Şimdi Ara

Microsoft Kablosuz Mouse Sorunu ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar microsoft wireless desktop 800 aldım klavyesi ve faresi mevcut neyse taktim gayet güzel çalışırdu daha sonra oyuna girdiğimde mouse atlaya atlaya gitmeye başladı çok sinir oldum heleki fps oyunlarında deli ediyor beni.Örnek vermek gerekirse fareyi tam tur döndürdüğümde 1 saniye takılıyor sonradan dönüyor veya azcık dönüyor takılıyor çok saçma bişey masaüstünde böyle bi sorun yok oyuna girince yapıyor bunu ....

• kimse cevap vermemiş ama bende 2000 modelini yeni aldım ve aynı sorun bendede oluyor nette oyonlarda takılma yapıyor aynı şekilde. ama başka yerde takılma yok ilginç bir durum
  • bendede 800 var aynı sorunlar bendede oluyordu microsoft hardware den driver ları indirip kurdum pcye tanıttım düzeldi bütün sorunlar. Taa kiii dün usb yi kasadan çıkarıp tekrar takana kadar
  • link verirsen daha iyi yardım etmiş olursun vede daha açıklayıcı bilgi.

çıkarınca ne oldu mesela? aynı yere takarsan sorun düzelebilir artı drever derken hangisini kurdun? paketten çıkan cd deki programı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

link verirsen daha iyi yardım etmiş olursun vede daha açıklayıcı bilgi.

çıkarınca ne oldu mesela? aynı yere takarsan sorun düzelebilir artı drever derken hangisini kurdun? paketten çıkan cd deki programı mı?

http://www.microsoft.com/hardware/en-us

Bu siteden klavye mause markanı ayrı ayrı seç ,şletim sistemine göre olanı indir sorun düzelir...

Tekrar sildim yükledim eski yerine geri taktım usb yi sorun düzeldi

• teşekkür ederim dün yazdıktan sonra baktım zaten paketle gelen cd deki son varsionmuş yani sitedekiyle aynı ve ayrı ayrı seçmeye gerek yok sanırım, yani soldaki Type bölümünden desktop seti seçersen maus artı klavyede içinde iniyor cd deki gibi

http://www.microsoft.com/hardware/en-us/keyboards

birde şunu farkettim takılmayı maus petten yapıyormuş oda oyunda denk gelince oyundan sandım neyse sorun halloldu sağol

artı silmene gerek yoktu, tekrar çıkkardığın yere taksan düzelirdi
    çünkü benimde kabloluda başıma gelmişti kurduğum zaman takılı olan usblerden çıkarıp başka usbye takınca tuhaf hatalar vermişti neyse silip tekrar kurman daha temiz olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Eylül 2011; 2:34:40 >

• Ben driverı yüklerken bu hatayı alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BUR4X

Ben driverı yüklerken bu hatayı alıyorum

türkçeye çevirmek lazım
  • 3000 V2.0 almıştım bozuldu garanti kapsamında değerlendirilmedi teknosa yı yıktım, mağazayı birbirine kattım yenisini verdiler. O yeni diye aldığım ürün de 3 beş ay geçmeden bozuldu. SAKIN MİCROSOFT MOBİL MOUSE ALMAYIN SAKINNNNNNNNNNNNNN
  • Hiçbir oyunları microsoft wireless desktop 800 kullanmayın, logitech MX620 iyi kablosuz fare
  • GnGr_Ua kullanıcısına yanıt
    nerden aldıysam teknosadan aldım ben 3000 serisini rafa kaldırdım duruyor lanet olsun microsoft tan sogudum takılma problemini bir türlü gideremedim ne yaptıysam olmadı
  • Aynı sorun bende de var. Ara ara yapıyor bu sorunu. Bir de geç algılarken dikkat ettim, tuşa bastığın zaman ince bir "biip biip" sesi geliyor. Mesela w tuşuna bastım. 2 saniye işlemesi sürüyorsa "biip" sesi 2 saniye boyunca geliyor. Enteresan bir klavye&mouse seti. BİM'den ucuz diye aldık. O yüzden mi oluyor bunlar nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 22 Nisan 2018; 15:56:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.