Şimdi Ara

Microsoft Lumia 950 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.195
Cevap
18
Favori
87.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İns cakma bataryadandır yoksa telefonu bidaha servise verip bidaha bekle artık 6 7ay beklerim toplam belki birilerininin basına gelmiştir diye paylaşmak istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercansa12

İns cakma bataryadandır yoksa telefonu bidaha servise verip bidaha bekle artık 6 7ay beklerim toplam belki birilerininin basına gelmiştir diye paylaşmak istedim

Telefonu orijinal bataryasıyla beraber servise ver. 30 gun içinde telefonun sorununu çozemelerse sonra hakem heyetine ver para iadesi talep et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar lumia 950 nasıl . memnunmusunuz telefondan varmı kronik sorunu . tavsiye ediyormusunuz . 1000 tl civarı ikinci eli var bir tanıdıkda 1 yıl garantisi var cihazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 25 Mayıs 2017; 16:23:18 >
  • p9 lite 2017 var bende şuan arkadaşlar 1 hafta olmadı alalı. lumia 950 ile başabaş takas edebilirim siz ne diyorsunuz . lumia 950 ye değermi?
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Wallaha 950yi bilmiyorum ama 950xl canavar sadece islemcisi ısınıyor çok sorunlu işlemci kimse ısınmıyor demesin kamerası şuan daha iyi bi canlı doğal çeken cihaz yok 1000tl ye 950bulursan iyi ama

• quote:

Wallaha 950yi bilmiyorum ama 950xl canavar sadece islemcisi ısınıyor çok sorunlu işlemci kimse ısınmıyor demesin kamerası şuan daha iyi bi canlı doğal çeken cihaz yok 1000tl ye 950bulursan iyi ama

P9 lite 2017 ile takas yapabilirim ama 950 hakkında bilgim yok ses kalitesi 930 gibi ise iyi birde bataryası nasıl dayaniyor

• quote:

Orijinal olmayan bataryanızdan dolayı ısınıyor olabilir. Bende ısınma sorunu yok. Telefonu aldığım ilk 15 gün vardı sadece.

• 950 ile xl arasında bariz fark varmı performans aynı gibi görünüyor ama bataryası nasıl 950 nın ve kamera farkları
  • arkadaşlar elimde türkiye cihazı i phone 5s var..windoesa merak saldım...takas yapmak şsteyen olursa yapabilirim...950 veya 950 xl..ikiside olur
  • Bataryalar elime ulaştı. Keşke daha önce alsaymışım. Telefonla beraber gelen bataryayı 1.5 yıl kullandım. 1 yıl sonunda teklemeye başladı. Son 6 ay aniden kapanmalar olmaya başladı falan. Yenisinde sorun yok. 1.5'ar yıl daha gitseler yeter bana.

Gelen bataryalar 2017 üretimi. Telefonla gelen de oynama oluyordu. Bu seri tam oturdu yuvaya. İlk başta büyük mü ne dedim ama tam oturdu. Olması gerektiği gibi.

Teşekkürler @Biyturs_OnSr
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bataryalar elime ulaştı. Keşke daha önce alsaymışım. Telefonla beraber gelen bataryayı 1.5 yıl kullandım. 1 yıl sonunda teklemeye başladı. Son 6 ay aniden kapanmalar olmaya başladı falan. Yenisinde sorun yok. 1.5'ar yıl daha gitseler yeter bana.

Gelen bataryalar 2017 üretimi. Telefonla gelen de oynama oluyordu. Bu seri tam oturdu yuvaya. İlk başta büyük mü ne dedim ama tam oturdu. Olması gerektiği gibi.

Batarya neden aldin hocam 950XL alsan düzelirdi. Marş mi basmiyor tekliyor?

• quote:

Bataryalar elime ulaştı. Keşke daha önce alsaymışım. Telefonla beraber gelen bataryayı 1.5 yıl kullandım. 1 yıl sonunda teklemeye başladı. Son 6 ay aniden kapanmalar olmaya başladı falan. Yenisinde sorun yok. 1.5'ar yıl daha gitseler yeter bana.

Hayırlı olsun Aniden kapanma olayı bir daha insanın başına gelmeyince bir mutluluk sarıyor insanı. Kullandığı telefondan aldığı memnuniyet artıyor.

Bir yandan sistemi geliştirirken diğer yandan da donanımda iyileştirmelerde yapmaları çok iyi.

Tekrardan hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Hayırlı olsun Aniden kapanma olayı bir daha insanın başına gelmeyince bir mutluluk sarıyor insanı. Kullandığı telefondan aldığı memnuniyet artıyor.

Bir yandan sistemi geliştirirken diğer yandan da donanımda iyileştirmelerde yapmaları çok iyi.

Tekrardan hayırlı olsun

O kadar memnunum ki telefondan ve sistemden kelimelerle ifade edemem. Müthiş müthiş.

Arada eş dost aneroid telefonlar, iphone falan getiriyor şu sorunu oldu bu sorunu oldu bir bakar mısın sana zahmet bize eziyet diyorlar. Uygulama marketleri dışında her iki sistem de berbat ve itici bir sistem. Nasıl kullanıyorlar şunları yaa. Snapchatten çıkmadan kullanıyorlardır gerçi. Sistemin gereksizliğinden ve çarpıklığından bir haber.

• Fazla hararetten kendini yemiş pil

Batarya biterse ses kaydedemiyor o yüzden almış

• "Uygulama marketleri"
    "Uygulama marketleri dışında her iki sistem de berbat"

hocam burayi kisaca biraz acarmisin ?
  • Cellular Modem

Modem Name

Qualcomm® Snapdragon™ X10 LTE modem

LTE Category

LTE Category 9

Downlink Features

3x20 MHz carrier aggregation

Up to 64-QAM

Uplink Features

1x20 MHz

Up to 16-QAM

Peak Download Speed

450 Mbps

Peak Upload Speed

50 Mbps

Supported Cellular Technologies

LTE FDD

LTE TDD

LTE Broadcast

WCDMA (DB-DC-HSDPA, DC-HSUPA)

TD-SCDMA

CDMA 1x

EV-DO

GSM/EDGE

Microsoft Lumia 950 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• Merhaba arkadaşlar. Benim 950xl nazar oldu ekranın üst kısmı çatladı baya bi kulaklık kısmının oradan dokunmatikte bi sıkıntı yok sestede bi problem yok çalışıyor ama çatlaklar yavaş yavaş ilerliyor. tek çare servis sanırım. Bildiğim kadarıyla ekran kasayla sabit bu durumda kasa komplemi değişiyor. servis benden ek ücret talebinde bulunur mu bilgisi olan varmı (servis delta bu arada) yoksa kendim yurt dışından felan araştırsam bulabilirmiyim kasa olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: efekentli4809

Merhaba arkadaşlar. Benim 950xl nazar oldu ekranın üst kısmı çatladı baya bi kulaklık kısmının oradan dokunmatikte bi sıkıntı yok sestede bi problem yok çalışıyor ama çatlaklar yavaş yavaş ilerliyor. tek çare servis sanırım. Bildiğim kadarıyla ekran kasayla sabit bu durumda kasa komplemi değişiyor. servis benden ek ücret talebinde bulunur mu bilgisi olan varmı (servis delta bu arada) yoksa kendim yurt dışından felan araştırsam bulabilirmiyim kasa olarak.

Geçmiş olsun. Cihazın işlevselliğinde herhangi bir sıkıntı olmaması iyi. Ben servise ücret sorup duruma göre servise verirdim. Dediğiniz gibi ekran kasaya sabit, daha doğrusu kasa ekranın üstüne monte edili. Garanti bitmeye yakınsa ve bu işte tecrübeniz varsa kendiniz değiştirmeyi deneyebilirsiniz, internette nasıl yapılacağına dair videolar var. Yine de önce servise sormakta fayda var.

Ekran temini:
    https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170606003320&SearchText=lumia+950+xl+screen

Montaj:
    https://www.youtube.com/watch?v=S-W4AF3sFWY
    https://www.youtube.com/watch?v=2Jt-bWC3ZiA
  • Arkadaşlar 950xl cihazının bataryasını bekliyordum 5 aydır cihazı kullanamıyordum bugün gelen mail de teleserviceden cihaz değişim kararı cıktı falan diyor acaba 950xl yerine ne cihaz gelir ben aynısını istiyorum üretici firma başka ne cihaz gonderebilirki yerine başka cihazları yok bi fikri olan varmı

• sercansa12 S kullanıcısına yanıt
    Bunun üstüne Lumia yok. Başka Lumia gönderirlerse kabul etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.