Şimdi Ara

Mezuna kalmak isteyip kalmayan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Var mı? Sene başında 10k hedefim vardı girebileciğimi düşünüyordum sonra biraz düşüşe geçince dedim ytü bilgisayar itü elektrik olsa iyi olur dedim böyle girdim sınava en en kötü 25k altına düşmeyeceğimi düşündüğüm için bölümlere buna göre bakmıştım 39k oldum sınıf arkadaşlarımdan 10k altında olan var çoğunluğu 10-20 arası hepsi nerdeyse beni geçti.Hocalarımın beklentisini de ailemin beklentisini de karşılayamadım mezuna kalayım dedim kimseden destek alamadım yine direttim siz ne derseniz deyin mezuna kalcam diye 2 tane akademisyenle görüştüm onlar da kalma dedi 39 bin sıralamayla 61.5 lik garanti tercih yazdım bölümü istiyorum ama üniversiteyi istemiyorum.Aileme diyoru m ünide çalışıp geçiş yaparsın diyorlar ama yapamayabilirim de tıp diş hiç kafamda yoktu kendime itüyü falan yakıştırıyordum çevremden de buna göre tepki alıyordum biliyorum teknoloji alanı kendini geliştirmeyle alakalı ama kendimi iyi yerlerde görmek beni mutlu ediyor ve gtü bilgisayar ytü elektrik gelmezse(bu kadar kötü yıldan sonra razıyım) kocaeli bilgisayar gelecek ama düzgün okuyabilir miyim bilmiyorum.

• Up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.