Şimdi Ara

Mezunken dershaneye gidilmesi..yada gidilmemesi ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar arkadaşlar .Bugün herşeye yeniden başladığım bir gün .Ayt ve tyt ye bir kez daha hazırlanacağım Sınavda yaşadığım bazı aksilikler ve sınavdan bir hafta önceki bazı piakolojik sorunlardan dolayı 60 k gibi bi sonuc geldi ve bunu kesinlikle haketmediğimj söylemek istiyorum .Zaten benm dolaylardaki arkadaşlarimda 30 50 k arasında kaldı .Yani şimdi kimse gelipte 60 dan tıp olmaz muhabbetine girmesin .Ayrıca benm 2. Mezuna kalışim oluyor .ilk yıl 75 k idi ve hiç çalişmadim desem yeridir.Bu yıl 5 kat daha fazla çalışmama rağmen böyle sonuç elde emek çok üzdü.Ama her şeye rağmen toparlandım ve başlıyorum .Buraya bırakıyorum bakalım .sınav sonucu gelince mutlu haberlerimizi paylaşmak istiyorum .

Şimdi ders başında düşünunce de Matta ve geoda deneme çözeceğim hep + 3 geo kitabı inşallah .Fende en büyük eksik fizikte ve onun içinde Nihat bilginin ara sınıfları olmak üzere denemesi LYS YGS vs hepsini aldım .4 5 soru bankası daha var .Şize asıl sorum şu arkadslar.haftda 4 gün 6 ile 8 saat arası değişen ders saatlerinde dershanem var ama ben en büyük eksiğim fizikte kimya ve mat iyi durumda Yani en azından konu dinlemektn çok farklı sorular görmek ve çözmek zorundayim ama dershaneye resmen hapsolacagim gibi geliyor böyle olunca da .Haftada 3 gün benim için çok yetersiz gelir gibi kendi çalışmam için .Ailemde ilk mezuna kalışimda dershaneye gitmedigim için bu sonucu aldığımi düşünüyor .Etkisi var evet ama bu yılda çok fazla ders saati var .Kendime çalışma saatim az kaliyor.Sizce ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim[DHTUBE=]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.