Şimdi Ara

Mezunum sıkıntı var tavsiye istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene tyt 90+ ayt 55 civarı yaparken çok kötü bir süreç geçirdim 1i kuzenim 3 akrabam kürtlerle kan davamız yüzünden öldü + ailemden biri kanser oldu kendi kişisel sıkıntılarım filan sınav haftası deliye dönmüştüm tamamen bu sebeplerden barajlari zor gectim

Mezuna kaldım son sınavda mat zor olduğu icin bu sene denemeleri de biraz zorlamislar. Şuan tyt netlerim

Türkçe 29 ± 2
    Matematik 31 ± 3
    Sosyal 12 ± 2
    Fen şuan 6-7 çünkü çalışmaya yeni başladım. Hafif bir programla sınava kadar bitirip yeniden 15+ göreceğim

Sizden tavsiyem ayt için. tüm konuları unutmuş vaziyetteyim dershane yeni başladı günde 4-5 saat zamanım var dershanede hocadan dinleyip ayriyeten sağlam olması için youtube'den bir kanaldan yürütmek istiyorum. Şu kanalları seçtim bunlar dışında önereceğiniz kanal var mı? Ayrıca hızlıca net arttırmak için önereceğiniz şeyler varmı 1 kere daha mezuna kalmak pek sarmayan iş.

Mat Behzat ücretli
    Fizik fizikinto
    Kimya görkem hoca
    Bio?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• behzat 4 ay için çok uzun geçen sene 55 ayt yapıyorsan bunun 25 30 u matematiktir zaten eyüp b den rahat rahat 2 3 kitap bitirerek gidersin behzattan daha çok yararı olur

fizik hakkında bilgim yok

kimya behzata kitap başı vereceğin 200tlyi kimyaözelin aytsine verebilirsin 2x de dinlersen acayip akıyor çok güzel bir anlatımı var

biyoloji tabii ki aras tuğcu ama video izlemene bile gerek kalmayabilir palme, merkez, biyolojiportali vs. fazlasıyla yeterli olabildiğince çok soru görüp sistemlere resimler üzerinden çalış özellikle dolaşım sistemi.

iyi çalışmalar.

• kaçtan bıraktın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0.206 milyon 😔😔😔

• Teşekkür ederim. 30-33 mat 20-23 fizik idi

• Endyk34 E kullanıcısına yanıt

206 bin

• Biyo için biyoloilji portalı çok güzeldi hocam biraz detay ama çok öğretici bence

• Mat eyüp b
    Fizik Özcan aykın+vip fizik
    Kimya bizim hocalar
    Biyoloji barış hoca

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fizik esş+vip+umut öncül
    Kimya kimya özel
    Biyoloji cicibiyoloji+meb kitabı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.