Şimdi Ara

Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
48
Favori
56.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah razı olsun hocam sipariş geçtim şimdi, takipli mi geliyor peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert969 M kullanıcısına yanıt
    hocam ona bakamadan geldi zaten.
  • yok mu şöyle kaliteli satan türkiye'de ? kablo bozuldu acil yenisi lazım. şöyle 1 yıl götürsün en azından . hangi kabloyu aldıysam 2-3 aya perti çıkıyor
  • Shinku kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sıcak fırsatlarda bi ara paylaşılmıştı. Ücretsiz kargo ve uzunluk çeşitleri için mağazanın diğer ürünlerine bakabilirsiniz.
    http://urun.n11.com/kablo/hizli-sarj-ozellikli-data-kablosu-altin-usb-18-metre-P110938269

• Bende tavsiyelere uyarak bu paketten aldim arkadaslar turkiyeden aldiklarimda 1 tanesi bu fiyata, 6 tanesini bu fiyata almak guzel insallah kisa surede ulasir.

http://m.aliexpress.com/item/32600062291.html?productId=32600062291&productSubject=6-Pieces-Tronsmart-MUPP9-Premium-20AWG-USB-2-0-Male-to-Micro-USB-Cables-6-Pack&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

• iPhone 5/ 5S için de bu şekilde kaliteli ucuz kablo tavsiye verebilir misiniz?
  • Çok ilginç bulduğum bir fotoğraf paylaşıyorum şu an. Aşağıda gördüğünüz üzere eski Core2 bilgisayarın ön panelindeki USB 2.0 portundan telefonu şarj ediyorum ve 1500 mAh değer alıyorum. Benim bildiğim bu porttan alınabilecek azami değer 500 mAh (yanlışsam düzeltin). Kablo Bimeksten 20 liraya aldığım çift portlu araç şarj cihazının içinden çıkan kablo. Yine ilginçtir cihaz sadece bu kabloyla yüksek akım verebiliyor. Orjinal LG ve Samsung kabloları bağladığımda 300 mAh falan veriyor. Aynı şekilde orjinal LG ve Samsung kablolarıyla USBye taktığımda yine düşük akım alıyorum. Diyeceksiniz ki olay görüntüden ibaret muhtemelen gerçek değer bu değil. Hayır telefon gerçekten hızlı şarj oluyor ve şarj gitmesi gerektiği kadar gidiyor. Var bu kabloda bişey ama anlamadım. (Telefon LG G2. CloudyG2 3.3 yüklü ve Dorimanx v11 kernel kullanıyorum ve fast charge desteği açık)

Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepe -- 23 Haziran 2016; 10:35:20 >

• ben de alttaki üründen aldım 2 tane ama bunlar çift taraflı usb imiş. Benim S4'e olmuyor, kullanabilmek için aparat var mıdır acaba?

http://www.banggood.com/BlitzWolf-2_1A-Reversible-Micro-USB-Cable-Double-Sided-USB-A-Male-to-Double-Sided-Micro-B-3_3ft-1m-for-QC2_0-p-998319.html
  • Bana da kablo dayanmiyordu. Son bir haftada 2 kablo perte cikti. Tesaduf bugun 5800 in data kablosunu buldum.cok iyi oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar basit bir sorum olacak şarj adaptörü 5V 2A destekliyor ama kablom 1A lik eski kablolardan bu durumda hızlı şarj özelliğinden faydalanamam değil mi ?
  • burdaki arkadaşlara alttaki kabloyu öneririm öyle 10 dolar felan kablolara verilmez. yazıktır paranıza.

http://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-Micro-USB-Cable-1m-2m-3m-Sync-Data-Charger-Cable-for-Samsung-Galaxy-S3-S4/32391749504.html?s=p&spm=2114.010108.6.8.l9GSb7
  • faraza- kullanıcısına yanıt
    Faydalanırsın tabii. Ben ebook un kablosu ile 2a şarj yapıyorum.

Kablo dediğin iki tel. uzunluğu tel kalınlığı veya çatlamamışlığı dışında çok önemi bir olay yok.
    Kablo uzadıkça direnç artar zaten düşük voltu da uzunmesafe taşımak sıkıntı olur.
    Tel kalınlığı yüksek olanlar daha avantajlı olur. Bunu anlamak bu usb konusunda zordur zaten çoğu standarttır
    Kablonun iki ucununda konnektörlere bağlanması ve oradan tele bağlanması en sıkıntılı bölgerdir. Genelde sorunlar burada olur.

Quick charge 2 ve sonrası için sadece güç hattının değil bütün kablonun sağlamlığı önemli diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robot Doktoru -- 11 Temmuz 2016; 23:10:55 >
  • Robot Doktoru R kullanıcısına yanıt
    Kablo da kalınlık ve uzunluk önemli faktörler. Ama net bir bilgi yok kimisi sadece şarj adaptörü ile alakalı diyor. kimisi hem adaptör hem kablo kaliteli ya da ampere yüksek olacak diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: htepe

Çok ilginç bulduğum bir fotoğraf paylaşıyorum şu an. Aşağıda gördüğünüz üzere eski Core2 bilgisayarın ön panelindeki USB 2.0 portundan telefonu şarj ediyorum ve 1500 mAh değer alıyorum. Benim bildiğim bu porttan alınabilecek azami değer 500 mAh (yanlışsam düzeltin). Kablo Bimeksten 20 liraya aldığım çift portlu araç şarj cihazının içinden çıkan kablo. Yine ilginçtir cihaz sadece bu kabloyla yüksek akım verebiliyor. Orjinal LG ve Samsung kabloları bağladığımda 300 mAh falan veriyor. Aynı şekilde orjinal LG ve Samsung kablolarıyla USBye taktığımda yine düşük akım alıyorum. Diyeceksiniz ki olay görüntüden ibaret muhtemelen gerçek değer bu değil. Hayır telefon gerçekten hızlı şarj oluyor ve şarj gitmesi gerektiği kadar gidiyor. Var bu kabloda bişey ama anlamadım. (Telefon LG G2. CloudyG2 3.3 yüklü ve Dorimanx v11 kernel kullanıyorum ve fast charge desteği açık)

Ampere programına güvenmeyin hocam, hiç stabil çalışmıyor kafasına göre sallayıp duruyor. USB akım ölçen minik adaptörler var, ben onlardan aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

quote:

Orijinalden alıntı: htepe

Çok ilginç bulduğum bir fotoğraf paylaşıyorum şu an. Aşağıda gördüğünüz üzere eski Core2 bilgisayarın ön panelindeki USB 2.0 portundan telefonu şarj ediyorum ve 1500 mAh değer alıyorum. Benim bildiğim bu porttan alınabilecek azami değer 500 mAh (yanlışsam düzeltin). Kablo Bimeksten 20 liraya aldığım çift portlu araç şarj cihazının içinden çıkan kablo. Yine ilginçtir cihaz sadece bu kabloyla yüksek akım verebiliyor. Orjinal LG ve Samsung kabloları bağladığımda 300 mAh falan veriyor. Aynı şekilde orjinal LG ve Samsung kablolarıyla USBye taktığımda yine düşük akım alıyorum. Diyeceksiniz ki olay görüntüden ibaret muhtemelen gerçek değer bu değil. Hayır telefon gerçekten hızlı şarj oluyor ve şarj gitmesi gerektiği kadar gidiyor. Var bu kabloda bişey ama anlamadım. (Telefon LG G2. CloudyG2 3.3 yüklü ve Dorimanx v11 kernel kullanıyorum ve fast charge desteği açık)

Ampere programına güvenmeyin hocam, hiç stabil çalışmıyor kafasına göre sallayıp duruyor. USB akım ölçen minik adaptörler var, ben onlardan aldım.

doğrudur hocam lakin dediğim gibi şarj aletiyle aynı sürede şarj oluyor ve şarj normal gidiyor. çok ilginç.

• bu linkteki ürünü aldım geldi. çok kaliteli kalın kablolar acaip hızlı şarj yapıyor. tavsiye ederim 2 paketini mobilden 11,36 $ a aldım ara ara fiyatlar düşüp yükselebiliyor takipte bulunun. 2 haftada elime ulaştı.3-7-2016 aldım 15-7-2016 elimde paketler. paketler 5 li 3 ad 1 mt. 2 ad 30 cm. kablo var paketlerde.
    http://www.aliexpress.com/item/Aukey-5-Pack-Fast-Charger-Micro-USB-Cable-USB-2-0-A-Male-to-Micro-B/32613483644.html?spm=2114.13010608.0.64.hPyb56

birde şarj için bunu aldım henüz ge Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için)
    lmedi ama yorumlar iyi. geldiğinde açıklama yaparız.
    http://www.aliexpress.com/item/Aukey-3-Ports-USB-Portable-Travel-Wall-Charger-42W-2-Port-5V-4-8A-1-Port/32624638483.html?spm=2114.13010608.0.57.hPyb56

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacit -- 15 Temmuz 2016; 12:38:32 >

• Remax Micro USB Kablolar Mevcuttur...

http://forum.donanimhaber.com/m_118946853/tm.htm
  • Acaba şu linkteki ürünü alan arkadaşlar üründen, satıcıdan ve kargodan memnun kaldılar mı ? Aydınlatabilirler mi lütfen

http://m.aliexpress.com/item/32600062291.html?productId=32600062291&productSubject=6-Pieces-Tronsmart-MUPP9-Premium-20AWG-USB-2-0-Male-to-Micro-USB-Cables-6-Pack&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PTR -- 3 Ağustos 2016; 19:36:45 >

• Var mi tavsiye? Konu guncel :)

• Bence artık Micro USB'ye çok fazla yatırım yapmamak gerekiyor. Herkes ufak ufak usb-c'ye doğru geçiyor. Satıcılar da ellerindekileri çıkartmanın peşine düşmüştür. Önümüzdeki 5 yılda micro usb satışı kesilir gibi geliyor. Sizde çok stok yapmayın.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.