Şimdi Ara

MGS: Ground Zeroes'tan Karşılaştırma Videosu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulut olmamasının nedeni ps4 sürümünde dinamik şartlar var daha doğrusu gökyüzü statik bir resim değil o yüzden öyle gözüküyor Hideo açıklama yaptı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Millet hangi nesile nasıl hitap edeceğini şaşırmış

• quote:

Orijinalden alıntı: srknbyz

o bu değilde x360'ta tam bi facia olmuş

Ne açıdan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcan102

Oyun zevkini baltalayacak kadar fark yok sevndim

grafikler oyun zevkine fazla etkilemez . misal ben arada ps2 tv ye bağlayıp resident evil 4 oynuyorum belkide 10 kere bitirdim ama elinde testerisi olan zonbinin sesini duyunca gene yarı heycan yarı koykuyorum

• ben bu nesile yeni nesil falan demem arkadaş boş işler bu yeni nesil olayı xbox 360 ile one arasında neredeyse fark yok dedirtecek cinsten ps3 te biraz kötü sadece bu mu şimdi yeni nesil diye bas bas bağırdıkları.
  • PS4 açık ara doku kalitesi ve speed teste daha net ve belirgin bu neslin en iyi konsolu kendini açık ve net belli etmiştir..

• Grafikler İğrenç

• Arkadaşın da söylediği gibi yüksek çözünürlüğe sahip videoda aradaki fark daha çok belli oluyor. Her iki nesilde oyundan yeterince keyif alacağa benziyor. Zaten bu ve bunun gibi firmalar genel olarak bakınca bir çok oyun firmalarının üstünde hizmet veriyor. Hem oynanabilirlik yönünden hem de eğlence bakımından gerçekten hakkını veriyor. Önemli nokta bence oyunların bu nesillerden sonra ekranı değil daha çok işlemcileri kastırmasını umuyorum. İşlemcileri zorlamasından kastım oynanabilirlik, hikaye, yapay zeka, sürükleyicilik vs vs... iyi seviyelerde olduğu sürece sıkıntı yok bence.

• bu kadar farkdan nolcak ne gerek var ps4 e masraf ypmayın ps3 number one
  • BSC editörleri, şu başlığa müdahale etmeyin tamam mı? Gerçekten çok güzel gidiyor her şey, seviye müthiş. Karşılıklı atışma yok, sevgi pıtırcığıyız.

• HD seçtiğimde "Video Bulunamadı!" hatası baydı .. aşın şunu artık lütfen.

MGS: Ground Zeroes'tan Karşılaştırma Videosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

BSC editörleri, şu başlığa müdahale etmeyin tamam mı? Gerçekten çok güzel gidiyor her şey, seviye müthiş. Karşılıklı atışma yok, sevgi pıtırcığıyız.

aynen burası forum değil mi ? herkez kendi görüşünü belirtiyor. ben daha birinin birine küfür ettigini vs görmedim . bazen bir birimize kızsakta terbiyesizlik yapmayız

• OHHH XO ile X360 arasında fark olmadığını görünce gönül rahatlığıyla oynayabilirim artık X360'ımda. Yeni nesil bildiğin PS4 olmuş abi XO nedir öyle yazık.

• Mobilde video hala gözükmüyor.Kafayı yemek üzereyim.Bıktım mesaj atmaktan.Bu site ne zaman adam gibi bi site olacak çok merak ediyorum...

• Oyun current gende bile yeterince iyi duruyor fakat söylemem gerek xbox 360 ile one arasında fark yok denecek kadar az xbox360 sahipleri direk konsollarına alıp oynasınlar PS4 sürümüyse cidden güzel duruyor

• Ground Zerous un tek amacı sanırım grafik şov yapmak. 4 saatlik oyunmu olur arkadaş...

• en son cevat grafik dediginde kan cikmisti.nesil grafige dogru kayiyor hadi hayirlisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gabe Logan

Ground Zerous un tek amacı sanırım grafik şov yapmak. 4 saatlik oyunmu olur arkadaş...

GZ arkasından bir oyun daha gelecek

• Akıllı olan eski nesilde oynar çokta büyük grafik farkı yok tmm playstation 4 fark atmış diğer konsollarada oyun yeni nesilde daha pahalıya çıkacak ve 4 saatlik bi oyun bu o yüzden şuanki nesile alıp oynamak en mantıklısı

• xbox360 ile one arasında çok fark yok. ama ps4 ile 3 arasında gerçekten fark var.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.