Şimdi Ara

Mi band 2 80lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
3.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-2-akilli-bileklik-siyah-p-TELAKLMIBAND2

Fiyatı 80lira gösteriyor sepete ekleyince 85lira oluyor.Nerde hata yapıyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen 80 yazarken satın alınmasını engellediler cunkı henuz once bindir sonra ındır yapamadıkları ıcın.
  • Bindirmişler yine, karakter bedava.
  • Pek gerekli bişey değil.
  • 80eder mi şey kadar ekranıyla

• inexo kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden lazım oluyor.Evin içinde telefon taşımayı hiç sevmiyorum.Gelen bildirimleri falanda duymuyorum taşımayınca

• şuan bindirimi yaptı boş geçin hb yi
    http://urun.n11.com/akilli-bileklik/xiaomi-mi-band-2-akilli-bileklik-saat-orjinal-global-version-P168450051

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben aldım bağlantı mesafesi önemli. uzaklaşınca otomatik olarak kapatıyor. evin küçükse belki ama 2 oda ileri gitsen kapanıyr. ben telefon çantamdayken, dışardayken falan duymuyorum. bide işyerindeyken telefonu sessize alıyorum kimseyi rahatsız etmemek için. saati almadan önce dışardayken sürekli telefon elimde, cebimde geziyordum arayan olursa duymam diye. o da çok sıkıntı oluyordu. o zaman işe yarıyor işte. . ara ara bağlantıyı kontrol ediyorum. fena değil. ama keşke kapsama mesafesi daha geniş olsaydı.
  • süs niyetine alınır. Bana göre sadece saati doğru gösterebiliyor diğer özellikleri sallamasyon bilgiler. Kalp atış hızı, kalori, adım sayar olarak doğru bilgiler verdiğini sanmıyorum.
  • Ben almak istiyorum 75-80 tl bandında bulursam da alırım.
    İşkembeyi kübradan çokda sallamayın agalar
  • socialworker kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak sanmıyorsunuz?

Adım konusunda 100 adımda en fazla 1-2 fire verdiğini biliyorum. Kalp atışı da 3 aşağı 5 yukarı doğru gösteriyor. Kalori konusunda bir bilgim yok, dolayısıyla fikir de belirtmiyorum.
  • Ben aldım telefona bağlı olmadan çalıştırıyorum genellikle adım sayar için bildirimlerde zaten gelen mesajı vs okuyamıyorsun o yüzden pek gerekli olmuyor ben de n11 den 68e almıştım sanırım kuponla birlikte yanlış hatırlamıyorsam
  • Bunun 3ü mü çıkacak? Fiyat düşüşte..

• terlikk kullanıcısına yanıt
    Yürüyüş yaparken aynı anda saati kontrol ediyorum, bariz bir şekilde 2 şer 3 er sayıyor . Durduğum zaman adım sayarda sayım devam ediyor bir süre. Elbette 70 -80 lik cihazdan milyarlık profesyonel saatler gibi tam olarak bilgi vermesini bekleyemem ancak sırf bu özellikleri kullanmak için alacak sporculara önermiyorum. Ben de kullanırken örn adımsayarda saatin verdiği değerin yarısını baz alarak sporumu yapıyorum.
  • Kullanmayan saçma sapan yorumlar yapıp da insanları yanıltmasın. İlk çıktığında 35 dolara önsiparişten aldım. Çin'den aldığım en fazla kullanışlılığı olan ürün belkide. Adımsayarı az sayıyor diyene inanırım da çok sayıyor diyene gülerim sadece Samsung Gear Fitte kolumu sallasam sayıyordu bunda saymıyor o yüzden Samsung kullandığım günlere göre adımlar bariz azaldı. Pil tasarrufu için adım verilerini gecikmeli olarak yansıtıyor bu yüzden bazen 2 li 3 lü atlıyor gibi görünebilir adımları ama ben doğru saydığına inanıyorum. Özel programını yükleyince her türlü veriyi de o küçücük ekranında görebiliyorsunuz. Gereksiz görüntüden arındırılmış, şarjı çok uzun giden harika bir akıllı saat bence. Şekil yapmak için 1-2 güne bir şarj edeceğim saatlerle uğraşamam bundan sonra.

• n11 sayfasında google translate çevirisi yapmışlar, insan satacağı ürüne birazcık özen gösterir de satar bu nedir ya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar almayın şu bilekliği, belediye dağıtmış gibi olduk resmen herkesin kolunda

• ben almıştım daha önceden çok memnunum
  • Şarjı kaç gün gidiyor arkadaşlar?

• 85,41 TL kargo dahil

Başlık degissin lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.