Şimdi Ara

Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.178
Cevap
85
Favori
205.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft oyunları da Geforce Now'a gelir mi acaba? Gelse güzel olur çünkü ortalama sistemimle (r5 1500x, rx580, 16gb) x-plane11 kadar görsel detay alacakmışım gibi geliyor. En azından gf now'da her ayarı fulleyip uçarız.
  • Beyler benim Windows orjinal değil (Windows 10) bu sorun yaratır mı? (n11 den 30 tl ye key alarak active etmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucky s -- 22 Şubat 2020; 11:24:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucky s L kullanıcısına yanıt
    Key alıp aktif ettiysen orjinal oluyor hocam ben de öyle kullanıyorum. Xbox game pass oyunlarını da oynayabiliyorum sorun yok yani.
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler oyunun aylık ücretle geleceği kesin mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucky s L kullanıcısına yanıt
    Şu an belli bir fiyatlandırma yok ayrıca önceki sayfalarda konuşuldu aylık ücret olayı. Nereden çıktı o bilmiyorum ama öyle bir şey olmaz, xbox game pass ücretini oyunun aylık ücreti sanıyorsunuz herhalde. Oyun game pass'e dahil olacak sadece isteyen game pass alıp oynar isteyen direk oyunu satın alır sistem öyle olur.
  • Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU]

Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU]

bilin bakalım burası neresi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Doglos

bilin bakalım burası neresi ??
    Yahu çıktığı gibi alacam şu oyunu yılların hasreti bitsin artık )) Bu arada İstanbul tabiki ^^

• 26 Mart 2020 Geliştirme Güncellemesi
  • Oyun gerçekten çok güzel gözüküyor çıkış için net bir tarih belli mi acaba ?

• Sistem gereksinimleri açıklandı. Tahmin edildiği üzere biraz orta seviye bir bilgisayar lazım en az. Çıkış tarihi de gelir umarım yakında.

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Sistem gereksinimleri açıklandı. Tahmin edildiği üzere biraz orta seviye bir bilgisayar lazım en az. Çıkış tarihi de gelir umarım yakında.

Ideal neymiş öyle ya kaç kişide vardır acaba öyle sistem neyse en azından recommended ı yakaladık

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Sistemi geçtim internet bile 50mb istiyor. Biz burada 24'e şükrediyoruz. Ayrıca intel-amd karşılaştırması da saçma gibi geldi bana. Benim ekran kartım RX580 ve bunun nvidia muadili gtx1060'dır, 970 günümüz şartlarında zayıf bir ekran kartı aslında ki RX590 ile kapışamaz. İşlemci hakkında pek bilgim yok, bende de ryzen 1500x var tam tutturduk recommendedi.
  • quote:

Sistemi geçtim internet bile 50mb istiyor. Biz burada 24'e şükrediyoruz. Ayrıca intel-amd karşılaştırması da saçma gibi geldi bana. Benim ekran kartım RX580 ve bunun nvidia muadili gtx1060'dır, 970 günümüz şartlarında zayıf bir ekran kartı aslında ki RX590 ile kapışamaz. İşlemci hakkında pek bilgim yok, bende de ryzen 1500x var tam tutturduk recommendedi.
    dediğiniz olayda işlemci tarafında tam tersi i7-9800x çok üst segment bir ürün 2700x ise gayet ulaşılabilir bir işlemci
  • quote:

50mb İnternet nedir ya F/18 Süper Hornet mi uçurucaz
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Gittiğin yerleri anlık internetten indirdiği için ne kadar iyi internet, o kadar kaliteli scenery. 24mb ile nasıl yer detayları alacağım acaba merak ediyorum. Muhtemelen buranın %90'ı hem grafik hem de yeryüzü kalitesi olarak videolardaki kaliteyi yakalayamaz. Uçuş dinamikleri iyi olsun, grafik xplane üstüne çıksın buna da şükür deriz.
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    3 çeşit yükleme olacakmış. çok hızlı internet için her şeyi en iyi kalitede anlık indirecek. orta seviye internet için daha az detay ve offline için jenerik ağırlıklı bir scenery
  • İdeal sistem gereksinimleri karşılıyorum ama internet kalitem ne yazık ki 50 mbps değil. bu yuzden Türkiyeyi komple indiririm artık problem değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 24 Nisan 2020; 5:27:30 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.