Şimdi Ara

Microsoft E3 2015 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
7
Favori
19.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BIOHAZARD

quote:

Orijinalden alıntı: mhtmutlu

ne konusu başkan

Seçimlerden bahsediyorum ne olacak ülkenin hali (yersen)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 16 değil 15 aman kaçırayım demeyin. BSC'nin haberinde yanlış yazılmış

http://www.xbox.com/tr-TR/e3
  • https://www.e3insider.com/press-conferences/

Evet 15. de olduğu yazıyor.
  • konuya giriş yapmadan bakınca pinky cevap yazmış görünüyor girince cevap yok.
  • MS 2 E3'tür açık ara Sony'i tokatladı oyun bakımından.Bu e3'te hiç farklı olacak gibi gözükmüyor.Sony PR ve gazlamalarla kurtardı son 2 E3'ü.
    2013'te fiyat ve DRM olayı ile. 2014'te zaten 3. partiler sırtladı sony'i. Uncharted 4'te biraz işte 10 saniyelik fragman.

MS Son 2 sene duyurabildiği kadar oyunduyurdu. Geçen sene CGI fragmanlar biraz işi bozdu ama şimdi meyvesini alacağız.Tüm CGI duyurulan oyunların gameplay videolarını görmek mükemmel olacak

Konferansın ana odağı tabiki ScaleBound bence.Platinum games gibi kaliteli bir ekip.Yaptıkları her oyun neredeyse hit hardcore oyunlar için ama satış başarısı da her zaman okadar kötü oyunlar :). ScaleBound'dan sahne demosu bekliyorum 10 dakikalık

Forza 6 3-4 dakikalık fragman gelir horizon 2 gibi.Ayrıca horizon 2'ye porsche geliyormuş onuda tanıtırlar.

Halo 5 tabiki ağır toplardan olacak.Multisini gösteriyorlar ilk günden beri bu sefer single zamanı.Locke vs Chief.343 bu oyunda da halo deneyimini sunamazsa bıraksın işi.Halo4 rezalet , MCC zaten bozuk ve çöp şekilde çıktı.COD fırtınasından ayrılıp halo 3-reach tarzı oyun gelirse ne ala.

Gears of War HD remaster belki küçük bir stage demosu alabilir ama ben daha çok trailer alacağını düşünüyorum.
    Gears HD'den sonra Gears 4 ufak bir fragman gelir.Büyük olasılıkla kapanış olacak bu ikisi.

Inside ertelendi için bu sene fragman bir daha görebiliriz sanırım.

Tomb Raider %90 açılış oyunu olacak.Uzunca bir demo bekleyebiliriz.Hali hazırda uncharted yokken alabildiği kadar etkiyi alması gerekli

RARE sanırım 2 oyun duyuracak.Biri dijital küçük diğeri asıl oyunları.Asıl oyun yeni bir 3D PLATFORMER değilse RARE işi bıraksın.Yine shooter yapmaya kalkışmasınlar.50 tane shooter var zaten sizin işiniz Platform oyunu yapmak.Kinect oyunlarından sonra nasıl bir kalite gelicek zaten bilmiyorum.Umarım küçük oyunları BattleToads'dır. Banjo Kazooie 3 gelirse ne ala.

Quantum Break demosu gelecek ve net çıkış tarihi gelmeli
    Crackdown daha uzak görünüyor bir fragman görürsek iyi ama umutlu olmayın.

Onun dışında MS için
    -Killer Instinct Season 3 duyurulmalı bence.
    -Microsoft COD dahil her 3 parti oyunu kaybetti . AC gitti COD yok Battlefield yok. Ellerinde bu sene FIFA ve Fallout var sadece.Fifa'nın da E3'te işi yok MS'de.Gamescom için FIFA. Zaten kendileri de söyledi 3 parti oyun çok yok özel içerik.Fallout ve belki LEFT 4 dead 3 gelirse fragman alır onun dışında Microsoft konfersında 3 parti oyun beklemeyin.

•  Microsoft E3 2015
  • Crackdown ve scalebound dan oyun ici gelirmi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Crackdown ve scalebound dan oyun ici gelirmi acaba?

Bence gelecektir, Ms bu fuarda elindeki bütün kozlar ile saldıracaktır;)
  • Scalebound %99
    Crackdown 3 % 60

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

ms konferansı 15'inde 19:30da başlıyor ve gece eaden önce bitiyor.17sine kadar konuşmalar röportajlar vs olacak her zamanki gibi.

15 değil 16

17
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    16
  • Beyler birden aklıma geldi eskilerden bir Midtown Madness vardı ne olur tekrar diriltseler şu seriyi ne oynardık be özledim valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

16

Ortayı bulalım 16.5 olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

16

Ortayı bulalım 16.5 olsun.

• quote:

Beyler birden aklıma geldi eskilerden bir Midtown Madness vardı ne olur tekrar diriltseler şu seriyi ne oynardık be özledim valla.

Ben yillardir bekliyorum o oyunu. Hala MM2'yi araba, mod vs. indirip oynarim arada. Xbox 360 aldigimda bile en buyuk beklentim geriye uyumluluk ile MM3'u oynamak idi ama yalan oldu gitti. Bu saatten sonra gelmez Midtown Madness, sanmiyorum. Project Gotham Racing ile devam ederler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

quote:

Beyler birden aklıma geldi eskilerden bir Midtown Madness vardı ne olur tekrar diriltseler şu seriyi ne oynardık be özledim valla.

Ben yillardir bekliyorum o oyunu. Hala MM2'yi araba, mod vs. indirip oynarim arada. Xbox 360 aldigimda bile en buyuk beklentim geriye uyumluluk ile MM3'u oynamak idi ama yalan oldu gitti. Bu saatten sonra gelmez Midtown Madness, sanmiyorum. Project Gotham Racing ile devam ederler..

1. ve 2. oyunu Angel Studios yani şimdiki adıyla Rockstar San Diego yapmış 3. oyunu ise DICE. Bu firmaların zaten yapması imkansız artık da oyunun isim hakları Microsoft'ta değil mi bakarsın yeni bir ekiple bu seriyi diriltirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

quote:

1. ve 2. oyunu Angel Studios yani şimdiki adıyla Rockstar San Diego yapmış 3. oyunu ise DICE. Bu firmaların zaten yapması imkansız artık da oyunun isim hakları Microsoft'ta değil mi bakarsın yeni bir ekiple bu seriyi diriltirler.

Kesssske oyle bir olsa. Yillardir bekledigim bir oyun. Acip Youtube'da Midtown Madness 3 videolarini izliyorum. Oynayamadigim tek oyun o oldu. Hastasiyim oyunlarin ama beklentim hic yok.. Ayni temada ona benzeyen bir Project Gotham Racing cikarmalari daha yakin ihtimal geliyor bana.

• PGR gelse asla hayır demem turunen en iyi oyunlarından biridir o:)

• quote:

PGR gelse asla hayır demem turunen en iyi oyunlarından biridir o:)

Zaten bu E3'de bir de yeni bir PGR duyururlarsa hangi yaris oyununu alacagimizi sasiracagiz Xbox'a. Tabii ki de gelsin ama..
  • Forza nın yanında başka yarış oyunu yapmazlar bence.adamlar oyun için kullandıkları motorun ismini bile ForzaTech olarak değiştirdiler.Gelirse Forza adı altında ralli odaklı bir yapım gelebilir belki.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.