Şimdi Ara

Microsoft E3 2015 (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
7
Favori
19.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bethesda'nın sunumu TR saati ile saat kaçta arkadaşlar? Adamlar Doom 4, Dishonored 2, Fallout 4'ü gösterecekler kaçmaz kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü bi saati vardı ya. Tam hatırlamıyorum da sabaha karşı 3-4 gibi bişeydi.
  • Pazartesi günleri izinliyim alarm kurup kalkarım artık sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PGR çok zor. Yanlış hatırlamıyorsam Spencer '' Forza'ya odaklandıklarını ve arcade türündede Horizon'nun açığı kapattığı'' yönünde açıklama yapmıştı. İnşallah ben yanılırım tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Scalebound %99
    Crackdown 3 % 60

Yavaşş %99; Scalebound da, Cracdown'da yoklar E3'te.

quote:

E3 is just the beginning. Over the next few weeks and months, we’ll be sharing many more of our plans for 2015 and beyond. Having a jam-packed lineup of games to show at E3 means that there simply isn’t enough time to give each of our upcoming titles its well-deserved time in the spotlight. We’ve decided to save some of our most eagerly-awaited future titles for gamescom in August. Rest assured that titles like Crackdown, Quantum Break and Scalebound will be front and center at gamescom along with new game reveals for both Xbox One and Windows 10.

Copy/Paste'cilere gelsin bu da,

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Crackdown_ve_Scalebounda_E3te_Yer_Verilmeyecek-79009.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

Sen niye seviniyon ki buna Ne değişikler var.

Sevinmek derken? Olmadığını yazmaktansa kastın, her yorumun kendi keyfine göre yazılmadığını öğren artık derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnaroll

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Scalebound %99
    Crackdown 3 % 60

Yavaşş %99; Scalebound da, Cracdown'da yoklar E3'te.

quote:

E3 is just the beginning. Over the next few weeks and months, we’ll be sharing many more of our plans for 2015 and beyond. Having a jam-packed lineup of games to show at E3 means that there simply isn’t enough time to give each of our upcoming titles its well-deserved time in the spotlight. We’ve decided to save some of our most eagerly-awaited future titles for gamescom in August. Rest assured that titles like Crackdown, Quantum Break and Scalebound will be front and center at gamescom along with new game reveals for both Xbox One and Windows 10.

Copy/Paste'cilere gelsin bu da,

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Crackdown_ve_Scalebounda_E3te_Yer_Verilmeyecek-79009.htm

Xbox One için gösterilecek o kadar çok oyun var ki etkinlik saatine sığmadığı için Gamescom a atılıyor.

• Attila the Great kullanıcısına yanıt
    Ne var hocam benim aklıma hiç bişey gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

Xbox One için gösterilecek o kadar çok oyun var ki etkinlik saatine sığmadığı için Gamescom a atılıyor.

Bahanesi de bu mu. Oculus'la yapılan parnership'likten sonra süreli Tomb Raider, Halo 5, Forzo 6, yeni Gears dışında büyük prodüksiyon ve ekstrem bir duyuru beklemek hayal olur. Anlaşmanın hemen sonrasında bu oyunların olmayacağı açıklandı zira. O konferansın yarısı Oculus'la geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 12 Haziran 2015; 1:05:49 >
  • profxxx kullanıcısına yanıt
    Silent Hill patlatsalar yeter Yalanladılar ama inşallah süpriz yaparlar. Şimdilik elimizde geriye kalan Halo 5 var, Gears projeleri var, W10, Forza 6 , Fable , TR . Atlamadıysam birşey bunlar. Bir iki sürprizinde yapılması lazım tabiki. Rare yeni bir oyun duyuracak. Yabancı bi sitede okuduğuma göre grafik yönünden iddialı, Unreal 4 kullanan bir oyunmuş. Rare dışında bi oyun daha duyurulursa iyi bir şov izlemiş oluruz.
  • Bu arada benim için E3 öncesi bomba Oculus Rift oldu. Kinect kullanmayan her oyun desteklenecekmiş. Fakat şöyle birşey geldi aklıma. Bu VR cihazlar için 120 fps gerekmiyor muydu baş ağrısının önüne geçilmesi için ? 30 fpsde beyin yanmasın
  • İroniydi aslında yorum. Hadi Quantum Break ı Gamescom a attınız, bunları niye erteliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila the Great -- 12 Haziran 2015; 1:07:08 >
  • Aslında tepkiydi o yorum. Halo, Forza ya da Gears; bunları belki daha çok bekliyor olabilirim ama mesela Scalebound u daha fazla merak ediyorum.
  • Attila the Great kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

Bu arada benim için E3 öncesi bomba Oculus Rift oldu. Kinect kullanmayan her oyun desteklenecekmiş. Fakat şöyle birşey geldi aklıma. Bu VR cihazlar için 120 fps gerekmiyor muydu baş ağrısının önüne geçilmesi için ? 30 fpsde beyin yanmasın

https://www.youtube.com/watch?v=zcqf2t8pHJE

Oculus takiliyken asil amac arabanin icinde etrafa bakabilmek degil miydi ya bayani yapay odanin icinde projeksiyonla horizon 2 oynarken gorunce ben şok seyircilerde şoka girmis olacakki kimse alkislamiyor dikkat edersen

• Oculus ile Horizon 2 oynadıkları videoda oculusun xboxone veya horizon ile herhangi bir bağı yok... Win10 üzerinden Xboxone'ı stream ederken oculus rift kullanırsanız, alet o videodaki şekilde sanki bir odada projektör ile oyun oynuyormuşsunuz gibi bir vr (virtual reality) yaratıyor. (Zaten kadın oyunu oynuyormuş gibi yapıyor) Sadece bu özelliğini gösterdiler...

Henüz oculus xboxone oyunlarına entegre edilmiş şekilde gösterilmedi. Eğer öyle bi planları varsa belki E3'de xbox exclusivelerine entegre edilmiş halini gösterebilirler. Çok bu teknik mimari işlerinden anlamıyorum ben ama xboxone ve ps4ün oculus tarzı cihazlarla ile vr yapacak gücü olmadığını söyleyenler var. VR için hem oyunların +90FPSde çalışması gerekiyormuş hemde 3D olduğundan çift olarak işlemesi gerekiyormuş. Şuan ki konsollar bu değerleri anca ps2 grafiğinde bir oyun yaparsa yakalar falan filan yazmışlar. Dediğim gibi teknik olayını tam bilmiyorum. Fakat oculus gibi vr teknolojisinin kırılma noktası sayılan bir cihazın microsoft gibi yazılım devi ile ortak olması çok büyük bir adım. Olası bir Oculus + Kinect beraberliğinde ile olay bambaşka bir boyuta taşınabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 12 Haziran 2015; 3:58:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Son halinin boyle olmayacagini tahmin etmistim zaten ama seyircilerin tepkisi guldurdu gece gece paylasmak istedim :)) keske son haliyle birlikte bu ozelligi gosterselermis ozaman fikrasina gulunmeyen adam olmazdi spencer

• highmetin kullanıcısına yanıt
    bende güldüm . Çok kötü bi durum yav
    Yalnız o video tam hayal kırıklığı oldu benim için. İnşallah vendetta'nın dediği gibi son hali olmaz.
    Bitanesi yorum olarak benim dağınık odamdan iyidir yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 12 Haziran 2015; 2:07:35 >
  • Aynen aynen bende gordum o yorumu tanitim olayini yanlis siralamislar once asil merak edilen kismi tanitip sonra ek olarakta bunu yapabilirsiniz deyip virtual room olayini gostermelilerdi . Oyun konsolu tanitirken ilk ozellik olarak "bu konsolda muzik dinleyebilirsiniz" demek gibi olmus yaptiklari

• Ben Spencer a üzüldüm. Adam salondan hiçbir reaksiyon görmeyince bir anda ne yapacağını şaşırdı.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.