Şimdi Ara

Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
48
Favori
56.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da güncel öneri lazım, hem şarj kafası lazım 2A hem de en az 1 mt veya 1.8m sağlam uzun ömürlü micro usb kablo lazım.
  • benim de uzun ömürlü hızlı şarj verebilen 2 adet kablo lazım öneri var mı ?
  • Önceki yorumlarda tronsmart önerildi hep. Alanlar memnun kalmışlar. Aukey de aynı kalitede sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
    çok sağolun hocam bende bu markayı hatırlamaya çalışıyordum
  • tronsmart kablosu sipariş verdim, şarj aletim olmadığı için indirimi beklemeden aldım.(aliexpressten) eğer hoşuma giderse 1 paket daha alırım. tavsiye ettiğiniz ucuz güvenli hızlı bir satıcı varsa link atarsanız sevinirim
  • elinde 30-50-100mm tronsmart kablo olan ve satmak isteyen var mı?
  • NOTE 5 İÇİN KALİTELİ BİR KABLO VARMI.. GİTTİGİDİYORDAN ALDIM 2 ALANA BİR BEDAVA İDİ LAKİN HIZLI SARJ DESTEKLEMİYOR...HADİ ONU GEÇTİM 5V DAN ŞARJİDA ÇOK YAVAŞ YAPÏYOR KABLOLAR.. BANA ACİLEN 10 LİRAYİ GEÇMEYEN KALİTELİ BİR USB KABLO LAZIM ACİL YARDIM BEYLER LÜTFEN

• tronsmart aldım. sağlam ve kaliteli kablo fakat çok sert.
  • boombip kullanıcısına yanıt
    çok sert ise sahtedir orijinaller yumuşak malzeme
  • arkadaşlar merhaba, sürekli telefonu kullanan biriyim, şarj ederken de kullanıyorum. sürekli şarj kablom bozuluyor, haftada bir almaktan sıkıldım, orjinal kablo ayarında sağlam bir şarj kablosu önerebilecek biri var mı?

edit : şunu alsam memnun kalır mıyım sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philophobia -- 23 Ekim 2016; 10:04:42 >
  • Aliexpress'den hızlı şarj destekleyen micro usb kablo alan ve memnun olan var mı? Bana da 2 adet lazım oldu ama kablolar ve satıcılar arasında karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacit

bu linkteki ürünü aldım geldi. çok kaliteli kalın kablolar acaip hızlı şarj yapıyor. tavsiye ederim 2 paketini mobilden 11,36 $ a aldım ara ara fiyatlar düşüp yükselebiliyor takipte bulunun. 2 haftada elime ulaştı.3-7-2016 aldım 15-7-2016 elimde paketler. paketler 5 li 3 ad 1 mt. 2 ad 30 cm. kablo var paketlerde.
    http://www.aliexpress.com/item/Aukey-5-Pack-Fast-Charger-Micro-USB-Cable-USB-2-0-A-Male-to-Micro-B/32613483644.html?spm=2114.13010608.0.64.hPyb56

Bu kabloları hala kullanıyor musunuz ve memnun musunuz?

• evet çok güzel ve kaliteli ürünler tavsiye ederim.
  • quote:

evet çok güzel ve kaliteli ürünler tavsiye ederim.

Cevap için teşekkür ederim. Sizin verdiğiniz satıcı bugün kampanya yapmış şu an 8 dolar. Bu sebeple bir paket sipariş ettim. Fiyata Tracking number'da dahil.

http://www.aliexpress.com/item/Aukey-5-Pack-Fast-Charger-Micro-USB-Cable-USB-2-0-A-Male-to-Micro-B/32613483644.html?spm=2114.13010608.0.64.hPyb56

3 adet 1 metre, 2 adet 30 cm olacak şekilde geliyormuş. Size de böyle değil mi?

• Bu arada Shenzhen Guangdong'daki birçok büyük marka adına ve Xiaomi gibi köklü firmalar adına kaliteli üretim yapan WarmSea kendi markasıyla da ürün satmak için Aliexpress'de mağaza açmış. Firma sadece kablo üretimine yoğunlaşmış ve kaliteli kablolar üreten bir firma tek işi bu olduğu için iyi iş çıkartıyorlar.

https://tr.aliexpress.com/store/2613053

1 metre altın uçlu micro USB kablosu kargo dahil 0.96 dolar. Siyah ve beyaz renk seçeneği var.

https://tr.aliexpress.com/store/product/Original-Micro-USB-Cable-CHOETECH-5V-2-4A-Micro-USB-2-0-Charging-Data-Cable/2613053_32745675554.html

Hemen bir siyah bir beyaz olmak üzere 2 adette bundan sipariş ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LNB

quote:

evet çok güzel ve kaliteli ürünler tavsiye ederim.

Cevap için teşekkür ederim. Sizin verdiğiniz satıcı bugün kampanya yapmış şu an 8 dolar. Bu sebeple bir paket sipariş ettim. Fiyata Tracking number'da dahil.

3 adet 1 metre, 2 adet 30 cm olacak şekilde geliyormuş. Size de böyle değil mi?

Paketler dediğiniz gibi geliyor.
    Ben iki paketini 11,36 $ almıştım.

• quote:

Paketler dediğiniz gibi geliyor.
    Ben iki paketini 11,36 $ almıştım.

Cevap için teşekkür ederim. 8 dolara 1 kutu (5 adet) sipariş ettim birde son verdiğim linkten ayrıca 1 tane altın uçlu olandan sipariş ettim.

• Hepsi güzel kablo bunların. Remax kendini kanıtlamış bir firma bu sebeple tercih edilebilir. Mcdodo'da alınabilir onlarda büyük üreticilere kablo üreten ve bu işe odaklanan bir firma.
  • LNB L kullanıcısına yanıt
    Aslinda blitzwolf cok kalite görünüyor cift tarafli olmasi da cabasi acaba böyle çift taraflı mikro usb kablo kullanan var mi aramızda

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.