Şimdi Ara

Mg248q mu vg248qe mi?Acil monitor lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia gtx970 ekran kartimda ve i5 7600 cpu 16gb ddr4
    Makinamda kullanmam icin degerli bilgili yorumlarinizi bekliyorum.
    Ben biraz arastirma yaptim freesync mi gsync mi yoksa 3 d vg 248 lerde kopla oluyormus ve free sync monitorde bu tur olaylar yokmus kararsiz kaldim.Malum gsync in fiyatlari yuksek.Eski monitorum 22 32bw 10 yil kullandim bozuldu artik 1680x1050 den bikmistim.Benim icin 24 inc yeterli gibi aslinda bu saatten sonra 1080 monitore bu paralar verilirmi bilmem amacim %50 oyun ve %50 web site server panel vs vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6Clas -- 17 Mart 2018; 11:0:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mg248q vg nin güncel iyileştirilmiş versiyonudur. Onu tercih edebilirsiniz veya viewsonic xg2402 ye de bakabilirsiniz. Full hd monitör alınmaz diye birşey yok. Maddi imkan olduktan sonra daha yüksek çözünürlüklü modeller bakılır ama tabi ona bağlı olarak ekran kartının da daha üst seviyeler olması gerekiyor.

• 6Clas kullanıcısına yanıt
    haHAHA 60 hz monitör mü aldın lan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddyX

haHAHA 60 hz monitör mü aldın lan :D

Eski monitorum 22 inc 1680x1050 den 1920x1080 e gecene kadar 28 inc 3840x20160 4k ya gecmem yeterli diye dusundum 60hz bile olsa renk ve kalite orani oldukca yuksek zira 8 yildir ayni monitoru kullanip 1080 e gecmem nekadar yeterli olurdu bilmem.22inc kullanip 24 ince gecinde cok fark olacagini dusunmedim ama 28inc 4k farkediyor web tasarim server islerinimi web site yonetimi icin daha kullanisli bana gore.

https://ewrenselgaming.com

Freesync Gsync fiyatlari tavan olunca 3d standart bir 144 hz almaktan iyidir dusuncesindeyim.Belki ilerde tatmin etmezzse satarim baska model alirim.

• 6Clas kullanıcısına yanıt
    Memnunsan hayırlı olsun kardeşim. Zaten hz olayını 100 kişinin 98 tanesi gözle anlamaz bile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.