Şimdi Ara

Microsof Zune 30gb 1.g İnceleme ve Zune Paylaşım Alanı (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
818
Cevap
4
Favori
81.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yekialem

nerden aldın sorması ayıp? ve kaça? ilk jenerasyon zune bozuldu benim de; zune hd 64 | zune 120 | iPod Touch 64 GB bunlardan birisini düşünüyorum.. Bir fikir vermiş olursun en azından..

sahibinden'de vardı 250tl zune 120.ama yalan oldu , satıcı kolpa çıktı.türkiye'de zune 120 kalmadı yurtdışından da gümrük sorunu var.
    ya ipod classic alacaksın ya da touch.yeni touch varken eski zune hd saçma olur
  • arkadaşlar bu zune den bende aldım gb olan syc problemim var şarkı ları yada videoları sürükleyerek bırakabiliyormuyuz ?
  • arkadaşlar bir adet 30gb zune'a sahibim,ekranı çok kötü çizildi kapak bulamadım internetten baktım ama..istanbul'da bildiğiniz bi yer var mı kapak satan?veya bozuk zune'u olan varsa onu da alabilirim kapağını çıkarıp buna takabilmek için..ilgilenirseniz sevinirim:)
  • zune sever arkadaşlar, nasılsınız? uzuuun süredir ilk defa konuya döndüm. canlandırsak mı konuyu? yazılım, donanım hakkında bilgilerimizi günceller fikir paylaşırız. yarın bir detaylı mesaj yazacağım. saygılar
  • Zune HD 16gb nerden kaça bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 10 Aralık 2010; 21:52:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

nerden aldın sorması ayıp? ve kaça? ilk jenerasyon zune bozuldu benim de; zune hd 64 | zune 120 | iPod Touch 64 GB bunlardan birisini düşünüyorum.. Bir fikir vermiş olursun en azından..

sahibinden'de vardı 250tl zune 120.ama yalan oldu , satıcı kolpa çıktı.türkiye'de zune 120 kalmadı yurtdışından da gümrük sorunu var.
    ya ipod classic alacaksın ya da touch.yeni touch varken eski zune hd saçma olur

Muafiyet sınırı 150 €.

• zune sıfır 30 gb = 170 tl ye

zune hd 16 gb 2 ci el 250 tl ye satıyorlar şuanda;

http://forum.donanimhaber.com/m_45328596/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45328596
  • zune 30gb , dealextreme'de 60 dolar ama refurbished.zaten şimdiye kadar 0'ının kaldığını sanmam
  • siyahbeyaz arkadaşım inceleme çok güzel olmuş fakat batarya ile ilgili bir şey göremedim. gözümden kaçmış da olabilir. zune 30gb halo edition var ve iki senedir kullanıyorum. şimdiyse eskisi kadar dayanmıyor şarjı. bunun bir çözümü var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keojehn

siyahbeyaz arkadaşım inceleme çok güzel olmuş fakat batarya ile ilgili bir şey göremedim. gözümden kaçmış da olabilir. zune 30gb halo edition var ve iki senedir kullanıyorum. şimdiyse eskisi kadar dayanmıyor şarjı. bunun bir çözümü var mıdır acaba?

aynı dertten ben şikayetçiyim bende de halo edition var amazonda satılıyor bataryaları ama türkiyeye göndermiyorlar ebay ve batteryship.com da göndermiyor...çözüm önerisi olan varmı ?

ayrıca araştırdığıma göre bataryayı değiştirmek çok kolay sitelerde nasıl yapılacağına dair videolar var ama batarya yok ortada

edit : (ekleme) bugun ebay den buldum ve satın aldım batarya 13 tl ye mal oldu kargo ile elime ulaşması 1-2 haftayı bulur tahminen ortalama 9 dolar bataryaya 2 dolarda kargoya verdim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitzkrieger -- 1 Şubat 2011; 23:39:32 >

• Merhabalar. Ben zune 80 kullanıyorum.
    Bir albüm hata veriyordu, silmeyi deneyince alet donmaya başladı ve onu silemediği için her taktığımda senkronize yapmaya başladı.
    daha sonra içindeki tüm dosyaları silmesini istedim yani birnevi format.
    sildi tamamını, sorun yaratmadı. daha sonra tekrar şarkı senkronize ederken elektrikler gitti ve yarım kaldı.
    içindeki şarkıları görmüyordu.
    bikaç kez reset attım. ve içindeki dosyaların silinmekte olduğunu, beklememi söyleyen bir uyarı çıktı ekranda.
    o gün bugündür ne reset atabiliyorum ne de başka bi şey yapabiliyorum. yazılım zuneu takınca görmüyor. sadece şarjı doluyor ve aynı ekran sürekli duruyor. şarjı bitene kadar sonra yine aynı.

yardım edin napabilirim?
  • @ulas-bey
    hard format at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carter -- 1 Nisan 2011; 12:58:25 >
  • arkadaşlar zune 4gb ile aranıza katılmak üzereyim ürün kargodan bundan gayrı bende varım ilk işim topiği baştan sona okumak olacak galiba
    herkese müzikli günler dilerim :D
  • Arkadaşlar, Zune 8gb var elimde USB girişinde bir problem var.Yurtdışından aldığımız için Teknik servis desteği sağlamıyor Microsoft.
    Cihazın tamiri için nereye başvurabiliriz.Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.
  • BEn aldım ama yazılım güncellemesi yaparken zune dondu (1 saatten fazla süre bekledim) ve restart edince de 1 Conect zune to your pc (Zune'u bilgisayariniza takin) diyor, takiyorum bilgisayar tanimiyor:((

2 Gündür yerli yabancı heryeri araştırıyorum ve maalesef bu problem bircok kimsede, ozellikle DX'ten alanlarda :( var ama HIÇ ÇÖZÜM YOK:(

Zuen Aşkına yardımcı olabilecek varmı acaba? (Burada Allah'a denklemiyorum, yanlış anlaşılmasın... Ama bu Zune beni deli ediyor:( Hiç Kullanamadım dogru durust daha ya)

quote:

Orijinalden alıntı: pea.

zune 30gb , dealextreme'de 60 dolar ama refurbished.zaten şimdiye kadar 0'ının kaldığını sanmam

• arkadaslar bende aldım ancak uzerınde ne bır mıcrosoft yazısı var ne de arkada zune ısaretı ? sahte olabilirmi sizce ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: seidemm

arkadaslar bende aldım ancak uzerınde ne bır mıcrosoft yazısı var ne de arkada zune ısaretı ? sahte olabilirmi sizce ???

Hayırlı olsun hayır sahte olamaz Turkiye'de satılmıyor cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas-bey

Merhabalar. Ben zune 80 kullanıyorum.
    Bir albüm hata veriyordu, silmeyi deneyince alet donmaya başladı ve onu silemediği için her taktığımda senkronize yapmaya başladı.
    daha sonra içindeki tüm dosyaları silmesini istedim yani birnevi format.
    sildi tamamını, sorun yaratmadı. daha sonra tekrar şarkı senkronize ederken elektrikler gitti ve yarım kaldı.
    içindeki şarkıları görmüyordu.
    bikaç kez reset attım. ve içindeki dosyaların silinmekte olduğunu, beklememi söyleyen bir uyarı çıktı ekranda.
    o gün bugündür ne reset atabiliyorum ne de başka bi şey yapabiliyorum. yazılım zuneu takınca görmüyor. sadece şarjı doluyor ve aynı ekran sürekli duruyor. şarjı bitene kadar sonra yine aynı.

yardım edin napabilirim?

5 nolu contact support mı ne o hata çıktı bende şu an.
    format nasıl atılıyor harddiskine zune'un?
    biri yardım ederse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulas-bey -- 6 Temmuz 2011; 12:50:21 >

• Acaba yeni model zune ler satılıyor mu? 16gb lık olanlarla ilgili doğru düzgün bir fiyat bilgisi elde edemedim acaba nerede satıldığını bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denonitros

Acaba yeni model zune ler satılıyor mu? 16gb lık olanlarla ilgili doğru düzgün bir fiyat bilgisi elde edemedim acaba nerede satıldığını bilen var mı?

2 ay kadar önce sahibinden.com dan 200 tl'ye zune HD 16 gb aldım...32 gb lık satılıyordu bir ara forumda zune hd lerin
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.