• mibandtr M kullanıcısına yanıt
    Ole deme bataryası bile 400 lira alıp kullanıyor yani .

1000 liraya bulursam alacam bir tane zevk için

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Alırsın. Garantisini kontrol etmek için gerekli app;

Zevk için mevk için deme şimdi. İçin gidiyor telefona. Canlı yayın, görüşme kaydetme, 4.5G, 300 MBPS, firmware, 15063 vs. vs. Hadi şimdi. İtiraf et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 7 Haziran 2017; 15:26:16 >

• quote:

quote:

quote:

Niye satayım kardeşim memnun olduğum bir telefonu? Neden sattırmak istiyorsun? Neden memnun olduğum telefonu kullanmamamı istiyorsun? Kıskanmasana :)

buda avrupa bizi kiskaniyorcu cikti. Bak 2500r anlas ama sonra deki ben vazgectim satma. Hadi o ucan kacan görüşme kaydetmesi icin alacak insanlari bul 2500e anlas. yada sacmalamayi birakacaksin. 400de batarya almis ya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Alırsın. Garantisini kontrol etmek için gerekli app;

Zevk için mevk için deme şimdi. İçin gidiyor telefona. Canlı yayın, görüşme kaydetme, 4.5G, 300 MBPS, firmware, 15063 vs. vs. Hadi şimdi. İtiraf et.

Canli yayini her android telefon yapıyor. 4G suan cikan her telefonda var 600TLlik GM5 te bile. 300MBPS degil 1000MBPS lik cihazlar tanitiliyor. 15063 dedigin sistemi kimse kullanmiyor zaten. Bu telefona 1000TL fazla en fazla 2. telefon olarak kullanilir senin kiskanilacak diye yazdigin her ozellik suan bi 1000TL lik android cihazda STANDART olarak sunuluyoe uzerinese bir dolu ozellik atiyorlar. Sen ekrani ikiye bolup kullanamiyorsun bile

• quote:

quote:

quote:

quote:

buda avrupa bizi kiskaniyorcu cikti. Bak 2500r anlas ama sonra deki ben vazgectim satma. Hadi o ucan kacan görüşme kaydetmesi icin alacak insanlari bul 2500e anlas. yada sacmalamayi birakacaksin. 400de batarya almis ya

2600 liraya aldığım telefonu neden 100 lira zararına satayım? Telefonu satmayı düşünmüyorum. Satacak olsam bile 2 tane yeni bataryası dahil 3000 liradan aşağı vermem asla.

• sercansa12 S kullanıcısına yanıt
    Allah sizden razi olsun hocam ya 950 kullanipta duruste cevaplayan biri geldi sonucta. Para verdim diye yalanci olacağıma onurumla elestiririm iste ayakta alkisliyorum sizi. Bizde kotu telefon değil diyoruz ama bazi gerçekleri gormek lazim

• mibandtr M kullanıcısına yanıt

Yalnışınız var 2499 Tl Ye satıyor

• quote:

quote:

hocam hic kullanmadim, kutulu 950 XL beyaz, dual SIM, 14 ay daha yurtdisi garantili, kayitsiz, ne fiyattan ilgi gorur ?

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=119543961

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.