Şimdi Ara

Microsof Zune 30gb 1.g İnceleme ve Zune Paylaşım Alanı (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
819
Cevap
4
Favori
81.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alet kendine geldi ilginc bi sekilde su an sorunsuz bakalim. bu sorun soyle oldu, zune software acikken sarki atiyodum programi kapamadan usbden cikardim aleti ekran falan hersey gitti. boyle bi sey yapmamaniz siddetle onerilir. simdilik iyiyiz.
  • Basit ama belki unutulabilir,güvenli çıkış yapıyorsunuz değil mi zune ile pc baglantısını kesmeden önce?
  • ya arkadaşlar zune 30gb cihazımın cd'sini kaybettim ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz
  • arkadaşlar ben 30gb zune cihazımın program cd'sini kaybettim bilgisayarımdada yok bişey yüklüyemiyorum ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen
  • bir yardımınız dokunmazmı lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hansedi

ya arkadaşlar zune 30gb cihazımın cd'sini kaybettim ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

sitesinden indirebilirsin bu kadar basit peşpeşe 3 posta hiç gerek yoktu
  • zune software'in şarkıların internetten bilgilerinin alınması seçeneğini kapatmanızı öneririm.. trance parçalarını r&b diye tag ladığına bile şahit oldum an itibari ile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem
    zune software'in şarkıların internetten bilgilerinin alınması seçeneğini kapatmanızı öneririm.. trance parçalarını r&b diye tag ladığına bile şahit oldum an itibari ile..

anlamadıgım sekılde taglar bozuluyodu. bundanmıs demek.tesekkurler
  • güzel bir cihaz
  • 2 küsür yıllık aletin miyadı doldu.. şarj olmuyor artık benimkisi..

microsoft kin alabilirim.. zune un telefon özelliği olanı diyebiliriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 14 Haziran 2010; 4:57:31 >
  • quote:

2 küsür yıllık aletin miyadı doldu.. şarj olmuyor artık benimkisi..

benimkinin de ekranı çatladı, avrupaya resmi olarak gelene kadar almamak için nefret ettim ipod touch getirttim, fakat zune dan çok memnundum 2 senedir kullanıyo olmak yazılımına alışmış olmak falan zune hd düşündüm sonra vazgeçtim
    microsoft kin alırsanız fotolarını ve yorumlarınızı buraya bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: psp_master

quote:

2 küsür yıllık aletin miyadı doldu.. şarj olmuyor artık benimkisi..

benimkinin de ekranı çatladı, avrupaya resmi olarak gelene kadar almamak için nefret ettim ipod touch getirttim, fakat zune dan çok memnundum 2 senedir kullanıyo olmak yazılımına alışmış olmak falan zune hd düşündüm sonra vazgeçtim
    microsoft kin alırsanız fotolarını ve yorumlarınızı buraya bekliyoruz

sonbaharda çıkacakmış ama verizon(amerikada bir gsm şirketi) taahhütlü satımına başlamış.. wat a giden arkadaşlarla konuşacam umarım alabilirler..

• Pil ölünce pil bulmak zor ve lehmlemek gerekiyormuş sanırsam!? Bilgi verirseniz sevinirim. Şu anki 80gb 6thgen ipodum bozuk pilini değiştirdim ekranını değiştirdim şimdi de audiojackini değiştirmem gerekecek gibi lakin bu işler zune da zormuş?

edit:evet evet lehim gerekiyormuş bataryadan 4 tane kablo çıkıyor sanırsam. RapidRepair sitesinde gösteriyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackduck -- 3 Temmuz 2010; 23:27:27 >
  • bu zuneye e book yüklenebiliyor mu acaba bende 30 gb varda acil cevap lütfen
  • fazla bilmiyorum ama sanırım jpegbook olarak okunuyor. hani resimleri gösteriyo ya :D kitabı jpeg yap öyle oku :D
  • bugün itibari ile connector pinlerinden 2-3 tanesini kırmış bulunmaktayım.. elvada zune
  • arkadaşlar ben zune 30 gb almak istiyorum , nasıl , kullananlar tavsiye eder mi? radyoda rds var mı?
    yedek parçasını bulmak sorun oluyor mu?
  • ben de bugün sonunda zune 120 alıyorum.ikinci el de olsa
  • zune software 4.7 sürümüne güncellendi arkadaşlar..

@peacelick

nerden aldın sorması ayıp? ve kaça? ilk jenerasyon zune bozuldu benim de; zune hd 64 | zune 120 | iPod Touch 64 GB bunlardan birisini düşünüyorum.. Bir fikir vermiş olursun en azından..
  • quote:

zune software 4.7 sürümüne güncellendi arkadaşlar..

Henuz yenisini yüklemedim, neler var merak ettim şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.