Şimdi Ara

Metro TV'deki Klip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Metro tv de sürekli çıkan uzun bir tünelin içinde çekilmiş klip var.
    Bu klibin adını bilen varmı?
    Siyah kısa saçlı siyah elbiseli bir kız dansederek şarkı söylüyor.
    Bu klibin adını bilen yazarsa çok sevinirim.
    Sevgilerimle

• ben hep takip ediyorum ama hatırlamadım görürsem söylerim ben de hep orda takıldıgım klipleri sormak geliyo içimden ama hiç sormamıştım bilinmez diye nihayet benim gibi biri çıktı..

o klipler içinde
    Natasha tomas-Save your kisses for me
    Jennifer Lopez-Hold you down güzel daha varda isimlerini bilmiyorum..
  • juliet-avalon
  • peki şu sean paul un turkuaz mercedes ve süper bi kızla çektiği klibin adı ne yoksa o kız beyonce mu ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßaby ßoy -- 8 Aralık 2005, 16:19:39 >
  • Blu Cantrell olmalı dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: g_vanilya

Blu Cantrell olmalı dimi

evet oymuş Teşekkürler....vay be kızın adı demek Blu Cantrell imiş..süper klip ve şarkı
  • hele şükür benim gibi metro tv mağdurlarıda varmış..arkadaşlar bende bi klip sormak istiyorum..bi zenci kız var duygusal bi parça söylüyor..klibin sonuna doğru bi kız daha çıkıp onla rap tarzında düet yapıyorlar....yav bu kızın adı ne...rap yapan değil asıl parçayı söyleyen kız..bu salak metro tv niye kliplerin isimlerini yazmaz...bu kadar saçma bişey olmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mermonasse.

hele şükür benim gibi metro tv mağdurlarıda varmış..arkadaşlar bende bi klip sormak istiyorum..bi zenci kız var duygusal bi parça söylüyor..klibin sonuna doğru bi kız daha çıkıp onla rap tarzında düet yapıyorlar....yav bu kızın adı ne...rap yapan değil asıl parçayı söyleyen kız..bu salak metro tv niye kliplerin isimlerini yazmaz...bu kadar saçma bişey olmaz...

zenci kız dediğin bi tane var uzun boylu ama o duygusal söylemiyor sonradan evet bir zenci hoparlörden zıplayıp iniyor düet yapıyor ve sürekli dans eden kız..çok refkleksli bişi ve güzelde..aç bakalım daha tam çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßaby ßoy -- 8 Aralık 2005, 17:19:28 >

• Metro tv uyuz oluyorum valla. Klip, parça, sarkici adi kesinlikle yazmaz. Paso ayn1 klipler gece gunduz ayn1 saatte doner durur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßluétooth

quote:

Blu Cantrell olmalı dimi

evet oymuş Teşekkürler....vay be kızın adı demek Blu Cantrell imiş..süper klip ve şarkı

kız mı klip mi süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: dealer25

quote:

Orjinalden alıntı: ßluétooth

quote:

Blu Cantrell olmalı dimi

kız mı klip mi süper

kız canım..

• quote:

hele şükür benim gibi metro tv mağdurlarıda varmış..arkadaşlar bende bi klip sormak istiyorum..bi zenci kız var duygusal bi parça söylüyor..klibin sonuna doğru bi kız daha çıkıp onla rap tarzında düet yapıyorlar....yav bu kızın adı ne...rap yapan değil asıl parçayı söyleyen kız..bu salak metro tv niye kliplerin isimlerini yazmaz...bu kadar saçma bişey olmaz...

mermonesse; o dediğin şarkıyı "Shola Ama" söylüyor.. Şarkıda "You should realy know"

hadi arkadaşlar burdan Metro Tv'ye kooooocaman bir

• Teşekkürler.
    bu metro tv zaten bir cd klip koymuş shuffle ı da açmış onunla 2 aydır idare ediyor.
    Sevgilerimle
  • kardeş merhaba bu blu cantrelin klibini nerden indirebiliriz yardım?

• eDonkeyden 30 dakkada çekersin

Ya bende şu melez hatunu çok merak ediyorum..

Hani altında siyah mayosu üzerinde beyaz gömleği var..
    Çok tiz sesli bilen var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.