Şimdi Ara

Mezunum hiç bir şey yapamicakmışım gibi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Stres manyağı oldum sınav yaklaştıkça içimdeki stres ve korku beni bitiriyor hiç bişey yapamicak gibi hissediyorum benim gibi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aksine bende rahatlık var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende mezunum ama netlerim gecen seneye göre baya arttıgı için (ygs2015 65 net fem11li 90-100,zaman 95-105 arası) stres yok zaten sakin birisiyim gecen sene femin hazırladıgı zamanlarda 60-75 yapıyodum sınavda o aralıkta geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rapçi doktor

Bende mezunum ama netlerim gecen seneye göre baya arttıgı için (ygs2015 65 net fem11li 90-100,zaman 95-105 arası) stres yok zaten sakin birisiyim gecen sene femin hazırladıgı zamanlarda 60-75 yapıyodum sınavda o aralıkta geldi.

Selam benimde geçen yıl 76 net vardı bu yil seninkiler gibi işte. İnş ygsyi hallederiz. Lys de nerelerdesin hocam

• Az pozitif olun ya hangi konuya girsem herkes boyle. Surekli olumlu dusunun, kotu senaryolar kurmayin netlerinize de yansiycaktir bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizimkoyunmetalcisi B kullanıcısına yanıt
    Matematik 12. Sınıf duruyo hocam
    Geometri calismiyorum mf3 den tercih yapicam zaten yapamiyorum :D son zamanlar analitik bakarim
    Fizik modern,lys elektrik ve lys deki mekanik konuları duruyo 3/4 tane
    Kimya cekirdek ve organik duruyo
    Biyo sadece sistemler kaldı.
    Gecen seneden biyoloji,fizik,kimya baya calismistim ordan baya temel var.İntegral gecen senede calismadim :D bakalim ne yapicam senin hangi konular duruyo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiteraryN -- 11 Şubat 2016; 16:13:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapçi doktor

Matematik 12. Sınıf duruyo hocam
    Geometri calismiyorum mf3 den tercih yapicam zaten yapamiyorum :D son zamanlar analitik bakarim
    Fizik modern,lys elektrik ve lys deki mekanik konuları duruyo 3/4 tane
    Kimya cekirdek ve organik duruyo
    Biyo sadece sistemler kaldı.
    Gecen seneden biyoloji,fizik,kimya baya calismistim ordan baya temel var.İntegral gecen senede calismadim :D bakalim ne yapicam senin hangi konular duruyo ?

Lys kimya duruyor hiç sevmiyorum napicam Bilmiyom.mat 2 den matris integral diziler kaldı. Bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.