Şimdi Ara

Mezuna kalanlara sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mezunda kalanlar, İstediğiniz başarıyı elde ettiniz mi? Yazın Ygs kışın LYS şeklinde mi gittiniz yoksa kışın başlayıp öyle karışık devam mı ettiniz biraz anlatır mısınız? Konular yetişiyor mu Sayısal için soruyorum

• Ben şahsen elde ettim, yazın da ygs matı bitirdim ama yinede yazdan verim alamadım. Mezunken eğer çalışma isteğim oluyorsa zaman senin için sorun olmuyor, konular her türlü yetişir önemli olan senin ne kadar çalışmak istediğin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafamsakin

Ben şahsen elde ettim, yazın da ygs matı bitirdim ama yinede yazdan verim alamadım. Mezunken eğer çalışma isteğim oluyorsa zaman senin için sorun olmuyor, konular her türlü yetişir önemli olan senin ne kadar çalışmak istediğin.

Ygs kac lys nasildi

• Yazın pek çalışmadım kafamı dağıttım çünkü mezuna kalmam çok üzücü bi sebepten dolayı olmuştu, ağustos gibi başladım ama lys mat çalıştım, okul açılınca lys mat ve lys fen çalıştım, kasım gibi ygs başladım şubat da bıraktım demelerle ilerlettim sınava kadar o ara lys fen çalıştım ve ygs den sonra 1 ay konu tekrar test sonra hep deneme ile bugüne geldik.

Ben de elde ettim sayılır bakalım son sınava kaldı.
    Geçen sene ygs 33k lys 42k olmuştu mf4, bu sene ygs 18k lys mat geo çok iyiydi fen de beklediğim gibi olursa 7-8 bine çekip istediğim hedefe ulaşırım heralde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustClark

quote:

Ben şahsen elde ettim, yazın da ygs matı bitirdim ama yinede yazdan verim alamadım. Mezunken eğer çalışma isteğim oluyorsa zaman senin için sorun olmuyor, konular her türlü yetişir önemli olan senin ne kadar çalışmak istediğin.

Ygs kac lys nasildi

Geçen sene 15.700 den bırakmıştım. Bu sene ygs sınavım çok iyi geçmemesine rağmen 6500 sıralama geldi.
    Lys de geçen seneye göre çok iyiydi benim açımdan.

• Mezuna kalınca sürekli ders mi çalıştınız yoksa hobilerinize de zaman ayırdınız mı? günde kaç saat çalışmışınızdır ders ? ilk 20k'dakilere soruyorum
  • ygsde 44 bin öne çektim, lysde ne olcak görecez

• quote:

Orijinalden alıntı: BayAdonis

Mezuna kalınca sürekli ders mi çalıştınız yoksa hobilerinize de zaman ayırdınız mı? günde kaç saat çalışmışınızdır ders ? ilk 20k'dakilere soruyorum

Dersaneden sonra gunluk 4-5 saat hafta sonu biraz daha fazla.

• quote:

quote:

Mezuna kalınca sürekli ders mi çalıştınız yoksa hobilerinize de zaman ayırdınız mı? günde kaç saat çalışmışınızdır ders ? ilk 20k'dakilere soruyorum

evde ders çalışmaz mıydınız? atıyorum dersaneye sabah 8 de gidip derslere gidip orda ders çalışıp eve 5'te gelen mezunlardan mıydınız hocam?
  • quote:

quote:

quote:

evde ders çalışmaz mıydınız? atıyorum dersaneye sabah 8 de gidip derslere gidip orda ders çalışıp eve 5'te gelen mezunlardan mıydınız hocam?

Sabah dersaneye gidip akşam 6-7 de eve dönen grup da vardı. İlk başlarda bende öyle yapıyordum ama daha sonra evde daha iyi çalıştığımı fark ettim, birlikte çalışırken hem ses oluyordu hemde eve gidince çalışmak istemiyordum. Dersaneden çıkıp evde çalışmak benim için daha verimli oldu.Burda önemli olan sizin evde çalışabiliyor olmanız. Bazı arkadaşlarım evde çalışmıyordu.

• BayAdonis kullanıcısına yanıt
    Herseyin farkina varip yaptiklarindan tecrube edindiysen mezuna kaldiginda daha iyi olabilir okuldayken 12.sinifken kitap acmadan soru cozmeden girdim sinava baraji zor gectim mezuna kalacagim diye hic calismamistim bu sene mezunken sadece temel yapabildim benim sana tavsiyem LYS ye cok onem ver YGS sans isi biraz ama LYS bilgi ve calisma ister zaten 2 ayda yetisecek birsey degil ona gore calismani ayarla yazi degerlendirmen sene icinde cok faydasi olur sana basarilar.

• evde dikkat dağıtıcı çok faktör var ya, en başında ben varım :D hiçbir şey olmazsa çıkıyorum balkona yoldan geçen arabaları sayıyorum nedense ev bir garip, ders çalışmamak için yemek yiyorum evde sıradışı bir ortam var anlamadım, dersane daha iyi gibi çalışmak için. @kafamsakin

anladım hocam sağolasın sıralama kaç geldi bu sene peki ygs @MPower40
  • BayAdonis kullanıcısına yanıt
    Siralama kotuydu bu sene temel ve tecrube olusturdu diyebilirim LYS Edebiyata calisiyorum ama Matematik sinavindan sonra pek umudum kalmadi ama calismayi birakmadim hic.

• IRONCLAD kullanıcısına yanıt
    Abi çok iyii yaa.. Darısı bize inşallah. Sayısalım bu sene 480bin geldi ygs berbat lysde berbat ama temel olustu en azından çok şükür mezuna kalacam ve adam akıllı ama gercekten adam gibi düzenli tertipli çalışma gösterip ygs'den 80-90 nete cekmek istiyorm lysdende 80 felan hedefm inşallah başaracam bakalm Allah büyük. cok şükür..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mynameisferit -- 20 Haziran 2014; 0:27:06 >
  • inşallah hedefine ulaşırsın, ben de mezuna kalmak düşüncesi içerisindeyim şu lys-2 ye girelim de bir.
  • mynameisferit kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim bu sene temel oluşturmanın faydasını gelecek sene görürsün, hakkında hayırlısı olsun inşallah hedefine ulaşmış olursun seneye bu zamanlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 96 lıların %80 e yakını mezuna kalacam diyor seneye 2.5 milyon kişi civarı insan girer sınava benden söylemesi.Çevremde kim varsa mezuna kalacam diyor.O yüzden diyeceğim bu sene denk gelen yazsın gitsin.
  • Ya adamlar 15kdan bahsediyor hala üzülmüş ayağı yapıyor şaka mısınız lan siz?

• gEnya kullanıcısına yanıt
    aynen ortak bnmde çevremde çogu kişi öyle diyor ama istemediğim yer gelmedikten snra gitsek ne yazar mezun cok olacak ve bizim hard bir calısma göstermemiz lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.